Nabídka repasovaných Notebooku

Nabídka repasovaných Notebooku

Potřebujete notebook pro práci, školní počítač pro děti nebo zařízení pro celou rodinu? V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních produktů za skvělé ceny.

 Pro koho jsou vhodné repasované počítače a notebooky?

 • Pro domácnost:
  V současné době je běžné, že v každé domácnosti najdete několik osobních počítačů nebo notebooků. Každé zařízení je používáno individuálně a ne všechny potřebují nejvyšší výkon. Využití repasované techniky může být pro rodinný rozpočet velkým přínosem, jelikož za přijatelnou cenu lze pořídit spolehlivé a dostatečně výkonné zařízení.

 • Notebook na cestování a pro studenty:
  Notebook, který často používáte při cestování, by měl být především lehký a odolný. Právě tyto vlastnosti splňují business notebooky s velikostí obrazovky od 12" do 14". Jsou vyrobeny z prémiových materiálů, které jsou mnohem odolnější než běžné plasty a přesto zůstávají velmi lehké.

 • Školy:
  Pro školy je toto řešení zvláště výhodné. Školní rozpočty jsou často omezené a přechod na moderní technologie může být finančně náročný. Repasované počítače poskytují cenově dostupnou alternativu, která umožňuje školám modernizovat své vybavení bez vysokých nákladů.

 • Firmy:
  Podobně i kancelářské firmy mohou těžit z výhod repasovaných počítačů. Místo investování velkých částek do nových zařízení mohou zvolit repasované varianty a tak šetřit peníze, které mohou být využity na jiné potřeby firmy.

 

Aktuálně skladem:

 

shared image

NTB 14" Dell Latitude 7390

Procesor i5-8350U
RAM 8GB
Harddisk 256GB SSD
Operační systém Windows 10 Pro

 


Vybraná fotka 1

NTB 2-in-1 13,3" Dell Latitude 7390

Procesor i5-8350U
RAM 8GB
Harddisk 256GB SSD
Operační systém Windows 11 Pro

 


Vybraná fotka

NTB 15,6" Dell Lattitude 5500

Procesor i5-8365U
RAM 8GB
Harddisk 256GB SSD
Operační systém Windows 10 Pro

 


Výhody repasovaných notebooku a počítačů:

 1. Cena
 2. Často se repasují notebooky vyšší třídy jako např. HP Elitebook, Dell Latitude, Lenovo ThinkPad
 3. Šetrné k životnímu prostředí
 4. Záruka 2 roky

Nevýhody:

 1. Repasované NTB a PC nejsou vhodné pro hráče her.

Nenašli jste zařízení, které by Vám vyhovovalo?

Kontaktujte nás emailem na obchod@eabm.cz nebo telefonicky na 777 027 509 a my Vám nabídneme zařízení přesně dle Vašich potřeb.

Sdílet článek:
Autor:
František Fajna

webmaster, obchodní specialista

 fajna.frantisek@eabm.cz
 +420 770 144 211

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 16. květen 2024

Mnoho organizací se ptá, jak co nejlépe využít umělou inteligenci (AI) ke zvýšení produktivity aplikaci Teams. Microsoft Copilot byl přijat prvními uživateli pro svou schopnost získat přehled, rychleji aktualizovat týmy a generovat nové nápady v týmové komunikaci.

Václav Dobiáš | 7. květen 2024

Pokud hledáte způsoby, jak zvýšit svou produktivitu pomocí Microsoft Teams, jste na správném místě. V tomto příspěvku se s vámi podělíme o nejnovější dubnové funkce a vylepšení.

Václav Dobiáš | 30. duben 2024

Zálohování dat a serverů je nezbytnou činností všech firem. Při větším množství serverů ale roste i požadovaná kapacita na zálohovacích (backup) jednotkách. Dnes si ale představíme řešení, ve kterém Vám stačí 16 TB na zálohu o velikosti větší než 1 PB (1024 TB).