Pomoc iNet Katalog www Cloud outsourcing Sítě Kamery

Reference

Z naší tvorby a projektů

Emaily pro síť lékáren

Realizace: prosinec 2021
Na konci roku jsme převzali správu emailů pro síť lékáren, včetně migrace emailů na naše servery. Primárním poštovním klientem se stal náš wmail.

Migrace 300+ účtů do M365

Realizace: prosinec 2021
Na konci roku nás čekala migrace více jak 300 uživatelů do Microsoft 365, přičemž jsme na samotnou migraci měli jen 1 víkend. 

postcube.cz

Realizace: listopad 2021
V listopadu jsme převezli pod správu web postcube.cz, kdy jsme museli stáhnout a upravit všechny zde umístěné fotografie. 

Siť + kamerový systém v Třinci

Realizace: listopad 2021
Pro klienta jsme vybudovali síť a kamerový systém pro jeho pobočku v Třinci. Včetně dodávky záznamové jednotky s dlouhou dobou ukládání. 

Kamerový systém

Realizace: listopad 2021
U klienta jsme kompletně předělali kamerový systém na novou technologii s tím, že některé kamery bylo možné zachovat. 

Hyper-V

Realizace: říjen 2021
U dalšího klienta jsme nasazovali virtualizační platformu Hyper-V včetně nastavení replikace pro zajišťní neustálého provozu.

e-listky propojeni s Vemou

Realizace: říjen 2021
Náš vstupenkový systém e-listky.cz jsme propojili s účetním systémem VEMA, abychom ušetřili obrovské množství času účetním. 

Volby do parlamentu

Realizace: říjen 2021
I tento rok jsme zajišťovali výpočetní techniku pro volby do parlamentu. Volební komise jsme vybavili počítači, tiskárnami a příslušenstvím. 

Síť ve Zlíně

Realizace: říjen 2021
Pro našeho klienta jsme vybudovali malou síť v jeho pobočce ve Zlíně. Opětovně včetně kompletního zalištování a zakončení v racku.

Sophos pro RC Sepetná

Realizace: říjen 2021
Horský rezort Sepetná jsme vybavili routery Sophos, které zabezpečují celou síť včetně zabezpečení koncových stanic.

Hyper-V pro kulturu

Realizace: říjen 2021
Národní dům ve Frýdku-Místku jsme převedli na virtualizační platformu Hyper-V pro lepší využití všech prostředků hardwaru.

4zsfm.cz

Realizace: září 2021
Do nového školního roku s novým webem pro 4. ZŠ ve Frýdku-Místku, jenž se vyznačuje novým a hravým vizuálním zpracováním.

Síť ve Vsetíně

Realizace: září 2021
Ve Vsetíně jsme vybudovali malou síť pro pobočku našeho klienta. Komplexní rozvody, lišty, vše samozřejmě zakončeno v racku. 

Migrace do Hyper-V

Realizace: září 2021
V září jsme změnili naši virtualizační platformu na Hyper-V od Microsoftu a nasadili druhý replikační server pro zajištění neustálého provozu.

Mobilní kasa pro e-listky.cz

Realizace: srpen 2021
Pro vstupenkový systém e-listky.cz jsme vytvořili mobilní pokladnu, přes kterou lze jednoduše prodávat vstupy na představení či prohlídky.

Rekonstrukce sítě

Realizace: srpen 2021
V srpnu jsme provedli hned dvě velké rekonstrukce síťí včetně certifikovaných měření, kdy na sítě dáváme záruku 30 let.

Cryptovirus

Realizace: srpen 2021
V srpnu jsme řešili další případ cryptoviru, přičemž jsme dokázali zajistit provoz firmy v rekordním čase (během pár hodin). 

Sophos síť

Realizace: červenec 2021
Vybudovali jsme pobočkovou síť na technologi Sophos, zajišťující maximální bezpečnost a centrální řízení všech koncových stanic.

