Jednodušší správa a bezpečnější sítě s řešením od Synology

Jednodušší správa a bezpečnější sítě s řešením od Synology

Služby Synology Drive a Active Insight získávají nové výkonné funkce zabezpečení souborů. Také se podívejte na to, jak služba Surveillance Station spravuje více než 900 kamer v 15 provozovnách v jednom z nejvýznačnějších obchodů pro sběratele v Japonsku.

Uzamkněte svoje soubory

Pomocí blokování stahování, označování vodoznakem a vzdáleného vymazání posílíte zabezpečení a správu souborů.

Bezpečnější internet s aplikací Synology Safe Access

Váš směrovač Synology Router dokáže ve spojení s aplikací Safe Access zvýšit zabezpečení i úroveň soukromí vašeho procházení internetem. Používejte ho k blokování škodlivých webů, omezení reklamních sítí nebo filtrování webových stránek pro hosty, zaměstnance nebo citlivé uživatele.

synogy

Nová přídavná karta 25GbE SFP28

Maximalizace výkonu pomocí duálního portu E25G30-F2. Podpora vysílačů/přijímačů SR a LR a možností DAC zajišťuje všestrannou kompatibilitu provozu v síti.

Ochrana před ransomwarem v reálném čase

Představujeme monitorování aktivity souborů. Automatizované snímky a rozšířený přehled o aktivitách souborů snižuje riziko ztráty dat v důsledku kybernetických hrozeb.

synogy
synogy

Efektivní správa účtů

Pracujete s více klienty, odděleními nebo týmy? Nová skupinová funkce účtu Synology umožňuje jejich konsolidaci, aby byla zajištěna lepší správa zařízení i služeb.

Chytřejší sledování pomocí videa pro největší sběratelský obchod v Japonsku

Společnost Mandarake používá službu Surveillance Station k efektivní ochraně svých mnoha obchodů, vzácných starožitností a dalších sběratelských položek.

synogy

Chcete se dozvědět více ?

Kontaktujte naše obchodní oddělení telefonicky 558 644 011 nebo mailem obchod@eabm.cz pro nezávaznou poptávku.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 8. červenec 2024

S příchodem letních měsíců se zvýšenými teplotami přichází také potřeba odborné péče o vaše elektronické zařízení. Prach, který se během roku hromadí uvnitř Vašeho notebooku či počítače, může zhoršit chování Vašeho zařízení.

František Fajna | 27. červen 2024

Akční nabídka pro květen 2024.

František Fajna | 26. červen 2024

Když aktualizujete nebo zrušíte položku schůzky na ploše aplikace Outlook, zobrazí se chyba konfliktu. „Jedna nebo více položek ve složce, kterou jste synchronizovali, se neshoduje"