10 důvodů pro AP WAC6103D-I

10 důvodů pro AP WAC6103D-I

Díky nejnovější generaci Wi-Fi technologie dosahuje přístupový bod WAC6103D-I rychlosti až 1,75 Gbps. Výsledkem je rychlé, spolehlivé a rozsáhlé Wi-Fi pokrytí. Jeho konstrukce zaujme ochrannou kostrou proti elektromagnetickému rušení a tepelnou izolací proti přehřátí.

WAC6103D I

1. Duální anténa

Duální anténa svým provedením přispívá k ještě jednoduššímu nasazení technologie 802.11ac. Přístupový bod WAC6103D-I lze instalovat na strop nebo na stěnu a nakon+gurovat tak, aby poskytoval optimální rádiový signál – pro Wi-Fi prostředí s více zařízeními, více lokalitami a více uživateli.

2. Vysoká rychlost

Díky nejnovější generaci Wi-Fi technologie dosahuje přístupový bod WAC6103D-I rychlosti až 1,75 Gbps. Výsledkem je rychlé, spolehlivé a rozsáhlé Wi-Fi pokrytí.

3. Přizpůsoben Vašim potřebám

Přístupový bod WAC6103D-I se od konkurenčních produktů liší svou malou tloušťkou a možností montáže na stěnu nebo na strop. Proto ho lze snadno zakomponovat do stávajícího prostředí, a přitom zachovat rozsáhlé pokrytí.

4. Jednodušší přechod na 802.11ac

Díky duální anténě přístupového bodu WAC6103D-I nemůže být přechod z tradiční bezdrátové technologie jednodušší. Nezáleží na tom, jestli je bod instalován na stěně nebo na stropu, automatická kon+gurace IP vždy znamená rychlé a snadné zprovoznění nejpokročilejšího Wi-Fi připojení.

5. Rychlá instalace

Naše řešení APFlex™ detekuje prostředí sítě a provádí automatickou kon+guraci, čímž zjednodušuje instalaci přístupových bodů. Jejich integrace do síťového prostředí je poté hračkou a nevyžaduje žádnou předinstalační přípravu. IT oddělení se tak místo časově náročné manuální kon+gurace IP mohou věnovat důležitějším úkolům.

6. Stejná montážní konzola

Model WAC6103D-I používá stejnou montážní konzolu jako přístupové body řady NWA5120. Při upgradu na 802.11ac proto stačí místo původního zařízení namontovat nové.

7. Vysoce výkonná síť

Duální technologie ZyXEL ve spojení s bezdrátovými kontrolery stejné značky každému uživateli sítě přináší nejvyšší kvalitu spojení. Vyrovnávání datové zátěže administrátorům umožňuje nastavit maximální počet klientů každého přístupového bodu, zatímco funkce řízení klientů pro uživatele z důvodu silnějšího bezdrátového signálu vybírá méně zaplněná pásma. Použitá anténa zvyšuje celkový výkon sítě pro lepší služby každému uživateli.

8. ZyXEL One Network

Instalace a údržba bezdrátové sítě nepatří mezi nejzábavnější činnosti. Proto nabízíme řešení ZyXEL One Network, které tvoří nástroje ZON Utility, ZYXEL AP Configurator a ZyXEL Wireless Optimiser. Pro efektivnější a centralizovaný provoz sítí tyto nástroje mimo jiné zjednodušují jejich kon+guraci, správu a řešení problémů.

9. Kvalitní zabezpečení

Přístupový bod WAC6103D-I podporuje různé metody autentizace a zahrnuje funkci blokování na druhé vrstvě, čímž Vaše zařízení a jeho připojené zdroje chrání před přístupem ostatních připojených uživatelů. Díky dokonalejší bezpečnosti se nemusíte bát vyzrazení Vašich důvěrných dat.

10. Přesvědčivá kvalita

Konstrukce přístupového bodu WAC6103D-I zaujme ochrannou kostrou proti elektromagnetickému rušení a tepelnou izolací proti přehřátí. Přístupový bod je vyroben z odolných materiálů a s důrazem na kvalitu, inovativnost a spolehlivost.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 4. červen 2023

Akční nabídka pro červen 2023.

René Viznar | 21. květen 2023

Společnost iGET je český výrobce a prodejce elektroniky, který se specializuje na produkty v oblasti chytrých domácností, bezpečnosti a komunikace. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život lidem.

Václav Dobiáš | 14. květen 2023

Měsíc duben přináší spoustu nových funkcí do služby Microsoft Teams. Mými osobními favority jsou Automatické snížení zvednuté ruky uživatele po projevu, které pomůže prezentujícím, kteří mají nevyřešené otázky.