Přístupový bod WAC6500 sbírá ocenění v Asii, Evropě i USA

Podnikový přístupový bod WAC6500 vybavený technologií standardu 802.11ac a duálním rádiem získal v Asii, Evropě a ve Spojených státech ocenění za inovace, široké možnosti použití a výkonnou Wi-Fi pro rychlejší růst organizací.

 

 

Získaná ocenění

  • 24. výroční cena Taiwan Excellence Awards od Ministerstva hospodářství Taiwanu,
  • ocenění MKB Best Choice 2015 v kategorii Hardwarová řešení od odborného holandského časopisu WINMAG Pro,
  • Produkt roku 2015 v kategorii Síťová zařízení pro malé a střední podniky, kterou udílí zkušební centrum CRN® americké společnosti The Channel Company.

„Modelem WAC6500 chceme nabídnout komplexní řešení, které uspokojí veškeré možné požadavky malých a středních podniků na Wi-Fi,“uvádí Martin Bratičák, Head of Channel CEE, ZyXEL.„Stále rostoucí počet bezdrátových zařízení v podnikových sítích klade na bezdrátovou infrastrukturu značné nároky.“

Wi-Fi přístupové body ZyXEL WAC6500 vynikají kompatibilitou s nejnovějším standardem 802.11ac a disponují technologií chytré antény, která pro zajištění přesnějšího signálu dynamicky vypočítává a upravuje jeho charakteristiky. „Podniky tak mohou i při menším počtu přístupových bodů dosáhnout lepšího Wi-Fi pokrytí. Doby, kdy uživatelé na pracovišti hledali silnější Wi-Fi, jsou pryč. Díky modelu WAC6500 Wi-Fi jednoduše přijde až k vám,“dodává Martin Bratičák.

Další výhodou přístupového bodu WAC6500 je, že uživatelé při upgradu ze stávajícího standardu 802.11g/n na rychlejší Wi-Fi standardu 802.11ac nemusí provádět průzkum lokality, který jinak může být časově náročný a nad možnosti samotných uživatelů.

WAC6500 je vlajkovou lodí v portfoliu podnikových přístupových bodů ZyXEL standardu 802.11ac, které dále zahrnuje modely WAC6503D-S a WAC6502D-S s chytrou anténou, model WAC6502D-E s externí anténou a model WAC6553D-E určený pro venkovní použití.

oceneni WAC6500
Sdílet
Štítky
#produkty  #zyxel  #wifi 

Autor příspěvku

Václav Dobiáš

webmaster / programátor

dobias.vaclav@eabm.cz


Webové aplikace

  Používání nejmodernějších technologií

  HTML5, CSS3, JQUERY, MOOTOOLS, AJAX

  Moderní a líbivý design

  Responsible design / mobilní weby

Informační systémy

  Informační systémy na míru

  Moderní rozhraní

  Pro malé i velké společnosti

  Modulárnost a rozšiřitelnost

Servis

  Specialisté na hardware a software

  Moderní technické zázemí

  Vzdálená správa a podpora

  Podpora 24/7