Praha

prahaKaprova 42/14

110 00 Praha 1

 

 

praha@eabm.cz

Frýdek-Místek

fmU staré pošty 45

738 01 Frýdek-Místek

 

+420 558 644 011

fm@eabm.cz

Kontakt

Provozovatel

eABM - logo

eABM s.r.o.

Sídlo: Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

Korespondenční adresa: U staré pošty 45, 738 01 Frýdek-Místek

Spisová značka: C 200186 vedená u Městského soudu v Praze

IČ: 242 76 944

Bankovní spojení: 7292003001 / 5500

 

 

Pobočky

Frýdek-Místek

Adresa: U staré pošty 45, Frýdek-Místek 738 01

Email: fm@eabm.cz

Tel: +420 558 644 011

Pracovní doba: Pondělí až Pátek 8.30 - 11.30 / 12.15 - 17.00

 

Brno

Adresa: Anenská 6/6, Brno 602 00

Email: brno@eabm.cz

Pracovní doba: Osobní kontakt po dohodě

 

Praha

Adresa: Kaprova 42/14, Staré Město - Praha 1 110 00

Email: praha@eabm.cz

Pracovní doba: Osobní kontakt po dohodě

 

 

 

 

Lidé eABM

 

eABM - Tomáš Musil

Tomáš Musil

email:
musil.tomas@eabm.cz

mobil:
+420 777 027 505

pozice:
CEO / IT poradenství

specializace:
projektování, internetové služby, sítě, mareketing, SEO a SEM, copywriting

Něco o mně

Tomáš patří v týmu k nejzkušenějším IT specialistům, který se v této oblasti pohybuje více jak 20 let. Díky svým zkušenostem se specializuje na konzultační činnost, projektování, bezpečnost, integraci, systémová řešení, školení a v oblasti internetu na SEM a SEO. Krom této problematiky řeší marketing společnosti a zákazníků, kamerové systémy a Intranetové řešení. Vystudoval střední školu s maturitou v oboru elekro a absolvoval nespočet různých kurzů, školení a seminářů. Mezi jeho koníčky patří lyžování, počítače, grilování a cestování. Mezi jeho obdivované osobnosti patří zakladel společnosti APPLE Steve Jobs a pro své taktické schopnosti historicky významný Julius Caesar. Tomáš je šťastně ženatý, má dvě děti dceru Kristýnu (20) a syna Daniela (12). Významnými členy rodiny jsou i psí přátelé zlatý retrívr Art a hnědá labradorka Meggy.

 

 
eABM - Dobiáš Václav

Václav Dobiáš

email:
dobias.vaclav@eabm.cz

mobil:
+420 777 027 504

pozice:
programátor / webový specialista

specializace:
internetové služby, programování, linux, servery, virtualizace

Něco o mně

Vašek je člověk bez, kterého by se dnes již firma neobešla. Řídí všechny internetové projekty a to od jejich zrodu až po úspěšné předání klientovi. U složitějších projektů zastává i funkci hlavního programátora. Aktivně se podílí na vývoji nových produktů a zlepšování služeb klientům. Je autorem nebo spoluautorem několika významných produktů společnosti jako je e-groupware, CMS, e-mailem, e-kalendar a e-listky. Často udivuje zákazníky netradičním časem zpracováním úkolů nebo projektů, jednoduše řečeno rád pracuje v noci kdy má klid a nikdo ho neruší při práci. Mezi koníčky Vaška patří hudba, film, počítače a turistika. Nejoblíbenějším filmem je Star Trek, na kterého dokáže koukat stále dokola. Oblíbenou postavou je kreslená postavička Homer Simpsons pro svůj osobitý humor a přístup k životu. Vystudoval gymnázium Petra Bezruče a vyzkoušel studium na vysoké škole v oboru aplikovaná informatika. Vzhledem k tomu, že ho teoretická výuka neoslovila, toto studium předčasně ukončil a začal studovat samostudiem a věnovat se informatice praktickým způsobem.

