Rezervovatelný čas v Microsoft Outlook

Rezervovatelný čas v Microsoft Outlook

Aplikace Microsoft Bookings Vám pomůže jednodušeji plánovat čas schůzek s Vašimi partnery, kolegy či zákazníky. Nově se možnosti rozšiřují díky možnosti definovat “rezervovatelný čas”.

Nově si můžete ponechat vlastní rezervovatelný čas (prostřednictvím nové rozbalovací nabídky událostí v podokně kalendáře), který budete moci sdílet s ostatními, aby si mohli snadno najít čas a naplánovat si s vámi schůzku 1:1 podle vaší dostupnosti a preferencí.

Microsoft Bookings

Aplikaci Microsoft Bookings jsme se věnovali v samostatném článku, který si můžete přečíst všechny jeho možnosti a funkce.
Přečíst si článek.

Když si s vámi někdo zarezervuje časový úsek pomocí vaší osobní rezervační stránky, oba obdržíte e-mailové potvrzení. Účastníci mohou naplánované schůzky s vámi aktualizovat nebo zrušit přímo z vaší osobní rezervační stránky.

Rezervovatelný čas bude k dispozici pro uživatele s licencí:

  • Office 365: A3, A5, E1, E3, E5, F1, F3.
  • Microsoft 365: Business Basic, Business Standard, Business Premium: A3, A5, E1, E3, E5, F1, F3.

 

Jak můžete začít používat rezervovatelný čas?

V aplikaci Outlook na webu klikněte na kartu kalendáře v levém navigačním menu, klikněte na tlačítko Nová událost a vyberte možnost Rezervovatelný čas.

Bookable time in Outlook Image 1

Po kliknutí na možnost Rezervovat čas můžete nastavit svou dostupnost a sdílet ji se členy týmu nebo externími osobami.

Rezervovatelný čas rozšiřuje efektivním způsobem práci s Vašim časem, rozšiřuje a především zjednodušuje plánování schůzek především s externími uživateli. Doporučujeme tedy vyzkoušet.

Chcete vyzkoušet Microsoft Bookings?

Naši specialisté na Microsoft 365 Vám rádi vše ukážou a vysvětlí. Kontaktujete nás na info@eabm.cz nebo telefonicky na 558 644 011.

 

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 20. únor 2024

Pro polikliniku ve Frýdku-Místku jsme připravili nový moderní redesign webových stránek, který ještě jednodušeji zobrazí všechny potřebné informace o lékařích a zdravotnických službách, které potřebujete najít.

Václav Dobiáš | 8. únor 2024

V lednových novinkách v Microsoft Teams připravil Microsoft na 33 nových funkcí a vylepšení. My si představíme jen některé z nich, které Vám pomohou efektivněji spolupracovat, zefektivnit pracovní postupy a zůstat ve spojení s týmem.

Mynář Petr | 1. únor 2024

S technologií 3D tisku jednoduše k výrobě speciálních dílů na tiskárně BIQU B1