Aspire S7 - Prvotřídní Ultrabook™. Přináší VÍCE…

Aspire S7 - Prvotřídní Ultrabook™. Přináší VÍCE…

Proslulý Ultrabook™ Aspire S7 je nyní ještě lepší. Superodolný kryt z materiálu Gorilla® Glass, pevné kompaktní šasi, dotyková obrazovka WQHD s kvalitním jasným obrazem, technologie pantů s aretací polohy... i přes stávající bohatou výbavu doznal notebook S7 významných vylepšení. Tento tenký, lehký, odolný a bezesporu „prvotřídní“ notebook je nyní ještě výkonnější.

 

VYŠŠÍ výkon

Nový notebook Aspire S7 (přesněji S7-393) nabízí možnost výběru z řady procesorů 5. generace Intel Core™. Ty zaručují celkově lepší výkon, kvalitnější grafiku a zároveň i nižší spotřebu energie. Nový notebook Aspire S7 je výkonnější a jeho baterie má delší životnost.

 aspireS7 WOW benefit image 1

aspireS7 WOW benefit image 2

DELŠÍ doba provozu

Interval mezi dobíjením, a tedy i čas na práci se prodloužil. Pokrokový hardware notebooku Aspire S7 nemá vliv pouze na vyšší výkon, podílí se rovněž na lepších výsledcích při hodnocení životnosti baterie. Díky 8,5hodinové výdrži baterie můžete na cestách pracovat po celý den.

VYŠŠÍ přenosová rychlost

Špičková bezdrátová technologie 802.11ac využívající duální kanály umožňuje notebooku Aspire S7 přenášet data až třikrát rychleji než běžný notebook. Stahování a nahrávání filmů (a čehokoliv dalšího na webu) úžasnou rychlostí.

aspireS7 WOW benefit image 3

aspireS7 WOW benefit image 4

Lehký jako pírko

Nový notebook Aspire S7 je úchvatně tenký a nádherně lehký. Jeho tloušťka dosahuje pouhých 12,9 mm a má hmotnost 1,3 kg – tento tenký, avšak odolný krasavec vpluje do vaší brašny bez mrknutí oka. Je tak lehký, že si ani nepovšimnete, že jej nosíte.

Odolný materiál Gorilla

Unikátně tenká ochranná vrstva displeje vyrobená z materiálu Corning® Gorilla® Glass zajišťuje vysokou odolnost a pevnost. Notebook Aspire S7 kombinuje kompaktní hliníkové šasi se zesíleným rámem, a stává se tak jedním z nejodolnějších a nejstabilnějších notebooků.

aspireS7 WOW benefit image 5

aspireS7 WOW benefit image 6

Aretace dotykem

Notebook Aspire S7 je vybaven panty s duálním momentem, což znamená, že panty aretují obrazovku v dané pozici, jakmile na ní klepnete, a po otevření či uzavření krytu ji okamžitě odblokují. To vám přináší spolehlivé dotykové ovládání, nenáročný a plynulý přístup při otevírání a zavírání krytu.

Displej WQHD pro dokonalý obraz

Díky širšímu rozměru a velmi vysokému rozlišení dotykové obrazovky notebooku Aspire S7 WQHD jsou filmy a snímky prezentovány tak, jak mají být: perfektně. Sklopte obrazovku do vodorovné polohy, pomocí klávesové zkratky otočte obraz a vše můžete sdílet s ostatními.

aspireS7 WOW benefit image 7

aspireS7 WOW benefit image 8

To nejlepší uvnitř

S diskem SSD RAID 0 reaguje notebook Aspire S7 až dvakrát rychleji než notebooky s běžným diskem SSD. Klávesnice se světelným senzorem při setmění automaticky aktivuje podsvícení, jehož intenzita se při snižující viditelnosti zvyšuje. Chod Ultrabooku™ je díky efektivnímu chlazení Acer TwinAir 2. generace a technologii Acer Purified tichý a bez přehřívání. Díky technologii Voice si vychutnáte čisté hovory bez šumu.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.