NWA1100-NH – vícerežimový access point

Nejnovější přístupový bod NWA1100-NH od ZyXELu nabízí nabízí flexibilitu pro malé a střední podniky a možnost dále omezit hluchá místa s nedostupným signálem, zlepšuje ve srovnání se svým předchůdcem pokrytí Wi-Fi sítě o více než 30 %.

yXEL NWA1100-NH

ZyXEL NWA1100 NHVícerežimový přístupový bod, jenž zdokonaluje populární model NWA1100-N.

Na místech, jako jsou konferenční centra, restaurace a kavárny, dnes lidé očekávají rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení. Díky zavedení Wi-Fi standardu 802.11n lze na všech takových místech – bez ohledu na jejich velikost – zavést vysokorychlostní konektivitu a nabízet hostům kvalitnější Wi-Fi připojení. Nejnovější přístupový bod od ZyXELu nejen umožňuje zabezpečený přístup většího počtu zařízení k různým Wi-Fi hotspotům, ale zajišťuje také silnou penetraci signálu stěnami, podlahami a stropy a rozsáhlejší konektivitu ve větším počtu místností. Podnikům v odvětví pohostinství, které chtějí rozšířit svou obchodní činnost, nabízí produkt NWA1100-NH spolehlivou bezdrátovou síť, jež vytváří nové zdroje příjmů bez kompromisů v oblasti výkonu.

Schopnost zařízení NWA1100-NH rozšířit konektivitu je ideální také v prostředí zdravotnických zařízení, protože zdravotníkům umožňuje využívat včasné sledování a pracovní procesy orientované na pacienta. NWA1100-NH vyhovuje normě EN60601, tedy všeobecné normě pro zdravotnické přístroje potvrzující, že nehrozí riziko rušení signálu mezi zařízeními – a to je zvláště důležité v prostorech, kde se poskytuje intenzivní péče.

Kromě toho, že nabízí čtyřnásobně vyšší výkonnost než jeho předchůdce a flexibilní nasazení sítě WLAN, vyznačuje se NWA1100-NH také vyšším výstupním výkonem a optimalizovanou anténou se ziskem 5 dBi, které zlepšují přenos dat i příjem v oblastech se slabším signálem. Zdokonaleno je také zabezpečení, protože zařízení je certifikováno pro řadu typů protokolu EAP (Extensible Authentication Protocol). Nové AP navíc brání v připojení k síti neoprávněným uživatelům.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE at ZyXEL, to komentoval slovy: „Zajištění vysokorychlostní konektivity je pro podniky a instituce nejrůznějšího typu čím dál tím důležitější. Mnozí uživatelé mobilních zařízení se snaží připojit k síti Wi-Fi, jakmile dorazí na konferenci, do kavárny nebo nemocniční čekárny. Vysokorychlostní, zabezpečené a snadno dostupné Wi-Fi pro hosty, které se opírá o spolehlivou síť přístupových bodů a bran, proto může mít významný vliv na spokojenost návštěvníků a zákazníků.“

NWA1100 Application Diagram
Sdílet
Štítky
#produkty  #zyxel  #routery  #wifi 

Autor příspěvku

Václav Dobiáš

webmaster / programátor

dobias.vaclav@eabm.cz


Webové aplikace

  Používání nejmodernějších technologií

  HTML5, CSS3, JQUERY, MOOTOOLS, AJAX

  Moderní a líbivý design

  Responsible design / mobilní weby

Informační systémy

  Informační systémy na míru

  Moderní rozhraní

  Pro malé i velké společnosti

  Modulárnost a rozšiřitelnost

Servis

  Specialisté na hardware a software

  Moderní technické zázemí

  Vzdálená správa a podpora

  Podpora 24/7