Pomoc iNet Katalog www Cloud outsourcing Sítě Kamery

Reference

Z naší tvorby a projektů

Emaily pro síť lékáren

Realizace: prosinec 2021
Na konci roku jsme převzali správu emailů pro síť lékáren, včetně migrace emailů na naše servery. Primárním poštovním klientem se stal náš wmail.

Migrace 300+ účtů do M365

Realizace: prosinec 2021
Na konci roku nás čekala migrace více jak 300 uživatelů do Microsoft 365, přičemž jsme na samotnou migraci měli jen 1 víkend. 

postcube.cz

Realizace: listopad 2021
V listopadu jsme převezli pod správu web postcube.cz, kdy jsme museli stáhnout a upravit všechny zde umístěné fotografie. 

Siť + kamerový systém v Třinci

Realizace: listopad 2021
Pro klienta jsme vybudovali síť a kamerový systém pro jeho pobočku v Třinci. Včetně dodávky záznamové jednotky s dlouhou dobou ukládání. 

Kamerový systém

Realizace: listopad 2021
U klienta jsme kompletně předělali kamerový systém na novou technologii s tím, že některé kamery bylo možné zachovat. 

Hyper-V

Realizace: říjen 2021
U dalšího klienta jsme nasazovali virtualizační platformu Hyper-V včetně nastavení replikace pro zajišťní neustálého provozu.

e-listky propojeni s Vemou

Realizace: říjen 2021
Náš vstupenkový systém e-listky.cz jsme propojili s účetním systémem VEMA, abychom ušetřili obrovské množství času účetním. 

Volby do parlamentu

Realizace: říjen 2021
I tento rok jsme zajišťovali výpočetní techniku pro volby do parlamentu. Volební komise jsme vybavili počítači, tiskárnami a příslušenstvím. 

Síť ve Zlíně

Realizace: říjen 2021
Pro našeho klienta jsme vybudovali malou síť v jeho pobočce ve Zlíně. Opětovně včetně kompletního zalištování a zakončení v racku.

Sophos pro RC Sepetná

Realizace: říjen 2021
Horský rezort Sepetná jsme vybavili routery Sophos, které zabezpečují celou síť včetně zabezpečení koncových stanic.

Hyper-V pro kulturu

Realizace: říjen 2021
Národní dům ve Frýdku-Místku jsme převedli na virtualizační platformu Hyper-V pro lepší využití všech prostředků hardwaru.

4zsfm.cz

Realizace: září 2021
Do nového školního roku s novým webem pro 4. ZŠ ve Frýdku-Místku, jenž se vyznačuje novým a hravým vizuálním zpracováním.

Síť ve Vsetíně

Realizace: září 2021
Ve Vsetíně jsme vybudovali malou síť pro pobočku našeho klienta. Komplexní rozvody, lišty, vše samozřejmě zakončeno v racku. 

Migrace do Hyper-V

Realizace: září 2021
V září jsme změnili naši virtualizační platformu na Hyper-V od Microsoftu a nasadili druhý replikační server pro zajištění neustálého provozu.

Mobilní kasa pro e-listky.cz

Realizace: srpen 2021
Pro vstupenkový systém e-listky.cz jsme vytvořili mobilní pokladnu, přes kterou lze jednoduše prodávat vstupy na představení či prohlídky.

Rekonstrukce sítě

Realizace: srpen 2021
V srpnu jsme provedli hned dvě velké rekonstrukce síťí včetně certifikovaných měření, kdy na sítě dáváme záruku 30 let.

Cryptovirus

Realizace: srpen 2021
V srpnu jsme řešili další případ cryptoviru, přičemž jsme dokázali zajistit provoz firmy v rekordním čase (během pár hodin). 

Sophos síť

Realizace: červenec 2021
Vybudovali jsme pobočkovou síť na technologi Sophos, zajišťující maximální bezpečnost a centrální řízení všech koncových stanic.

Komplexní IT audit

Realizace: 2020 - 2021
Pro velkého distributora léčiv jsme provedli komplexní IT audit sítě, serverů, zabezpečení, ... výsledkem byl souhrn doporučení. 

e-listky.cz - Kultura FM

Realizace: 2021
Pro národní dům ve Frýdku-Místku jsme nasadili novou verzi vstupenkového systému e-listky.cz a zapojili externí prodejce.

e-listky.cz - Muzeum Roztoky

Realizace: 2021
Pro Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy jsme dodali náš vstupenkový systém e-listky.cz včetně propojení na účetní systém. 

