Pomůžeme Vám s Windows 7

Pomůžeme Vám s Windows 7

O ukončení podpory Windows 7 ze strany Microsoftu jsme Vás aktivně informovali již od září loňského roku. Nyní je již však nutné začít aktivně řešit, co si s Windows 7 počít, jelikož bez bezpečnostních aktualizací se vystavujete nemalým bezpečnostním hrozbám, jež Vám mohou způsobit obrovské problémy a ztráty.

Konec bezpečnostních aktualizací

Určitě se nemusíte bát, že hned 15. 1. 2020 se stane Váš počítač zcela zranitelný a Vaše data budou v nebezpečí. Microsoft pouze na nově nalezené bezpečnostní chyby nebude vydávat aktualizace a hackeři je mohou následně zneužít. Kvalitní antivir s dobrým vlastním firewallem Vám s ochranou pomůže a dokáže zamezit i spoustě nových útoků.

Doporučujeme: Antivirové řešení společnosti ESET.

Do kdy se Windows 7 “zbavit”?

Firemní uživatelé by neměli používat počítače s Windows 7 po 14. 1. 2020. Popřípadě je nahradit do konce ledna. Nejpozději. Domácím uživatelům také doporučujeme zbavit se Windows 7 v co nejkratší době. Nejzazším termínem by pak měli být letní prázdniny (tj. do 6 měsíců od ukončení podpory).

Pomůžeme Vám vyřešit Windows 7

Naši technici jsou připraveni Vám zdarma analyzovat počítač a navrhnout pro Vás nejlepší řešení jakými můžou být:

 • Upgrade na Windows 10
  Pokud má Váš počítač dobré parametry nebude nic bránit v upgradu na Windows 10 a Vy tak budete moci používat bezpečný operační systém.
 • Upgrade počítače a upgrade na Windows 10
  V některých případech může stačit jen malá investice do Vašeho počítače, aby mohl bezproblémově fungovat s Windows 10. Nejčastěji se pak budeme bavit o upgradu RAM či přechod na SSD disk.
 • Nákup nového zařízení
  Navrhneme Vám nákup nového, pro Vás ideálního zařízení.
 • Přechod na Linux
  Linux je plnohodnotný operační systém, jenž je zcela zdarma a nebudete mít problém s ním pracovat. Více o řešení pomocí linuxu si můžete přečíst v těchto článcích:

Nepodceňujte Vaší bezpečnost a bezpečnost Vašich dat. Vyřešte problém s bezpečností Windows 7 již dnes a předejděte tak případným problémům.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 4. červen 2023

Akční nabídka pro červen 2023.

René Viznar | 21. květen 2023

Společnost iGET je český výrobce a prodejce elektroniky, který se specializuje na produkty v oblasti chytrých domácností, bezpečnosti a komunikace. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život lidem.

Václav Dobiáš | 14. květen 2023

Měsíc duben přináší spoustu nových funkcí do služby Microsoft Teams. Mými osobními favority jsou Automatické snížení zvednuté ruky uživatele po projevu, které pomůže prezentujícím, kteří mají nevyřešené otázky.