XCOM 2 výjde i pro linux

XCOM 2 výjde i pro linux

Oblíbená herní série XCOM chystá své další pokračování. Z video ukázky je vidět, že se pokračování bude odehrávat v blízké budoucnosti. Dobrou zprávou ale je, že hra bude vydána i pro linux a rozšíří tak již nemalou skupinu linuxových her.

 

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Tomáš Unucka | 20. červen 2025

Virtualizace je technologie, která umožňuje vytvářet a spravovat virtuální verze počítačových prostředků, jako jsou servery, operační systémy, úložiště nebo síťové prostředky. Jednoduše řečeno, virtualizace vám umožňuje provozovat více operačních systémů nebo aplikací na jednom fyzickém serveru. Tato technologie zajišťuje efektivnější využití hardwaru, snížení nákladů a zjednodušení správy IT infrastruktury. 

Václav Dobiáš | 13. červen 2025

Květen byl plný novinek, které osloví především vývojáře (především novinky v integraci AI Copilot a vytváření agentů). Vyšly i novinky, které ale osloví všechny uživatele. 

František Fajna | 10. červen 2025

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali, že ve dnech 13. 6., 18. 6. a 26. 6. 2025 v čase od 7:30 do 17:30 proběhne plánovaná odstávka elektřiny ze strany společnosti ČEZ.