Cryptovirus

Realizace: červen 2021
Jedné firmě jsme pomáhali řešit napadení cryptovirem, obnovení funkčnosti a návrh zabezpečení sítě a koncových zařízení. 

ŠKolení MS Teams

Realizace: červen 2021
Pro klienta jsme provedli školení všech pracovníků pro práci s Microsoft Teams. Kromě toho jsme pomohli nastavit komunikační procesy. 

mrkstavby.cz

Realizace: květen 2021
Spustili jsme miniweb pro stavební společnost MRK Stavby, jehož hlavní částí jsou pak reference jednotlivých staveb. 

Rekonstrukce optické sítě

Realizace: květen 2021
Pro výrobní závod jsme provedli velkou rekonstrukci a modernizaci optické sítě, která propojuje jednotlivé budovy. Vše za plného provozu. 

Migrace do Microsoft 365

Realizace: květen 2021
Domov důchodců jsme zmigrovali do Microsoft 365. V první fázi jsme migrovali pouze emaily. Součástí bylo i školení, jak pracovat v cloudu. 

Stěhování a zasíťování klienta v nových prostorách

Realizace: březen 2021
Našeho klienta jsme pomohli přestěhovat do nových prostor pro správu e-shopu. Samozřejmě včetně vybudování celé místní sítě. 

Kamerový systém

Realizace: březen 2021
Pro klienta jsme vybudovali komplexní kamerový systém, zabírající nejen prodejnu, ale i sklady. Vše dostupné i přes mobilní aplikaci. 

Optická síť

Realizace: únor 2021
U klienta jsme vybudovali optickou síť, která zajišťuje maximální přenosovou rychlost v celé budově mezi páteřními prvky. 

prioritymagazin.cz

Realizace: prosinec 2020
Pro nový vznikající magazín Priority Business & Government jsme připravili jednoduchý web na Wordpressu prioritymagazin.cz.

Nový server ND

Realizace: prosinec 2020
Pro Národní dům Frýdek-Místek jsme připravili nový virtualizační server, jelikož původní již výkonostně nevyhovoval potřebám společnosti.

Nový server Simon FM

Realizace: prosinec 2020
Pro společnost Simon FM jsme připravili nový virtualizční server na technologii Hyper-V, jenž nahradil původní server, který byl již v havarijním stavu.

Nový web superstrojar.cz

Realizace: prosinec 2020
Pro společnost Lakum KTL jsme připravili nový náborový web superstrojar.cz, který přehledně zobrazuje pracovní nabídky a benefity.

Redesign visitfm.cz

Realizace: dlouhodobý projekt
Tento rok jsme prováděli redesign a restrukturalizaci webu visitfm.cz, jenž nyní odpovídá vizuálu města Frýdek-Místek a pro návštěvníky jsou stránky přehlednější.

Nový web e-listky.cz

Realizace: listopad 2020
Zmodernozivali jsme naší www prezentaci e-listky.cz, která nejen že přináší nové informace, ale je propojena i se samotným vstupenovým systémem.

Certifikace KB

Realizace: listopad 2020
Náš vstupenkový systém e-listky.cz jsme certifikovali na platební terminály Komerční banky, díky čemuž systém automaticky zpracovává platby kartou.

Vybudování kamerového systému

Realizace: říjen 2020
Pro strojírenskou společnost jsme vybudovali nový kamerový systém, který zabezpečuje jak vnitřní, tak vnější prostory.

lakum.cz

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro společnost Lakum KTL (lakum.cz) jsme vytvořili novou www prezentaci včetně kompletního nového vizuály společnosti. Web nově přehledně zobrazuje všechny nabízené služby.

Nový server

Realizace: září 2020
Klientovi jsme dodali nový virtualizační server na technologii Microsoft Hyper-V. Server ve firmě zajišťuje provoz několika Windows a Linux serverů.

Vybudování nové optické trasy

Realizace: září 2020
Pro našeho klienta jsme vybudovali novou optickou trasu, která spojuje jednotlivé budovy v areálu a díky které je dosaženo maximální datové propustnosti.

