Představujeme zařízení BeeDrive, vaše osobní centrum zálohování

Představujeme zařízení BeeDrive, vaše osobní centrum zálohování

Máte rodinu a přátele, kteří si chtějí zálohovat důležité soubory v počítači a fotografie v mobilu, ale větší možnosti, jako jsou úložné systémy, jsou pro ně příliš náročné? BeeDrive nabízí zajímavou alternativu.

Stačí ho jednoduše zapojit a začít používat

Připojte zařízení BeeDrive, nainstalujte do počítače aplikaci a začněte zálohovat, přenášet a synchronizovat svoje osobní soubory.

 • Zálohování mobilních zařízení
  Bezdrátové zálohování fotografií uložených v telefonu
 • BeeDrop
  Rychlý přenos souborů z telefonu do počítače prostřednictvím sítě Wi-Fi
 • Zálohování počítače
  Automatické zálohování složek v počítači
 • Synchronizace souborů
  Synchronizace souborů mezi počítačem a zařízením BeeDrive

 

Komu je zařízení BeeDrive určeno?

Profil uživateleKritické bodyNávrh řešení
Lidé s nedostatkem paměti v telefonu nebo v cloudu Neustále placení za upgradování plánů cloudového úložiště a čekání na synchronizaci souborů po internetu Zálohování mobilních zařízení
Pracovníci v hybridním režimu přenášející fotografie po návratu do kanceláře Odesílání souborů sami sobě e-mailem nebo pomocí aplikací rychlých zpráv a jejich stahování po internetu BeeDrop
Externí a vzdálení pracovníci, kteří potřebují plán zálohování Obavy týkající se vlastnictví dat a zajištění ochrany osobních údajů při používání řešení zálohování do cloudu Zálohování počítače
Lidé, kteří pracují současně na počítači doma a v kanceláři Zajištění synchronizace rozdělané práce mezi dvěma počítači, aby byla k dispozici vždy ta nejnovější verze Synchronizace souborů

 

V čem se zařízení BeeDrive liší od zařízení NAS základní úrovně?

 • Plug & play
  Zařízení BeeDrive obsahuje vestavěné úložiště a lze ho začít používat ihned po vybalení.
 • Snadné nastavení
  Zařízení BeeDrive může používat naprosto kdokoli, není třeba rozumět principům práce v síti nebo správy systémů.
 • Nenáročná údržba
  Díky automatické aktualizaci a nulové údržbě hardwaru je používání naprosto jednoduché.

 

Zaujalo Vás toto zařízení?

K dispozici bude ve variantách 1 TB a 2 TB. V případě zájmu kontaktujte naše obchodníky na obchod@eabm.cz nebo telefonicky 777 027 509.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.