Komplexní IT audit

Realizace: 2020 - 2021
Pro velkého distributora léčiv jsme provedli komplexní IT audit sítě, serverů, zabezpečení, ... výsledkem byl souhrn doporučení. 

e-listky.cz - Kultura FM

Realizace: 2021
Pro národní dům ve Frýdku-Místku jsme nasadili novou verzi vstupenkového systému e-listky.cz a zapojili externí prodejce.

e-listky.cz - Muzeum Roztoky

Realizace: 2021
Pro Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy jsme dodali náš vstupenkový systém e-listky.cz včetně propojení na účetní systém. 

Cryptovirus

Realizace: červen 2021
Jedné firmě jsme pomáhali řešit napadení cryptovirem, obnovení funkčnosti a návrh zabezpečení sítě a koncových zařízení. 

ŠKolení MS Teams

Realizace: červen 2021
Pro klienta jsme provedli školení všech pracovníků pro práci s Microsoft Teams. Kromě toho jsme pomohli nastavit komunikační procesy. 

mrkstavby.cz

Realizace: květen 2021
Spustili jsme miniweb pro stavební společnost MRK Stavby, jehož hlavní částí jsou pak reference jednotlivých staveb. 

Rekonstrukce optické sítě

Realizace: květen 2021
Pro výrobní závod jsme provedli velkou rekonstrukci a modernizaci optické sítě, která propojuje jednotlivé budovy. Vše za plného provozu. 

Migrace do Microsoft 365

Realizace: květen 2021
Domov důchodců jsme zmigrovali do Microsoft 365. V první fázi jsme migrovali pouze emaily. Součástí bylo i školení, jak pracovat v cloudu. 

Stěhování a zasíťování klienta v nových prostorách

Realizace: březen 2021
Našeho klienta jsme pomohli přestěhovat do nových prostor pro správu e-shopu. Samozřejmě včetně vybudování celé místní sítě. 

Kamerový systém

Realizace: březen 2021
Pro klienta jsme vybudovali komplexní kamerový systém, zabírající nejen prodejnu, ale i sklady. Vše dostupné i přes mobilní aplikaci. 

Optická síť

Realizace: únor 2021
U klienta jsme vybudovali optickou síť, která zajišťuje maximální přenosovou rychlost v celé budově mezi páteřními prvky. 

prioritymagazin.cz

Realizace: prosinec 2020
Pro nový vznikající magazín Priority Business & Government jsme připravili jednoduchý web na Wordpressu prioritymagazin.cz.

Nový server ND

Realizace: prosinec 2020
Pro Národní dům Frýdek-Místek jsme připravili nový virtualizační server, jelikož původní již výkonostně nevyhovoval potřebám společnosti.

Nový server Simon FM

Realizace: prosinec 2020
Pro společnost Simon FM jsme připravili nový virtualizční server na technologii Hyper-V, jenž nahradil původní server, který byl již v havarijním stavu.

Nový web superstrojar.cz

Realizace: prosinec 2020
Pro společnost Lakum KTL jsme připravili nový náborový web superstrojar.cz, který přehledně zobrazuje pracovní nabídky a benefity.

Redesign visitfm.cz

Realizace: dlouhodobý projekt
Tento rok jsme prováděli redesign a restrukturalizaci webu visitfm.cz, jenž nyní odpovídá vizuálu města Frýdek-Místek a pro návštěvníky jsou stránky přehlednější.

Nový web e-listky.cz

Realizace: listopad 2020
Zmodernozivali jsme naší www prezentaci e-listky.cz, která nejen že přináší nové informace, ale je propojena i se samotným vstupenovým systémem.

Certifikace KB

Realizace: listopad 2020
Náš vstupenkový systém e-listky.cz jsme certifikovali na platební terminály Komerční banky, díky čemuž systém automaticky zpracovává platby kartou.

Vybudování kamerového systému

Realizace: říjen 2020
Pro strojírenskou společnost jsme vybudovali nový kamerový systém, který zabezpečuje jak vnitřní, tak vnější prostory.

lakum.cz

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro společnost Lakum KTL (lakum.cz) jsme vytvořili novou www prezentaci včetně kompletního nového vizuály společnosti. Web nově přehledně zobrazuje všechny nabízené služby.

Nový server

Realizace: září 2020
Klientovi jsme dodali nový virtualizační server na technologii Microsoft Hyper-V. Server ve firmě zajišťuje provoz několika Windows a Linux serverů.