Certifikace sítě

Realizace: září 2020
V září jsme certifikovali námi vybudovanou síť aby splňovala ta nejpřísnější kritéria. Díky tomu na tuto síť držíme, pro nás standardní, 30ti letou záruku,

pojfm.cz

Realizace: dlouhodobý projekt
Vytvořili jsme novou školní internetovou prezentaci pojfm.cz, na které jsme se podíleli společně se studentem školy, který zpracoval kompletní vizuál webu.

pwr.cz

Realizace: září 2020
Spustili jsme novou www prezentaci společnosti PWR Composite (pwr.cz), která se zabývá CNC obrábění a zpracování technických plastů.

Migrace ČSAD do nové domény

Realizace: srpen 2020
Během jednoho týdne jsme přepojili celou síť ČSAD pod nového vlastníka - tj. do nové sítě, do nové domény, překonfigurovali všechny počítače a vyřešili největší problémy.

Wifi síť ve výrobní hale

Realizace: srpen 2020
Pro výrobní firmu jsme vybudovali komplexní wifi siť, která pokrývá jak výrobní halu tak kanceláře a zajišťuje tak veškerou komunikaci.

vasmed.cz

Realizace: srpen 2020
Pro malé rodinné včelažství jsme připravili jednoduché www stránky vasmed.cz, na kterých naleznete aktuální nabídku medu.

Migrace do Microsoft 365

Realizace: červenec 2020
Společnost Pol-Agro jsme kompletně zmigrovali do Microsoft 365. Kromě uživatelů jsme do cloudu převedli i servery.

pkbva.cz

Realizace: červenec 2020
Vytvořili jsme web pkbva.cz pro beachvolejbalovou akademii, kterou vede olympijský sportovec Přemysl Kubala.

Prezentace Microsoft 365

Realizace: červen 2020
Během měsíce června jsme odprezentovali možnosti Microsoft 365 a možnosti nasazení pro zefektivnění práce v týmu.

Podpora v corona krizi

Realizace: dlouhodobý projekt
Nejen pro naše klienty jsme zajišťovali maximální IT podporu během corona krize včetně podpory při nasazování homeoffice.

Prodejní systém pro letní akce

Realizace: květen 2020
Pro sérii letních akcí Bluegrasstheater jsme připravili vstupenkový systém pro online nákup vstupenek. To vše včetně podpory během corona krize.

Vstupenkový systém pro zámek ROSICE

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro zámek Rosice jsme nasadili náš vstupenkový systém, který zajišťuje kompletní prodej vstupů do expozic a prodej dalších produktů.

Komplexní kamerový systém

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro výrobní společnost jsme navrhli a realizovali komplexní kamerový systém, který pokrývá celou výrobní linku.

Nové kanceláře a prodejna

Realizace: duben 2020
V dubnu jsme se kompletně přestěhovali na novou adresu - Dvořákova 730. Nebylo to jednoduché, ale zvládli jsme to s přehledem.

ZŠ ve windows doméně

Realizace: březen 2020
Základní školu jsme převedli do Windows domény, ve které mají nejen učitelé svůj vlastní účet, ale také všichni studenti.

Instalace interaktivních tabulí

Realizace: březen 2020
Pro středí školu ve Frýdku-Místku jsme nainstalovali interaktivní tabule, které nabídnou učitelům nové možnosti výuky a interakce.

Rekonstrukce sítě - mamograf

Realizace: březen 202
Provedli jsme komplexní rekonstrukci sítě mamografu na poliklinice ve Frýdku-Místku, pro zajištění konfortní práce pro všechny doktory.

Rekonstrukce kanceláří - sítě

Realizace: únor 2020
Pro výrobní společnost jsme provedli kompletní rekonstrukci sítě v jejich kancelářských prostorech včetně vybudování páteřného spoje.

WiFi v ZŠ

Realizace: únor 2020
Pro základní školu ve Frýdku-Místku jsme realizovali novou wifi síť, která je jak pro učitele, tak pro žáky. Vše postaveno na produktech UNIFI.

Wireframe

Realizace: dlouhodobý projekt
Vytvořili jsme komplexní wireframový návrh pro "vlastní" specializovanou wikipedii se spoustou specifických funkcí a služeb.

Návrh databáze

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro jeden opravdu složitý projekt jsme v první fázi navrhli kompletní databázi a funkčnost. Škálovatelnost byla podmínkou.

