Sdílejte jednoduše dokumenty a texty ve videokonferenci pomocí vizualizéru

Sdílejte jednoduše dokumenty a texty ve videokonferenci pomocí vizualizéru

Nově v naší nabídce naleznete produkty z kategorie dokumentových webkamer značky Ipevo. Jedná se o vizualizéry, které umožňují sdílet dokumenty a texty na dálku. Své využití tak najdou v byznysu, při konferencích i vzdálené školní výuce.

Produty značky Ipevo se vyznačují kvalitním zpracováním a velmi příznivou cenou. Nejzajímavějším produktem je dle našeho názoru Ipevo VZ-X, který jako jediný nabízí bezdrátové připojení k notebooku či počítači. Aktuálně lze produkt zakoupit za akční cenu 6.660 Kč bez DPH.

Video:

 

Ipevo se zaměřuje na výrobu produktů mimo zaběhlé konvence. Velké, drahé a složité vizualizéry proto přeměňuje na flexibilní a dostupná řešení pro výuku i mimo ni. Produkty vyvíjí v rámci procesu založeného na zkušenostech a přináší tak jednoduché a efektivní nástroje.

„Ipevo“ je úspěšná a žádaná značka z USA, která na tamním trhu dokumentových webkamer dosahuje více než 75% podílu. Aktuálně se její produkty dostávají také na Evropský trh a jsme moc rádi, že je Vám můžeme také nabídnout.

 • IPEVO vizualizér V4K - USB
  dokumentová kamera/dokumentový skener
  2.599,- Kč bez DPH

 • IPEVO vizualizér DO-CAM - HD
  Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener
  2.999,- Kč bez DPH

 • IPEVO vizualizér DO-CAM Creator's Edition
  HD Přenosná 8MPx USB dokumentová kamera/webkamera/dokumentový skener (žlutý)
  3.999,- Kč bez DPH

 • IPEVO vizualizér VZ-X
  Bezdrátová/HDMI/USB 8MPx dokumentová kamera/dokumentový skener
  6.660,- Kč bez DPH

 

Zaujal Vás tento produkt?

Pro více informací o produktech značky kontaktujte naše obchodní oddělení emailem na obchod@eabm.cz nebo telefonicky na 558 644 011.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 21. listopad 2021

Vysoké ceny energií začínají děsit většinu z nás, a proto jsme pro Vás připravili pár tipů, jak zoptimalizovat Vaši spotřebu energie s ohledem na počítače.

Marián Seltenreich | 7. listopad 2021

V minulém článku jsme se podívali na technologii G-Sync. Dneska si něco řekneme o stejné technologii, kterou vyvinula společnost AMD.

Václav Dobiáš | 2. listopad 2021

Akční nabídka pro měsíc listopad 2021.