Vybudování nové optické trasy

Realizace: září 2020
Pro našeho klienta jsme vybudovali novou optickou trasu, která spojuje jednotlivé budovy v areálu a díky které je dosaženo maximální datové propustnosti.

Certifikace sítě

Realizace: září 2020
V září jsme certifikovali námi vybudovanou síť aby splňovala ta nejpřísnější kritéria. Díky tomu na tuto síť držíme, pro nás standardní, 30ti letou záruku,

pojfm.cz

Realizace: dlouhodobý projekt
Vytvořili jsme novou školní internetovou prezentaci pojfm.cz, na které jsme se podíleli společně se studentem školy, který zpracoval kompletní vizuál webu.

pwr.cz

Realizace: září 2020
Spustili jsme novou www prezentaci společnosti PWR Composite (pwr.cz), která se zabývá CNC obrábění a zpracování technických plastů.

Migrace ČSAD do nové domény

Realizace: srpen 2020
Během jednoho týdne jsme přepojili celou síť ČSAD pod nového vlastníka - tj. do nové sítě, do nové domény, překonfigurovali všechny počítače a vyřešili největší problémy.

Wifi síť ve výrobní hale

Realizace: srpen 2020
Pro výrobní firmu jsme vybudovali komplexní wifi siť, která pokrývá jak výrobní halu tak kanceláře a zajišťuje tak veškerou komunikaci.

vasmed.cz

Realizace: srpen 2020
Pro malé rodinné včelažství jsme připravili jednoduché www stránky vasmed.cz, na kterých naleznete aktuální nabídku medu.

Migrace do Microsoft 365

Realizace: červenec 2020
Společnost Pol-Agro jsme kompletně zmigrovali do Microsoft 365. Kromě uživatelů jsme do cloudu převedli i servery.

pkbva.cz

Realizace: červenec 2020
Vytvořili jsme web pkbva.cz pro beachvolejbalovou akademii, kterou vede olympijský sportovec Přemysl Kubala.

Prezentace Microsoft 365

Realizace: červen 2020
Během měsíce června jsme odprezentovali možnosti Microsoft 365 a možnosti nasazení pro zefektivnění práce v týmu.

Podpora v corona krizi

Realizace: dlouhodobý projekt
Nejen pro naše klienty jsme zajišťovali maximální IT podporu během corona krize včetně podpory při nasazování homeoffice.

Prodejní systém pro letní akce

Realizace: květen 2020
Pro sérii letních akcí Bluegrasstheater jsme připravili vstupenkový systém pro online nákup vstupenek. To vše včetně podpory během corona krize.

Vstupenkový systém pro zámek ROSICE

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro zámek Rosice jsme nasadili náš vstupenkový systém, který zajišťuje kompletní prodej vstupů do expozic a prodej dalších produktů.

Komplexní kamerový systém

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro výrobní společnost jsme navrhli a realizovali komplexní kamerový systém, který pokrývá celou výrobní linku.

Nové kanceláře a prodejna

Realizace: duben 2020
V dubnu jsme se kompletně přestěhovali na novou adresu - Dvořákova 730. Nebylo to jednoduché, ale zvládli jsme to s přehledem.

ZŠ ve windows doméně

Realizace: březen 2020
Základní školu jsme převedli do Windows domény, ve které mají nejen učitelé svůj vlastní účet, ale také všichni studenti.

Instalace interaktivních tabulí

Realizace: březen 2020
Pro středí školu ve Frýdku-Místku jsme nainstalovali interaktivní tabule, které nabídnou učitelům nové možnosti výuky a interakce.

Rekonstrukce sítě - mamograf

Realizace: březen 202
Provedli jsme komplexní rekonstrukci sítě mamografu na poliklinice ve Frýdku-Místku, pro zajištění konfortní práce pro všechny doktory.

Rekonstrukce kanceláří - sítě

Realizace: únor 2020
Pro výrobní společnost jsme provedli kompletní rekonstrukci sítě v jejich kancelářských prostorech včetně vybudování páteřného spoje.

WiFi v ZŠ

Realizace: únor 2020
Pro základní školu ve Frýdku-Místku jsme realizovali novou wifi síť, která je jak pro učitele, tak pro žáky. Vše postaveno na produktech UNIFI.