Rekonstrukce kanceláří

Realizace: únor 2020
Pro našeho klienta jsme kompletně rekonstuovali síť v jeho kancelářích. Vždy po blocích tak, aby jsme co nejméně ovlivnili provoz.

rotn.cz

Realizace: leden 2020
Pro společnost Rotn sport jsme připravili novou www prezentaci jenž přehledně prezentuje nabídku společnosti.

Zbojníci v Beskydech

Realizace: leden 2020
Pro Region Beskydy jsme připravili www prezentaci zbojnicivbeskydech.cz, na které můžete vyhrát stejnojmenou hru.  

Rekonstrukce WIFI v základní škole

Realizace: leden 2020
S ohledem na nárust mobilních zařízení, původní wifi síť nestačila a tak jsme provedli kompletní rekonstrukci.

Virtuální realita

Realizace: prosinec 2019
Pro domov důchodců jsme připravili konzoli virtuální reality, jenž důchodcům nabízí nezapomenutelné zážitky.

Eshop ELVAC

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro společnost ELVAC jsme připravili a spustili první ze série B2B eshopu, jenž jsou plně napojené na informační systém K2.

Rekonstrukce sítě

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro jednu větší společnost jsme provedli kompletní rekonstrukci síťových rozvodů, včetně komplexního návrhu. 

Prodejní systém pro muzeum východních Čech v Hradci Králové

Realizace: listopad 2019
Pro muzeum východních Čech v Hradci Králové jsme dodali náš prodejní systém e-listky.cz.

sportplex.cz

Realizace: říjen 2019
Připravili jsme novou podobu rozcestníku sportplex.cz, jenž přehleně zobrazuje všechny jejich střediska spol. Sportplex.

revoxy8.cz

Realizace: říjen 2019
Připravili jsme www stránky pro projekt revoxy8.cz jenž představuje první hyperbarické komory v ČR. Doporučujeme vyzkoušet.

Prodejní systém pro Beskydský pivovárek

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro Beskydský pivovárek jsme připravili prodejní systém pro prodej vstupenek na kulturní akce.

Školení Office 365

Realizace: říjen 2019
Pro našeho klienta jsme připravili a realizovali školení na Microsoft Office 365 včetně definování nových interních procesů.

Cryptovirus

Realizace: říjen 2019
U klienta jsme řešili kompletní napadení cryptovirem (ransomware). Plné obnovení systému jsme zajistili do 2 dnů.

Včelařský areál

Realizace: říjen 2019
Pro včelařský areál v Chlebovicích jsme připravili nové internetové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o areálu.

Nový web aquaparku Olešná

Realizace: září 2019
V rámci sjednocování vizuálu webů společnosti Sportplex byl modernizován web aquaparku Olešná jenž přinese návštěvníků rychleji důležité informace.

Office 365

Realizace: září 2019
Našeho nového klienta jsme úspěšně převedli do Microsoft Office 365. Kromě pošty jsme také pomohli zlepšit interní práce s dokumenty díky O365.

Migrace do domény

Realizace: září 2019
V záři jsme v rámci modernizace převedli našeho klienta do Microsoft domény a zvýšili tak zabezpečení celé jeho sítě.

ticfm.cz

Realizace: září 2019
Pro Turistické informační centrum jsme připravili novou internetovou prezentaci jenž přehledně zobrazuje veškeré nabízené služby.

1. ročník akce Gastrovice

Realizace: červen - září 2019
Také tento rok jsme zajišťovali www prezentaci a prodej na gastronomickou akci na Ostravici.www.gastrovice.cz

prokopova.eu

Realizace: srpen 2019
Pro MUDr. Prokopovou jsme připravili nové a moderní internetové stránky, na kterých naleznete veškeré důležité informace.

Beskydské hudební léto 2019

Realizace: červen - srpen 2019
I tento rok jsme byli hrdými partnery Beskydského hudebního léta, pro který jsme zajišťovali nejen webovou prezentaci, ale i prodejní systém.

Školení Facebook

Realizace: červenec 2019
Připravili jsme školení na práci se sociální síti Facebook a především pak na tvorbu úspěšných Facebookových reklam.

Zásah bleskem

Realizace: červenec - srpen 2019
Vyřešili jsme přímy zásah bleskem do horského hotelu, jenž způsobil fatalní škody. Klienta jsme dokázali zprovoznit již druhý den.

