NWA1100-NH – vícerežimový access point

NWA1100-NH – vícerežimový access point

Nejnovější přístupový bod NWA1100-NH od ZyXELu nabízí nabízí flexibilitu pro malé a střední podniky a možnost dále omezit hluchá místa s nedostupným signálem, zlepšuje ve srovnání se svým předchůdcem pokrytí Wi-Fi sítě o více než 30 %.

yXEL NWA1100-NH

ZyXEL NWA1100 NHVícerežimový přístupový bod, jenž zdokonaluje populární model NWA1100-N.

Na místech, jako jsou konferenční centra, restaurace a kavárny, dnes lidé očekávají rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení. Díky zavedení Wi-Fi standardu 802.11n lze na všech takových místech – bez ohledu na jejich velikost – zavést vysokorychlostní konektivitu a nabízet hostům kvalitnější Wi-Fi připojení. Nejnovější přístupový bod od ZyXELu nejen umožňuje zabezpečený přístup většího počtu zařízení k různým Wi-Fi hotspotům, ale zajišťuje také silnou penetraci signálu stěnami, podlahami a stropy a rozsáhlejší konektivitu ve větším počtu místností. Podnikům v odvětví pohostinství, které chtějí rozšířit svou obchodní činnost, nabízí produkt NWA1100-NH spolehlivou bezdrátovou síť, jež vytváří nové zdroje příjmů bez kompromisů v oblasti výkonu.

Schopnost zařízení NWA1100-NH rozšířit konektivitu je ideální také v prostředí zdravotnických zařízení, protože zdravotníkům umožňuje využívat včasné sledování a pracovní procesy orientované na pacienta. NWA1100-NH vyhovuje normě EN60601, tedy všeobecné normě pro zdravotnické přístroje potvrzující, že nehrozí riziko rušení signálu mezi zařízeními – a to je zvláště důležité v prostorech, kde se poskytuje intenzivní péče.

Kromě toho, že nabízí čtyřnásobně vyšší výkonnost než jeho předchůdce a flexibilní nasazení sítě WLAN, vyznačuje se NWA1100-NH také vyšším výstupním výkonem a optimalizovanou anténou se ziskem 5 dBi, které zlepšují přenos dat i příjem v oblastech se slabším signálem. Zdokonaleno je také zabezpečení, protože zařízení je certifikováno pro řadu typů protokolu EAP (Extensible Authentication Protocol). Nové AP navíc brání v připojení k síti neoprávněným uživatelům.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE at ZyXEL, to komentoval slovy: „Zajištění vysokorychlostní konektivity je pro podniky a instituce nejrůznějšího typu čím dál tím důležitější. Mnozí uživatelé mobilních zařízení se snaží připojit k síti Wi-Fi, jakmile dorazí na konferenci, do kavárny nebo nemocniční čekárny. Vysokorychlostní, zabezpečené a snadno dostupné Wi-Fi pro hosty, které se opírá o spolehlivou síť přístupových bodů a bran, proto může mít významný vliv na spokojenost návštěvníků a zákazníků.“

NWA1100 Application Diagram

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 22. květen 2024

Microsoft Planner je nástroj pro správu úkolů a plánování projektů vyvinutý společností Microsoft. Umí se integrovat službami jako je Microsoft Teams, Outlook a dalšími aplikacemi Microsoft 365.

Václav Dobiáš | 16. květen 2024

Mnoho organizací se ptá, jak co nejlépe využít umělou inteligenci (AI) ke zvýšení produktivity aplikaci Teams. Microsoft Copilot byl přijat prvními uživateli pro svou schopnost získat přehled, rychleji aktualizovat týmy a generovat nové nápady v týmové komunikaci.

Václav Dobiáš | 7. květen 2024

Pokud hledáte způsoby, jak zvýšit svou produktivitu pomocí Microsoft Teams, jste na správném místě. V tomto příspěvku se s vámi podělíme o nejnovější dubnové funkce a vylepšení.