Samsung EB48D

Samsung EB48D

Dokonalá kombinace televizoru a digitálního prezentačního displeje, která podpoří vaše podnikání.

S displejem řady EBD získáte kombinaci televizoru a digitálního prezentačního řešení, které obohatí zážitky vašich zákazníků při nakupování. Tyto integrované displeje přinášejí zábavní obsah prostřednictvím živých televizních kanálů a také v podobě působivé reklamy v obchodech, jako jsou například propagační a speciální akce. Díky tomu, že budete moci efektivněji poskytovat tento zábavný a informativní obsah, zvýšíte svůj zisk. Bohatá paměť Flash tohoto řešení navíc poskytuje vysoký výkon při přehrávání obsahu, který oslní vaše zákazníky.

  • Bezproblémové vytváření a aktualizace vlastního obsahu přímo ve vašem počítači

Řešení SMART Signage řady EBD poskytuje snadno použitelné profesionální nástroje na jednoduché vytváření, úpravy, plánování a nasazení obsahu. Stačí jen vybrat požadovanou šablonu z více než 200 možností, přizpůsobit rozvržení podle vašich specifických potřeb a nastavit časový rozvrh prezentování propagačního obsahu. Díky softwaru MagicInfo Express, jednoduchému řešení správy obsahu od společnosti Samsung, můžete snadno vytvářet obsah na počítači.

  • Snadná správa obsahu pomocí mobilních zařízení pro podnikání na cestách

Řešení SMART Signage řady EBD umožňuje spravovat a nasazovat obsah z mobilního zařízení, čímž vám poskytuje větší flexibilitu. Displeje řady EBD obsahují vestavěné řešení Wi-Fi poskytující bezproblémové připojení, které vám umožňuje jednoduše stáhnout mobilní aplikaci MagicInfo Express a pohodlně upravovat propagační obsah na displeji mobilního zařízení. Mobilní obsah můžete nahrát přímo do displeje řady EBD a pak ho okamžitě přehrávat na jeho obrazovce.

  • Udržujte své podnikání v chodu se spolehlivým a odolným prezentačním řešením

Displej SMART Signage řady EBD kombinuje špičkovou kvalitu obrazu s technologiemi komerční třídy společnosti Samsung, díky čemuž umožňuje spolehlivé a nepřetržité používání. Displej řady EBD může být v provozu až 16 hodin denně, a to i v nepříznivých podmínkách, jako jsou vysoké teploty nebo vysoká vlhkost, čímž umožňuje spolehlivé používání v různých obchodních prostředích. Na tuto spolehlivost se dále vztahuje tříletá záruka, která vám poskytuje jistotu, že vaše firma získá zaručený a dlouhodobý výkon.

  • Získejte působivější zobrazení s větší flexibilitou

Displeje řady EBD lze nainstalovat ve vodorovné nebo svislé orientaci, čímž vám poskytují větší flexibilitu a umožňují zvýšit působivost vašich prezentací. Při instalaci v režimu na výšku si můžete vybrat z více než 100 vertikálních šablon, pomocí nichž můžete svá firemní sdělení navrhnout přesně podle svých jedinečných potřeb. Obrazovku lze také snadno otočit o 90 stupňů a plně tak využít univerzálnost displeje, aniž by to mělo vliv na jeho výkon.

ZÁKLADNÍ BODY

Reklamni televize ve dvou velikostech 40" a 48"
Žádné kabely kromě napájení - TV má wifi
Jednoduché ovládání
Jednoduchá výroba vlastních prezentací pomocí již hotových šablon
Plánování prezentací


PARAMETRY:

Typ displeje LED
Úhlopříčka displeje 121,92 cm (48")
Rozlišení displeje 1366 x 768 px
Jas displeje 250 cd/m²
Odezva 6 ms
Kontrastní poměr (typický) 5000:1
Dynamický kontrast 50000:1
Počet barev displeje 16,77 M
Nativní poměr stran 16:9
Podporované grafické rozlišení 1366 х 768MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ:

Počet HDMI portů 1
DVI port Ano
Vstupní porty VGA (D-Sub) 1
USB port Ano
Integrovaný TV tuner Ano
FOTOGALERIE:ADMINISTRACE:CENA:

40" LH40RMDPLGU 11.490Kč bez DPH
48" LH48EBDELGW 11.990Kč bez DPH
Cena montáže na základě prohlídky
Pro objednání a montáž pište na obchod@eabm.cz
Sdílet článek:
Autor:
Vojtěch Kocián

administrátor / seo / marketing

 kocian.vojtech@eabm.cz
 

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 30. listopad 2021

Akční nabídka pro měsíc prosinec 2021.

Václav Dobiáš | 21. listopad 2021

Vysoké ceny energií začínají děsit většinu z nás, a proto jsme pro Vás připravili pár tipů, jak zoptimalizovat Vaši spotřebu energie s ohledem na počítače.

Marián Seltenreich | 7. listopad 2021

V minulém článku jsme se podívali na technologii G-Sync. Dneska si něco řekneme o stejné technologii, kterou vyvinula společnost AMD.