Velký úspěch firewallů Zyxel

Velký úspěch firewallů Zyxel

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, zahájil letošní rok akcí „Šrotovné“, kdy nabízel možnost získat nový firewall s 25% slevou. Díky tomu se úspěšně zavedly na trhu nejnovější modely firewallů, které jsou určeny zákazníkům vyžadujícím ultra vysokou rychlost.

Firewally od ZyXELu slaví velký úspěch díky akci „Šrotovné“

firewallNa potřeby zákazníků vyžadujících vysokou rychlost reagují firewally vícejádrovými procesory postaveným na platformě nové generace. Produkty nabízí mimořádný výkon s propustností SPI firewallu až 1000 Mbit/s u modelu ZyWALL 110 a 3600 Mbit/s u modelu ZyWALL 1100. Tato řada patří mezi cenově nejdostupnější VPN brány/routery na trhu v této kategorii a obdržela certifikaci ICSA.

VPN ve své nejlepší podobě

Firewally ZyXEL byly vždy vysoce hodnoceny pro své vynikající VPN schopnosti. Řada ZyWALL představuje spojení vynikajícího výkonu a nejlepší šifrovací technologie ve své třídě s funkcemi SHA-2. Společnosti tak v celé své struktuře mohou budovat vynikající distribuované VPN sítě umožňující rychlé spojení mezi pobočkami, vzdálenými pracovníky a do sítě jejich centrály. Samozřejmou součástí této řady je hybridní VPN zajišťující dostupnost firemních zdrojů pro uživatele, kteří k nim potřebují jen omezený nebo dočasný přístup. Funkce Easy-VPN umožňuje bezkonfigurační vzdálený přístup k zajištění automatizovaných IPSec nastavení client-to-site. Tato funkce používá klientský software, který ze vzdáleného VPN firewallu automaticky načte konfigurační soubor VPN a nastavení IPSec VPN provede ve třech jednoduchých krocích.

Správná volba – produktové řady ZyWALL a USG

Nové řady bezpečnostních produktů reagují na obrovskou poptávku po ultrarychlých a extrémně výkonných VPN firewallech a jsou konkrétně určeny zákazníkům, kteří potřebují pouze firewall a funkcionalitu VPN. Řada USG zůstává silnou a spolehlivou UTM platformou, která bezpečně slouží zákazníkům vyžadujícím plnou funkcionalitu UTM firewallu. Zákazníci si tak mohou vybrat produkty, které nejlépe odpovídají jejich konkrétním potřebám. Řada ZyWALL v sobě spojuje extrémně vysokou rychlost a prvotřídní funkce, které najdete také v řadě USG. Mezi její přednosti patří pokročilý algoritmus Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) umožňující nejbezpečnější VPN spojení v této třídě. ZyWALL díky tomu přináší mnohem bezpečnější VPN připojení, než je tomu u běžných metodologií, jako např. Message Digest 5 (MD5).

Záložní WAN připojení

Spolehlivé non-stop VPN služby s podporou záložního WAN připojení a automatickou obnovou primárního připojení přinášejí trvalou provozuschopnost sítě. Případná nefunkčnost WAN připojení se díky tomu neprojeví celopodnikovým výpadkem sítě.

Neomezená mobilita

Bez mobilních zařízení si nelze dnešní podnikání představit. Ať již jste kdekoliv – na letišti, na jednání se zákazníkem nebo třeba na dovolené – podnikání vyžaduje rychlou reakci a snadný přístup ke kritickým firemním zdrojům. O bezproblémový přístup k síti se stará protokol Layer 2 Tunneling Protocol over IPSec (L2TP over IPSec) určený pro mobilní zařízení běžící na platformě iOS, Android nebo Windows.

Ideální řešení pro vertikální zákazníky

Nová řada ZyWALL je ideálním řešením pro vertikální zákazníky, jako např. obchodní řetězce, které potřebují obchodní informace získávat v reálném čase a současně efektivněji využívat své zdroje a chránit data o zákaznících a transakcích.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Tomáš Musil | 18. říjen 2020

Kromě pravidelného úklidu místnosti, utírání stolů, klik a dalších míst, kterých se pravidelně dotýkáme, můžete místnost vybavit dezinfekčním UV sanitizérem vzduchu, který je určen k dezinfekci místností a předmětů, které jsou nebo by mohly být zasaženy viry a bakteriemi.

Tomáš Musil | 15. říjen 2020

Aktuální zdravotnická situace ovlivnila provoz všech firem, dokonce i nás. Přesto se nemusíte nijak bát, pracujeme na 100 % a jsme Vám zcela k dispozici.

Tomáš Musil | 15. říjen 2020

Bohužel, díky sílící epidemii Covid-19 zde máme další článek ze série CORONA problematiky. Tentokrát na velmi důležité téma – jak co nejlépe dezinfikovat Vaší počítačovou techniku včetně zajímavého zařízení pro trvalou dezinfekci kanceláře nebo domácnosti. Podíváme na tedy na velmi aktuální téma, kterým je čištění a dezinfekce notebooků, klávesnic a monitorů.