Proč zvolit Bitdefender pro Android?

Proč zvolit Bitdefender pro Android?

Mobilní telefon se stal nezbytnou součástí našeho běžného života. Bohužel si většina z nás neuvědomuje, že i mobilní telefon může být jednoduše napaden virem či jiným škodlivým kódem. Bez dostatečného zabezpečení se tak útočník může dostat ke všem datům (dokonce i firemním umístěných v cloudu), ale třeba i do mobilní banky.

Nepodceňujte bezpečnost mobilních zařízení a zabezpečte je tím nejlepším antivirovým programem. My doporučujeme produkt společnosti Bitdefender, který dlouhodobě patří mezi ty nejlepší antivirová řešení, která jsou na trhu. Domácí licence ochrání až 5 Vašich zařízení (počítače, notebooky ale i mobilní začízení).

 

Funkce Bitdefenderu pro Android

 • Ochrana prohlížení webu
  Systém proti phishingu skenuje webové stránky a varuje, když narazíte na podvodné stránky. Filtruje veškerý provoz.
 • Ochrana osobních údajů účtu
  Ochrana osobních údajů účtu upozorní, když jsou citlivá data ohrožena, a umožní podniknout kroky v závislosti na jejich stavu.
 • WearON
  Rozšiřuje mobilní zabezpečení i na chytré hodinky. A pokud nevíte, kde je váš telefon, použijte WearON z Androidu k aktivaci zvukového upozornění, abyste ho mohli snadno najít.
 • Rychlý a lehký
  Bitdefender Mobile Security je jak silný proti malwaru,tak ale i nenáročný na zdroje telefonu.
 • Ochrana před krádeží
  S Bitdefender Anti-Theft lze vzdáleně lokalizovat, uzamknout, vymazat nebo poslat zprávu do zařízení v případě ztráty nebo krádeže.
 • Bitdefender VPN
  Chrání online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den. (Lze si dokoupit VPN premium s neomezeným přenosem a možností si zvolik lokalitu VPN)
 • Spořič baterie a výkonu
  Poskytuje nejúčinnější ochranu před malwarem, v kombinaci s efektivní správou napájení. Nevyčerpává prostředky zařízení a výdrž baterie zůstává prakticky nedotčena.
 • Zámek aplikace
  App Lock chrání nejcitlivější aplikace, takže si nikdo nemůže hrát s vašimi nastaveními nebo soukromými informacemi.

 

Porovnání s konkurencí

Téměř ve všech internetových srovnáních se Bitdefender Mobile Security nachází na nejvyšším místě a zabírá plné body.

bitdefender

Bitdefender Mobile Security pro Android je snadno použitelný produkt pro mobilní zařízení s přehledným uživatelským rozhraním, propracovanou ochranou zařízení a funkcemi zaměřenými na ochranu soukromí.

 

Zaujal Vás Bitdefender? 

Kontaktujte naše obchodníky nebo Bitdefender specialisty, kteří Vám připraví nabídku na míru, popřípadě Vám vše odprezentují a vysvětlí. Kontaktujte nás na info@eabm.cz 

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 22. květen 2024

Microsoft Planner je nástroj pro správu úkolů a plánování projektů vyvinutý společností Microsoft. Umí se integrovat službami jako je Microsoft Teams, Outlook a dalšími aplikacemi Microsoft 365.

Václav Dobiáš | 16. květen 2024

Mnoho organizací se ptá, jak co nejlépe využít umělou inteligenci (AI) ke zvýšení produktivity aplikaci Teams. Microsoft Copilot byl přijat prvními uživateli pro svou schopnost získat přehled, rychleji aktualizovat týmy a generovat nové nápady v týmové komunikaci.

Václav Dobiáš | 7. květen 2024

Pokud hledáte způsoby, jak zvýšit svou produktivitu pomocí Microsoft Teams, jste na správném místě. V tomto příspěvku se s vámi podělíme o nejnovější dubnové funkce a vylepšení.