Padesáté mistrovství světa v hokeji s ČT

Padesáté mistrovství světa v hokeji s ČT

Nejen, že letošní mistrovství se hraje u nás v České republice, ale navíc slaví s Českou televizí jubilejní padesáté výročí.

Letos nám Česká televize nabídne rekordních 57 televizních utkání mistrovství světa (celkem 64 utkání). S týmem sportovní redakce České televize budeme mít možnost setkat se v O2 aréně i v ČEZ aréně, ale letos nově i přímo v hotelu české národní reprezentace. ČT má pro nás také mnoho vlastních bonusů. Necháme se překvapit!

Kompletní televizní plán ČT mistrovství světa najdete ZDE:

"Česká, potažmo Československá televize je nejvytrvalejším světovým vysílatelem v historii Mistrovství světa v hokeji. Při tom jubilejním, padesátém, nabídneme divákům nejen nejvíce televizních utkání v historii českých obrazovek, vůbec poprvé opatříme i kompletně všechna utkání na webu mshokej.cz českým komentářem," popisuje výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

Šampionát začne zítra (1. května) zápasy Finsko vs. USA (16:15), Kanada vs. Lotyšsko (18:30), Česko vs. Švédsko (19:45) a Rusko vs. Norsko (22:40). Všechny máte možnost sledovat na ČT Sport. Celým mistrovstvím nás budou provázet komentátoři Robert Záruba, Michal Dusík, Martin Hosták, Milan Antoš, Ondřej Zamazal, Tomáš Jílek, David Moravec a David Pospíšil, už se taky těšíte na jejich další legendární „hlášky“?

Na oficiálních stránkách mshokej.cz najdete také videoarchiv všech důležitých momentů, rozhovory s hráči i reportáže o dění na mistrovství.

Pořádně si užijte MS v České republice a hokejové reprezentaci džme palce!

Sdílet článek:
Autor:
Vojtěch Kocián

administrátor / seo / marketing

 kocian.vojtech@eabm.cz
 

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 30. listopad 2023

Akční nabídka pro Prosinec 2023.

Václav Dobiáš | 29. listopad 2023

Dnes si představíme funkci Microsoft Teams, kterou moc lidí nezná a ani se moc nerozšířila. Přitom dokáže pro malé i střední firmy efektivně nahradit docházkový systém včetně plánovače směn. Nejen že ušetříte náklady, ale i značně zefektivníte plánování směn.

Václav Dobiáš | 10. listopad 2023

Do Microsoft Outlooku přibyla dlouho žádaná funkce, a to možnost zachovat si v kalendáři i odmítnuté události.