 

 
eABM - Petr Mynář

Petr Mynář

email:
mynar.petr@eabm.cz

mobil:
+420 777 027 500

pozice:
IT outsourcing / vedoucí servisního střediska

specializace:
sítě, windows, wifi, hardware

 

Něco o mně

Stabilní důležitý člen týmu, který si prošel v oblasti IT cestu od základních desktopových řešení až po velké serverové systémy. Hlavní náplní Petrové práce je, aby naši klienti byli spokojeni a jejich IT jim fungovala. Specializuje se na outsourcingové služby v oblasti uživatelské podpory, windows systémy, antivirové systémy, aplikace třetích stran v oblasti ekonomických systémů, zdravotnických systémů apod. Pro klienty realizuje zabezpečené datové spoje, internetové přípojky a strukturované sítě. Vystudoval střední školu v elektro oboru a neustále své obzory rozšiřuje v IT oblasti dalším vzděláváním. Když zrovna nesedí u počítače, sedí na motorce nebo rybaří u svého rybníku, kde také probíhají skvělé firemní párty. Pokud by někde hořelo, můžete se s ním setkat i s jako dobrovolným hasičem. Mezi oblíbené žánry řadí scifi.

 

 
eABM - Petr Libosvár

Petr Libosvár

email:
libosvar.petr@eabm.cz

mobil:
+420 725 510 301

pozice:
síťový specialista / bezpečnostní expert

specializace:
sítě, servery, linux, kamerové systémy, zálohovací systémy

Něco o mně

Když řekneme, že jste takového člověka ještě nepotkali, tak nám nebudete věřit, dokud nebudete mít tuto příležitost. Petr neudivuje jen svým vzezřením, mluvením a vystupováním, ale zejména znalostmi. Když poprvé řekl, že je vyučený stolař nikdo neuměl pochopit jak to, že strčí do kapsy i vysokoškolsky vzdělané odborníky v oblasti IT. Po nějaké době to pochopíte, lásku ke dřevu vyměnil za lásku k počítačům. Baví ho to a každý problém je pro něj velká výzva. Specializuje se na síťové prvky, routing, bezpečnost, VPN spoje a Linuxové servery. Koníčků nemá mnoho, za to se jim ale věnuje naplno. Má jen dva počítače a pivo. O obou koníčcích dokáže povídat hodně dlouho. Oblíbená osoba je prý šéf Tomáš, ale jak bývá u Petra zvykem, neřekl a ani to není poznat, zda je to myšleno ironicky nebo ne.

 

 
eABM - Petra Pachová

Petra Pachová

email:
pachova.petra@eabm.cz

mobil:
+420 777 027 507

pozice:
obchodní referent

 

Něco o mně

Petra je matkou dvou dětí (Hanky a Kuby). Domácnost (kromě manžela) sdílí ještě se dvěma morčátky -  Bobíkem a Lumpíkem a křečkem Kulíškem. Mezi její koníčky kromě rodiny patří křížkové vyšívaní, četba a filmy.

S Petrou se setkáte, pokud navštívíte naši prodejnu ve Frýdku-Místku. Zde vyřizuje všechny Vaše poptávky, objednávky, ale řeší většinu papírování, čímž pomáhá našim technikům, kteří s tímto mají obrovské problémy.

 

 
eABM - Martin Holeček

Martin Holeček

email:
holecek.martin@eabm.cz

mobil:
+420 725 560 710

pozice:
servisní technik / pracovník dohledového centra

specializace:
windows,sítě, hardware, elektro

Něco o mně

Martin již přes svůj raný věk překonal několik životních milníků. Ve svých devatenácti letech se stal hrdým a milujícím otcem svého syna Pavla. O rok později se oženil se svou milovanou ženou Martinou, se kterou synovi pořídili také sestřičku Elišku. Studuje vysokou školu v oboru účetnictí, které je jeho koníčkem už řadu let. Jak sám říká: „Baví mě počítat peníze, ikdyž nejsou mé :-)“. I přes své ekonomické zaměření je schopen našemu týmu pomoci, jelikož se sám o obor IT zajímá a výpočetní technika jej láká od mala. Ve chvílích volna se dále v oboru IT vzdělává, aby mohl být co nejužitečnějším pracovníkem. Martin se považuje za vtipného člověka, má rád veškeré formy humoru a pořád si z něčeho dělá legraci. Jeho další velkou zálibou je metalová hudba, za kterou rád jezdí na koncerty.