Analýza rezervačního systému

Realizace: červenec 2019
Pro klienta jsme provedli analýzu a opravu rezervačního systému, jenž vykazoval razantní zpomalení. Autor systému ani IT správce tento problém nedokázali vyřešit.

SEO analýza visitfm.cz

Realizace: červen 2019
Pro Turistické informační centrum jsme provedli detailní analýzu webu visitfm.cz včetně analýzy chování uživatelů a dotazníkového řízení.

Kamerový systém

Realizace: květen 2019
Pro zabezpečenou výrobní halu jsme navrhli a realizovali kamerový systém, jenž zabezpčí celý výrobní proces.

GDPR

Realizace: dlouhodobý projekt
Dokončili jsme obrovskou analýzu a definici GDPR pravidel pro obrovskou zdravotnickou síť.

massag.com

Realizace: květen 2019
Úspěšně jsme převzali a předělali stránky massag.com pod naší správu od konkurenční společnosti a s klientem rozjeli dlouhodobou spolupráci.

rdvratimov.cz

Realizace: květen 2019
Spustili jsme nové stránky www.rdvratimov.cz nabízející 20 nových domů k prodeji v klidné části Vratimova.

Volby do EP

Realizace: květen 2019
Technicky jsme zajišťovali volby do Evropského parlamentu. Volební komise využívaly k počítání hlasů techniku od eABM.

Duben, měsíc Linuxu

Realizace: duben 2019
Duben byl pro nás měsícem Linuxu, kdy jsme aktivně propagovali tento opensource operační systém a díky tomu získali pár nových uživatelů.

Webkamera Stezka Valaška

Realizace: duben 2019
Technicky zajišťujeme online stream z webkamery na Stezce Valaška, kterou nově naleznete na Pustevnách. Kamera zajišťuje nepřetržitý stream.

SEO analýza

Realizace: duben 2019
Pro společnost Lakum jsme dělali detailní SEO analýzu včetně analýzy konkurence. Díky této analýze bude nový web na profesionální úrovni.

Spuštěn nový web pro E.D.C.

Realizace: duben 2019
Spustili jsme dlouho připravovaný web pro Paskovskou firmu E.D.C. s.r.o. edc-drillingtools.com, jenž přináš veškeré technické informace přehledně také na mobilním zařízení.  

Spuštěn web EcoLogForestry.cz

Realizace: duben 2019
Připravili jsme nový web ecologforestry.cz pro společnost Lesostavby a.s. jenž je oficiálním zastoupením Švédského výrobce lesní techniky EcoLog pro Českou a Slovenskou republiku

Aplikace mars.vesmir.cz

Realizace: březen 2019
Pro odborný časopis vesmir.cz jsme připravili speciální soutěžní aplikaci mars.vesmir.cz, díky které se může Váš výtvor dostat až na MARS.

Snídaně s Office 365

Realizace: březen 2019
Společně s pracovníky společnosti Microsoft jsme připravili snídani s praktickou ukázkou týmové práce v Office 365.

Dodávka nového serveru DELL

Realizace: březen 2019
V březnu dodáváme nový profesionální výkonný server DELL pro zajištění provozu informačního systému. 16x CPU Intel + 128GB RAM.

Partneři akce "Každá ovečka se počítá"

Realizace: březen 2019
I tento rok jsme hrdými partnery charitativní akce "Každá ovečka se počítá". V rámci této akce zajišťujeme webovou soutěžní aplikaci.

Kontakt

info@eabm.cz

777 027 509

Nezávazná poptávka

Odesláno

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Tento měsíc se Microsoft věnoval více Microsoft Teams Premium, který přináší nové funkce umělé inteligence zabudované přímo do aplikace Teams. Kromě Teams Premium bylo vydáno několik dalších skvělých aktualizací, o tom se však dočtete v samostatném článku.

Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Microsoft se v únoru věnoval primárně vylepšení Microsoft Teams Premium, do kterého přidal spoustu nových funkcí. Nezapomněl samozřejmě i na klasickou verzi Microsoft Teams. Podívejte se na novinky, které si pro nás Microsoft připravil.

Václav Dobiáš | 5. březen 2023

Microsoft zpřístupňuje Microsoft Teams Premium pro komerční zákazníky prostřednictvím centra správy Microsoft 365. Funkce v rámci této nabídky se začaly zavádět letos v prosinci a budou nadále pokračovat.