Wireframe

Realizace: dlouhodobý projekt
Vytvořili jsme komplexní wireframový návrh pro "vlastní" specializovanou wikipedii se spoustou specifických funkcí a služeb.

Návrh databáze

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro jeden opravdu složitý projekt jsme v první fázi navrhli kompletní databázi a funkčnost. Škálovatelnost byla podmínkou.

Rekonstrukce kanceláří

Realizace: únor 2020
Pro našeho klienta jsme kompletně rekonstuovali síť v jeho kancelářích. Vždy po blocích tak, aby jsme co nejméně ovlivnili provoz.

rotn.cz

Realizace: leden 2020
Pro společnost Rotn sport jsme připravili novou www prezentaci jenž přehledně prezentuje nabídku společnosti.

Zbojníci v Beskydech

Realizace: leden 2020
Pro Region Beskydy jsme připravili www prezentaci zbojnicivbeskydech.cz, na které můžete vyhrát stejnojmenou hru.  

Rekonstrukce WIFI v základní škole

Realizace: leden 2020
S ohledem na nárust mobilních zařízení, původní wifi síť nestačila a tak jsme provedli kompletní rekonstrukci.

Virtuální realita

Realizace: prosinec 2019
Pro domov důchodců jsme připravili konzoli virtuální reality, jenž důchodcům nabízí nezapomenutelné zážitky.

Eshop ELVAC

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro společnost ELVAC jsme připravili a spustili první ze série B2B eshopu, jenž jsou plně napojené na informační systém K2.

Rekonstrukce sítě

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro jednu větší společnost jsme provedli kompletní rekonstrukci síťových rozvodů, včetně komplexního návrhu. 

Prodejní systém pro muzeum východních Čech v Hradci Králové

Realizace: listopad 2019
Pro muzeum východních Čech v Hradci Králové jsme dodali náš prodejní systém e-listky.cz.

sportplex.cz

Realizace: říjen 2019
Připravili jsme novou podobu rozcestníku sportplex.cz, jenž přehleně zobrazuje všechny jejich střediska spol. Sportplex.

revoxy8.cz

Realizace: říjen 2019
Připravili jsme www stránky pro projekt revoxy8.cz jenž představuje první hyperbarické komory v ČR. Doporučujeme vyzkoušet.

Prodejní systém pro Beskydský pivovárek

Realizace: dlouhodobý projekt
Pro Beskydský pivovárek jsme připravili prodejní systém pro prodej vstupenek na kulturní akce.

Školení Office 365

Realizace: říjen 2019
Pro našeho klienta jsme připravili a realizovali školení na Microsoft Office 365 včetně definování nových interních procesů.

Cryptovirus

Realizace: říjen 2019
U klienta jsme řešili kompletní napadení cryptovirem (ransomware). Plné obnovení systému jsme zajistili do 2 dnů.

Včelařský areál

Realizace: říjen 2019
Pro včelařský areál v Chlebovicích jsme připravili nové internetové stránky, na kterých naleznete všechny potřebné informace o areálu.

Nový web aquaparku Olešná

Realizace: září 2019
V rámci sjednocování vizuálu webů společnosti Sportplex byl modernizován web aquaparku Olešná jenž přinese návštěvníků rychleji důležité informace.

Office 365

Realizace: září 2019
Našeho nového klienta jsme úspěšně převedli do Microsoft Office 365. Kromě pošty jsme také pomohli zlepšit interní práce s dokumenty díky O365.

Migrace do domény

Realizace: září 2019
V záři jsme v rámci modernizace převedli našeho klienta do Microsoft domény a zvýšili tak zabezpečení celé jeho sítě.

ticfm.cz

Realizace: září 2019
Pro Turistické informační centrum jsme připravili novou internetovou prezentaci jenž přehledně zobrazuje veškeré nabízené služby.

1. ročník akce Gastrovice

Realizace: červen - září 2019
Také tento rok jsme zajišťovali www prezentaci a prodej na gastronomickou akci na Ostravici.www.gastrovice.cz

prokopova.eu

Realizace: srpen 2019
Pro MUDr. Prokopovou jsme připravili nové a moderní internetové stránky, na kterých naleznete veškeré důležité informace.