 

 
eABM - David Gontko

David Gontko

email:
gontko.david@eabm.cz

mobil:
+420 770 144 210

pozice:
servisní technik / pracovník dohledového centra

specializace:
windows, linux, sítě, hardware, elektro

Něco o mně

David je náš goliáš na montážní záležitosti. Řeší komplexně slaboproudé systémy s tím, že se specializuje na strukturované sítě. Má své milované psíky čivavy, kteří jsou kromě práce všude s ním. Kromě strukturovaných sítí řeší naše dohledové centrum, wifi a pracuje pro naše outsourcingové klienty.

 

 
eABM - Pavel Petr Vráblík

Pavel Petr Vráblík

email:
vrablik.pavel@eabm.cz

mobil:
+420 770 144 212

pozice:
SW konzultant / pracovník dohledového centra

specializace:
windows, hardware, software, sítě

Něco o mně

Nový člen týmu, který se bude primárně zabývat servisem Vašich zařízení. Studuje VŠB v Ostravě, obor Účetnictví a daně, ale IT se věnuje již léta. Nyní ho čeká cesta, kdy se musí vyprofilovat a stát se plnohodným členem týmu. Mezi jeho záliby patří (i)překvapivě(/i) IT, analogová i digitální fotografie se zaměřením na reportážní fotografii, přírodu a vlastně všechno, co stojí za to si uchovat na snímcích. Volný čas si zpříjemňuje poslechem rockové a metalové muziky, často při oblíbeném cestování autem.

 

 
 

Dominik Fenár

email:
fenar.dominik@eabm.cz

mobil:
+420 770 144 211

pozice:
webový specialista / programátor

specializace:
weby, programování, SEO/SEM

Něco o mně

Dominik je člověk, který Vám vykouzlí web, jaký jste si vždy představovali. Potřebuje k tomu jen znát Vaše představy a nějaké podklady, na kterých se dá stavět.
Z práce na webu jej baví především frontend, kde může stránky oživit použitím různých efektů či metod, které návštěvníkovi usnadní interakci s webem nebo jeho procházení. Ví však, že web není jen o kráse, ale hlavně také o funkčnosti a dostupnosti, na které klade také velký důraz.
Také vytváří HTML e-maily a neztratí se ani v oblasti optimalizace webů a reklam pro vyhledávače (SEO/SEM).
Je velkým fanouškem Formule 1, miluje italská auta a italskou kuchyni, zajímá se o nové technologie v oblasti IT, má rád sci-fi a hudbu poněkud různorodých žánrů.

 

 
 

Jiří Pastor

email:
pastor.jiri@eabm.cz

mobil:
+420 732 221 983

pozice:
UX specialista / programátor mobilních aplikací

specializace:
wireframe, projektové řízení, online marketing, programování, mobilní aplikace

Něco o mně

S Jirkou se vždy potkáte u počátků našich větších projektů, které potřebují analýzu, zpracování wireframe a následné projektové řízení. Specializuje se na mobilní aplikace, které jsou pro nás vždy velkou výzvou. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, kde získal zejména výborné znalosti v oblasti programování. S láskou vzpomíná na své studium, kde vedl spokojený bezstarostný studentský život. Mezi jeho koníčky patří všechny moderní technologie, obdivuje krásu, uživatelskou jednoduchost a funkčnost. Všechny tyto aspekty se poté snaží vždy uplatnit v našich společných projektech.Webové aplikace

  Používání nejmodernějších technologií

  HTML5, CSS3, JQUERY, MOOTOOLS, AJAX

  Moderní a líbivý design

  Responsible design / mobilní weby

Informační systémy

  Informační systémy na míru

  Moderní rozhraní

  Pro malé i velké společnosti

  Modulárnost a rozšiřitelnost

Servis

  Specialisté na hardware a software

  Moderní technické zázemí

  Vzdálená správa a podpora

  Podpora 24/7