Eset Mobile Security Premium – Nejen pouhý Antivirus pro Android

Eset Mobile Security Premium – Nejen pouhý Antivirus pro Android

Jen málokdo si chrání svůj mobilní telefon před hrozbami, které se na internetu vyskytují. Smartphone je však stále více vystaven cíleným hrozbám, které mají za úkol dostat se k Vašim osobním či firemním datům. Antivir se tak stává nezbytnou součástí Vašeho smartphonu. V dnešním článku si představíme řešení od společnosti Eset (jedničky na trhu s antiviry) - Eset Mobile Security Premium.

 

Základní funkce Eset Mobile Security

 • Pouze pro Android. Momentálně ESET zařízení Apple iPhone nepodporuje, podporuje pouze zařízení MAC, pro které má vlastní balíček ESET Cyber Security + Cyber Security PRO.
 • Licence Mobile Security, která je zdarma a obsahuje Antivirus + Ochranu v reálném čase.
 • Cena Licence Premium je 289 Kč Pro 1 zařízení na 1 Rok.
 • Licence Premium obsahuje to samé, co Licence Free + funkce uvedené níže.
 • Samozřejmě nechybí možnost si Licenci Premium vyzkoušet na 30 dní zcela zdarma.

 

Anti-Theft

 • Možnost vytvořit si účet na webu my.eset.com a aktivovat si funkci Anti-Theft, díky které můžete Vaše zařízení najít pomocí GPS. Je nutno mít na paměti, že telefon musí mít zapnutou informaci o poloze GPS a musí být připojený na internet, a to z toho důvodu, aby se dalo dohleda. Spolu s tím může Váš telefon v pravidelných intervalech odesílat fotografie ze svého fotoaparátu, a tak i odhalit potencionálního zloděje mobilního zařízení.

Takto vypadá rozhraní my.eset.com pokud si zapnete Anti-Theft a nahlásíte zařízení jako kradené:

my eset

Anti-Phishing

 • Pokud používáte jeden z některých běžně podporovaných internetových prohlížečů (např. Chrome pro Android) tak si můžete zapnout funkci Anti-Phishing, která bude v těchto prohlížečích aktivně blokovat stránky které se snaží získat Vaše osobní a přihlašovací údaje.
 • Díky tomu Vás bude chránit před Krádeží vaší identity, zneužití vaší kreditní karty nebo například krádeže přihlašovacích údajů k aplikacím nainstalovaných ve vašem zařízení (Facebook, Instagram atd.)

 

Zámek aplikace

 • Díky této funkci si můžete pomoci Pinu nebo otisku prstů (pokud to vaše mobilní zařízení podporuje) uzamknout určité aplikace a zabránit tak nedovoleném přístupu jak neoprávněnou osobou, tak nechtěnou aplikací.

 

Filtr hovorů

 • Štvou Vás neustále hovory reklamních agentur, které vám vnucují svůj produkt?
 • Díky této funkci si můžete libovolné číslo zablokovat a zamezit tak tím, aby se Vám příště dovolalo.
 • Velmi jednoduchým způsobem si tak můžete zablokovat všechna skrytá, neznámá, nebo Vámi určená čísla. Nebo pokud chcete, můžete si nastavit, že se Vám dovolají pouze čísla s Vašich kontaktních skupin.

 

Domácí síť

 • Díky této funkce ESETu si může jakýkoliv “lajk” najít, jaké zařízení je připojeno na stejnou WIFI síť, ke které jste nyní připojeni svým mobilním zařízením i Vy.
 • Jedno z možných využití může být kontrola, zda se na Vaši domácí WIFI síť nepřipojuje někdo, kdo nemá... Například váš soused 😊.

 

Zabezpečte svůj smartphone již nyní!

Máte-li zájem o Eset Mobile Security Premium kontaktujte naše obchodní oddělení emailem na obchod@eabm.cz či telefonicky na 777 027 509.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.