Nový GRUNEX GAMER 2019+

Nový GRUNEX GAMER 2019+

LYNX přichází s novou řadou počítačů řady GRUNEX pro rok 2019. Sestavy pro rok 2019 přináší zcela nový pohled na jedinečný poměr ceny a výkonu.

 

lynx game icons

Stylový design, excelentní výkon

Stylový design podtrhuje ambientní osvětlení, které je plně RGB a uživatelsky nastavitelné.

Sestava je vhodná i pro hraní her, nebo práci s médii jako jsou fotografie nebo video.

lynx game grafika

Proč právě GAMER?

  • Poskytuje dostatečný výkon pro hraní v rozlišení 1080p
  • Disponuje tichým ale efektivním chlazením
  • Stačí jen vybalit, zapnout a začít používat
  • Na sestavy LYNX poskytujeme tříletou záruku
  • Opravy jsou řešeny zpravidla do 5 pracovních dní
  • Využít můžete kterékoli z více jak 100 servisních míst po celé České a Slovenské republice

 


 

Intel Core i5 9400F

Srdcem sestavy je šesti jádrový procesor Intel Core i5 9400F se základní taktovací frekvencí na 2,9 GHz s funkci Turbo Boost, kde se frekvence zastaví až na úchvatných 4,1 GHz.

NVIDIA GTX 1060

O grafický výkon sestavy se stará grafická karta ASUS GTX 1060 6GB OC, která disponuje operační pamětí GDDR5 s kapacitou 6GB taktovaných na úctyhodných 8008 MHz při šířce paměťové sběrnice 256 bitů.

Kingston HyperX FURY Black

Jeden modul DDR4 Kingston HyperX FURY Black poskytují 8 GB operační paměti. Je taktován na frekvenci 2666 MHz.

SSD Gigabyte M.2

Díky připojení přes rozhraní M2 dosahuje extrémních rychlostí při čtení až 1100 MB/s i při zápisu až 500 MB/s. Kapacita 120 GB je dostatek prostoru pro operační systém a jeho bleskurychlý start.
Jako hlavní úložiště pro data jako jsou hry, aplikace, videa a fotografie slouží pevný 3,5“ disk WD WD10EZEX s kapacitou 1 TB. Disk disponuje 64 MB cache a točí se rychlostí 7200 otáček za minutu.

RGB ambientní podsvícení

Sestavy LYNX řady GRUNEX nabízí stylové herní ambientní plně RGB LED osvětlení, které je uživatelsky nastavitelné.

Windows 10

Nová verze je rychlejší, flexibilnější a stabilnější než kdykoli předtím. Přináší inovativní uživatelské prostředí a podporu nejnovějších technologií. Předinstalovaná verze v sestavě je Windows 10 Home.

 


Za kvalitu LYNX ručíme.

Za své sestavy ručíme a každá závada, která není zapříčiněna uživatelem a objeví se v prvních 3 letech je záruční. Prodloužená záruka není nijak zpoplatněna.

 

Zaujal Vás tato řada počítačů?

Neváhejte nás kontaktovat buď telefonicky na 777 027 509 či emailem na obchod@eabm.cz.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 13. říjen 2019

Jednou z našich základních činností je zabezpečení počítačových sítí, počítačů, dat a informačních systémů. Tato zabezpečení provádíme pomocí vysoce sofistikovaných technologií, které vyžadují odborné znalosti. Dnes si ale ukážeme jak si i běžný uživatel může zkontrolovat zda bylo jeho heslo zneužito. 

Pavel Vráblík | 6. říjen 2019

Na přelomu roku skončí platnost pokladních certifikátů, které byly vydány se zavedením elektronické evidence tržeb v roce 2016. Takových certifikátů vyprší v listopadu 2019 zhruba 52 000, v únoru 2020 pak až 112 000. Pokud výměnu neplatného (expirovaného) certifikátu neprovedete, vystavujete se sankcím za nefunkční evidenci tržeb.

Václav Dobiáš | 30. září 2019

Pamatovat si všechna svá hesla do různých webů je náročné a uživatelé tak raději volí jedno heslo pro více webů čímž se vystavují nejedné hrozbě. Společnost Mozilla proto vytvořila správce hesel přímo integrovaného do prohlížeče Firefox.