Samsung EB48D

Samsung EB48D

Dokonalá kombinace televizoru a digitálního prezentačního displeje, která podpoří vaše podnikání.

S displejem řady EBD získáte kombinaci televizoru a digitálního prezentačního řešení, které obohatí zážitky vašich zákazníků při nakupování. Tyto integrované displeje přinášejí zábavní obsah prostřednictvím živých televizních kanálů a také v podobě působivé reklamy v obchodech, jako jsou například propagační a speciální akce. Díky tomu, že budete moci efektivněji poskytovat tento zábavný a informativní obsah, zvýšíte svůj zisk. Bohatá paměť Flash tohoto řešení navíc poskytuje vysoký výkon při přehrávání obsahu, který oslní vaše zákazníky.

  • Bezproblémové vytváření a aktualizace vlastního obsahu přímo ve vašem počítači

Řešení SMART Signage řady EBD poskytuje snadno použitelné profesionální nástroje na jednoduché vytváření, úpravy, plánování a nasazení obsahu. Stačí jen vybrat požadovanou šablonu z více než 200 možností, přizpůsobit rozvržení podle vašich specifických potřeb a nastavit časový rozvrh prezentování propagačního obsahu. Díky softwaru MagicInfo Express, jednoduchému řešení správy obsahu od společnosti Samsung, můžete snadno vytvářet obsah na počítači.

  • Snadná správa obsahu pomocí mobilních zařízení pro podnikání na cestách

Řešení SMART Signage řady EBD umožňuje spravovat a nasazovat obsah z mobilního zařízení, čímž vám poskytuje větší flexibilitu. Displeje řady EBD obsahují vestavěné řešení Wi-Fi poskytující bezproblémové připojení, které vám umožňuje jednoduše stáhnout mobilní aplikaci MagicInfo Express a pohodlně upravovat propagační obsah na displeji mobilního zařízení. Mobilní obsah můžete nahrát přímo do displeje řady EBD a pak ho okamžitě přehrávat na jeho obrazovce.

  • Udržujte své podnikání v chodu se spolehlivým a odolným prezentačním řešením

Displej SMART Signage řady EBD kombinuje špičkovou kvalitu obrazu s technologiemi komerční třídy společnosti Samsung, díky čemuž umožňuje spolehlivé a nepřetržité používání. Displej řady EBD může být v provozu až 16 hodin denně, a to i v nepříznivých podmínkách, jako jsou vysoké teploty nebo vysoká vlhkost, čímž umožňuje spolehlivé používání v různých obchodních prostředích. Na tuto spolehlivost se dále vztahuje tříletá záruka, která vám poskytuje jistotu, že vaše firma získá zaručený a dlouhodobý výkon.

  • Získejte působivější zobrazení s větší flexibilitou

Displeje řady EBD lze nainstalovat ve vodorovné nebo svislé orientaci, čímž vám poskytují větší flexibilitu a umožňují zvýšit působivost vašich prezentací. Při instalaci v režimu na výšku si můžete vybrat z více než 100 vertikálních šablon, pomocí nichž můžete svá firemní sdělení navrhnout přesně podle svých jedinečných potřeb. Obrazovku lze také snadno otočit o 90 stupňů a plně tak využít univerzálnost displeje, aniž by to mělo vliv na jeho výkon.

ZÁKLADNÍ BODY

Reklamni televize ve dvou velikostech 40" a 48"
Žádné kabely kromě napájení - TV má wifi
Jednoduché ovládání
Jednoduchá výroba vlastních prezentací pomocí již hotových šablon
Plánování prezentací


PARAMETRY:

Typ displeje LED
Úhlopříčka displeje 121,92 cm (48")
Rozlišení displeje 1366 x 768 px
Jas displeje 250 cd/m²
Odezva 6 ms
Kontrastní poměr (typický) 5000:1
Dynamický kontrast 50000:1
Počet barev displeje 16,77 M
Nativní poměr stran 16:9
Podporované grafické rozlišení 1366 х 768MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ:

Počet HDMI portů 1
DVI port Ano
Vstupní porty VGA (D-Sub) 1
USB port Ano
Integrovaný TV tuner Ano
FOTOGALERIE:ADMINISTRACE:CENA:

40" LH40RMDPLGU 11.490Kč bez DPH
48" LH48EBDELGW 11.990Kč bez DPH
Cena montáže na základě prohlídky
Pro objednání a montáž pište na obchod@eabm.cz
Sdílet článek:
Autor:
Vojtěch Kocián

administrátor / seo / marketing

 kocian.vojtech@eabm.cz
 

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 16. květen 2024

Mnoho organizací se ptá, jak co nejlépe využít umělou inteligenci (AI) ke zvýšení produktivity aplikaci Teams. Microsoft Copilot byl přijat prvními uživateli pro svou schopnost získat přehled, rychleji aktualizovat týmy a generovat nové nápady v týmové komunikaci.

Václav Dobiáš | 7. květen 2024

Pokud hledáte způsoby, jak zvýšit svou produktivitu pomocí Microsoft Teams, jste na správném místě. V tomto příspěvku se s vámi podělíme o nejnovější dubnové funkce a vylepšení.

Václav Dobiáš | 30. duben 2024

Zálohování dat a serverů je nezbytnou činností všech firem. Při větším množství serverů ale roste i požadovaná kapacita na zálohovacích (backup) jednotkách. Dnes si ale představíme řešení, ve kterém Vám stačí 16 TB na zálohu o velikosti větší než 1 PB (1024 TB).