Signál do všech koutů

Signál do všech koutů

Nový extender bezdrátového signálu WRE6505 pokryje všechny kouty domácnosti spolehlivým WiFi signálem. Sám najde nejlepší umístění a nabízí snadnou instalaci „na jedno kliknutí“.

 

 

ZyXEL WRE6505Společnost ZyXEL uvádí na trh nový extender bezdrátového signálu WRE6505 typu AC750. Extender AC750 je kompaktní a stylové zařízení se zabudovanými kontrolkami LED, které pomohou určit nejlepší místo pro jeho instalaci. Byl navržen s cílem nahradit nevzhledné a komplikované možnosti rozšíření sítě. Jde o dokonalý produkt pro každého, kdo si přeje rozšířit pokrytí své domácí sítě. Zařízení AC750 rychle a účinně rozšiřuje bezdrátové sítě standardů 802.11 a/b/g/n/ac a díky funkci WPS (Wi-Fi Protected Setup) „na jedno kliknutí” nabízí bezproblémovou instalaci. Obsahuje také zabudované ethernetové porty, které zajišťují okamžitý přístup k síti pro několik „drátových” zařízení.

Kromě toho se extender AC750 může pochlubit pokročilou dvoupásmovou technologií s možnostmi „Speed Boost” a „Range Boost” a umožňuje individuální nastavení vaší sítě. Zatímco s možností Range Boost dosáhnete maximálního pokrytí signálem, s variantou Speed Boost můžete dát přednost rychlosti, a svou síť si tedy můžete nastavit podle potřeby.

Snadné rozšíření pokrytí v domácnosti díky dvoupásmové technologii

Extender bezdrátového signálu ZyXEL WRE6505 typu AC750 zajistí pokrytí celé domácnosti Wi-Fi signálem. Stačí zastrčit zařízení do zásuvky a kontrolky LED ukáží sílu signálu, takže budete moci zvolit optimální místo pro instalaci. Chráněné nastavení Wi-Fi (WPS) na jedno kliknutí instalaci zjednoduší a vestavěný ethernetový port umožní k síti okamžitě připojit několik zařízení vyžadujících připojení kabelem.

Snadné rozšíření bezdrátového pokrytí

ZyXEL WRE6505 odstraní „hluchá místa” a rozšíří pokrytí vaší bezdrátové sítě standardů 802.11 a/b/g/n/ac na celou domácnost. Rychlého přenosu streamovaného videa, hraní her a prohlížení internetu na tabletech, noteboocích či chytrých telefonech si tak budete moci užívat ve všech částech domu či bytu. Zařízení je navíc zpětně kompatibilní se všemi routery a přístupovými body 802.11 a/b/g/n, které již v síti máte.

Dvoupásmová technologie s režimy „Speed Boost” a „Range Boost” pro špičkový výkon

Režimy „Speed Boost” a „Range Boost” zařízení ZyXEL WRE6505 pomáhají vedle pokrytí dosáhnout také optimální propustnosti bez interferencí. Zvolte režim „Range Boost”, chcete-li docílit co největšího pokrytí signálem, nebo režim „Speed Boost”, pokud chcete, aby měla větší prioritu rychlost.

Soulad se standardem 802.11ac a souběžný provoz ve dvou pásmech

ZyXEL WRE6505 je zpětně kompatibilní se všemi stávajícími routery a přístupovými body standardů 802.11 a/b/g/n. Navíc pomáhá zajistit hladký streaming médií a nízkou latenci při hraní her prostřednictvím přenosu signálu v méně vytíženém pásmu 5 GHz.

Praktická instalace díky kompaktnímu provedení pro montáž na stěnu

Zařízení ZyXEL WRE6505 bylo navrženo pro flexibilní instalaci, abyste mohli dosáhnout co nejlepšího bezdrátového pokrytí a výkonu bez použití nevzhledných kabelů. Kromě toho je v zájmu optimálního pokrytí vybaveno kontrolkami LED ve třech barvách informujících o síle Wi-Fi signálu (červená – dobrá, oranžová – lepší, zelená – nejlepší). Extender tedy můžete nainstalovat na místo s nejsilnějším signálem, rozšířit pokrytí a během několika minut začít využívat vysokorychlostní bezdrátovou síť v celé domácnosti.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 16. únor 2020

Pro známý Beskydský pivovárek jsme dodali online prodejní systém pro prodej pivního merche a vstupenek nejen na kulturní akce. 

Tomáš Musil | 14. únor 2020

V reakci na zvýšený počet útoků na počítačové systémy nabízíme nově kurz “Kybernetické bezpečnosti” určený pro všechny uživatele počítačů. I přesto, že se neustále zvyšuje technické zabezpečení, největším rizikem zůstává uživatel, který z důvodu neznalosti problematiky může například spustit nebezpečný script, díky kterému budou vaše data odcizeny nebo zašifrovány. I proto dle statistik je 80% bezpečnostních incidentů způsobeno lidskou chybou. 

Václav Dobiáš | 9. únor 2020

Reklamní agentura informovala klienta, u zcela nového webu, že ukončuje webové služby a web je třeba převést pod jinou společnost. To vše za 30 dní. I přes spoustu problémů se nám to však podařilo a web massag.com nyní běží na našem redakčním systému