Bitdefender jako doporučené bezpečnostní řešení

Bitdefender jako doporučené bezpečnostní řešení

Internet se stal novodobým bojištěm, kde i ta nejmenší zranitelnost či jen neopatrnost, může způsobit stamilionové škody. Proto jsme se rozhodli, po dlouhé analýze a testování, rozšířit naši nabídku bezpečnostních systémů o produkty výrobce společnosti Bitdefender jako to nejlepší bezpečnostní řešení pro Vás. 

Proč zvolit Bitdefender? 

Bitdefender přistupuje k ochraně dat komplexně – sbírá veškerá data z počítačů, serverů, ale také ze síťového provozu. Ty agreguje na jednom místě a pomocí umělé inteligence vše automaticky vyhodnocuje.  

V případě podezření na probíhající útok vznikne tzv. “bezpečnostní incident”, o kterém je správce informován a může zjistit všechny potřebné údaje pro pozdější analýzu (typicky o jaký typ útoku se jedná, kdo byl cílem daného útoku a další). 

Vše v přehledném prostředí, které zcela bez problémů zvládne spravovat váš IT správce, který může pomocí dalších modulů sledovat a spravovat aktualizace nejen operačních systémů, ale i dalších aplikací. Kromě toho mohou také zabezpečit notebooky a počítače šifrováním disků, díky čemuž bude počítač chráněn i proti zcizení.  

 

30 vrstev ochrany 

Bitdefender má neuvěřitelných 30 vrstev ochrany, které se dělí do 4 částí 

30 vrstev ochrany Bitdefender

 

Bitdefender jakož to lídr v bezpečnosti

Bitdefender staví své produkty na nových technologiích, které sám vyvíjí. Aktuálně má více jak 100 technologických patentů a více než 200 dalších patentů ve fázi schvalování. Díky tomuto přístupu se Bitdefender stal bezpečnostním leaderem, jenž chrání více jak 500 000 000 zařízení.  

O kvalitě Bitdefenderu vypovídá také fakt, že více jak 1/3 všech výrobců bezpečnostních aplikací využívá Thread Inteligence právě od společnosti Bitdefender.  

 

Bitdefender vždy první před konkurencí!

Bitdefender ve všech srovnávacích testech překonává konkurenty. Přestože se jedná vesměs jen o minimální rozdíly, tak právě tyto drobné rozdíly mohou znamenat rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným útokem na Vaši síť, server, počítač či uživatele.  

Bitdefender byl označen jako nejlepší bezpečnostní řešení za rok 2021.

 

Hlavní výhody komplexní ochrany Bitdefender:

 • až 100% detekce nových a neznámých hrozeb 
 • vizualizace a podrobná analýza celého útoku až na úroveň jednotlivých souborů 
 • jedno agentové řešení s minimálním dopadem na výkon koncových zařízení 
 • kompletní ochrana virtualizovaného prostředí včetně ochrany RAM a registrů bez dopadu na výkon 
 • redukce útočné plochy (pomocí firewallu, řízení přístupu aplikací, kontroly obsahu a správy záplat) 
 • ochrana dat (pomocí doplňkového modulu určeného pro šifrování celého pevného disku) 
 • detekce a odstranění škodlivého malware před spuštěním (pomocí laditelného strojového učení, kontroly procesů v reálném čase a analýzy karantény) 
 • detekce hrozeb v reálném čase a jejich automatické nápravy 
 • detekce a blokace ransomwaru včetně obnovy uživatelských dat (Ransomware Mitigation) 
 • viditelnost útoku před i po jeho ukončení (Root Cause Analysis) 
 • rychlé třídění incidentů, jejich šetření a následná reakce na ně 
 • vyhledávání v aktuálních a historických bezpečnostních datech až 6 měsíců zpětně 
 • postupné zlepšování stavu bezpečnosti (prostřednictvím doplňkového modulu správy aktualizací) 
 • produkt, který pochází z EU včetně jeho vývoje 
 • produkt v českém jazyce včetně české podpory lokálními lidmi 
 • vzájemná kompatibilita ochrany koncových bodů (EPP) a EDR technologie 

 

Zaujal Vás Bitdefender? 

Kontaktujte naše obchodníky nebo Bitdefender specialisty, kteří Vám připraví nabídku na míru, popřípadě Vám vše odprezentují a vysvětlí. Kontaktujte nás na info@eabm.cz 

 

Máte jiné antivirové / bezpečnostní řešení? 

Není problém, kontaktujte naše Bitdefender specialisty, kteří s Vámi proberou nejen možnosti přechodu na toto řešení, ale především Vám nabídnou zvýhodněnou nabídku na přechod z aktuálního bezpečnostního řešení.  

 

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.