Beskydské hudební léto 2019

Realizace: červen - srpen 2019
I tento rok jsme byli hrdými partnery Beskydského hudebního léta, pro který jsme zajišťovali nejen webovou prezentaci, ale i prodejní systém.

Školení Facebook

Realizace: červenec 2019
Připravili jsme školení na práci se sociální síti Facebook a především pak na tvorbu úspěšných Facebookových reklam.

Zásah bleskem

Realizace: červenec - srpen 2019
Vyřešili jsme přímy zásah bleskem do horského hotelu, jenž způsobil fatalní škody. Klienta jsme dokázali zprovoznit již druhý den.

Analýza rezervačního systému

Realizace: červenec 2019
Pro klienta jsme provedli analýzu a opravu rezervačního systému, jenž vykazoval razantní zpomalení. Autor systému ani IT správce tento problém nedokázali vyřešit.

SEO analýza visitfm.cz

Realizace: červen 2019
Pro Turistické informační centrum jsme provedli detailní analýzu webu visitfm.cz včetně analýzy chování uživatelů a dotazníkového řízení.

Kamerový systém

Realizace: květen 2019
Pro zabezpečenou výrobní halu jsme navrhli a realizovali kamerový systém, jenž zabezpčí celý výrobní proces.

GDPR

Realizace: dlouhodobý projekt
Dokončili jsme obrovskou analýzu a definici GDPR pravidel pro obrovskou zdravotnickou síť.

massag.com

Realizace: květen 2019
Úspěšně jsme převzali a předělali stránky massag.com pod naší správu od konkurenční společnosti a s klientem rozjeli dlouhodobou spolupráci.

rdvratimov.cz

Realizace: květen 2019
Spustili jsme nové stránky www.rdvratimov.cz nabízející 20 nových domů k prodeji v klidné části Vratimova.

Volby do EP

Realizace: květen 2019
Technicky jsme zajišťovali volby do Evropského parlamentu. Volební komise využívaly k počítání hlasů techniku od eABM.

Duben, měsíc Linuxu

Realizace: duben 2019
Duben byl pro nás měsícem Linuxu, kdy jsme aktivně propagovali tento opensource operační systém a díky tomu získali pár nových uživatelů.

Webkamera Stezka Valaška

Realizace: duben 2019
Technicky zajišťujeme online stream z webkamery na Stezce Valaška, kterou nově naleznete na Pustevnách. Kamera zajišťuje nepřetržitý stream.

SEO analýza

Realizace: duben 2019
Pro společnost Lakum jsme dělali detailní SEO analýzu včetně analýzy konkurence. Díky této analýze bude nový web na profesionální úrovni.

Spuštěn nový web pro E.D.C.

Realizace: duben 2019
Spustili jsme dlouho připravovaný web pro Paskovskou firmu E.D.C. s.r.o. edc-drillingtools.com, jenž přináš veškeré technické informace přehledně také na mobilním zařízení.  

Spuštěn web EcoLogForestry.cz

Realizace: duben 2019
Připravili jsme nový web ecologforestry.cz pro společnost Lesostavby a.s. jenž je oficiálním zastoupením Švédského výrobce lesní techniky EcoLog pro Českou a Slovenskou republiku

Aplikace mars.vesmir.cz

Realizace: březen 2019
Pro odborný časopis vesmir.cz jsme připravili speciální soutěžní aplikaci mars.vesmir.cz, díky které se může Váš výtvor dostat až na MARS.

Snídaně s Office 365

Realizace: březen 2019
Společně s pracovníky společnosti Microsoft jsme připravili snídani s praktickou ukázkou týmové práce v Office 365.

Dodávka nového serveru DELL

Realizace: březen 2019
V březnu dodáváme nový profesionální výkonný server DELL pro zajištění provozu informačního systému. 16x CPU Intel + 128GB RAM.

Partneři akce "Každá ovečka se počítá"

Realizace: březen 2019
I tento rok jsme hrdými partnery charitativní akce "Každá ovečka se počítá". V rámci této akce zajišťujeme webovou soutěžní aplikaci.

Kontakt

info@eabm.cz

777 027 509

Nezávazná poptávka

Odesláno

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.