Upozorňujeme na novou podobu phishingové zprávy útočící na klienty ČSAS

Upozorňujeme na novou podobu phishingové zprávy útočící na klienty ČSAS

Dnes se začala šířit e-mailem další phishingová zpráva odkazující na stránku, která se snaží o vylákání přístupových údajů uživatelů internetového bankovnictví České spořitelny. CSIRT.CZ již požádal příslušné administrátory o zablokování uvedené phishingové stránky.

Náhled phishingové zprávy:

phishing csas

 

Samotná phishingová stránka:

phishing csas web

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 24. říjen 2025

Akční nabídka pro Červenec a Srpen 2025.

Václav Dobiáš | 21. říjen 2025

Linux ve firemním prostředí stále obklopuje spousta mýtů, polopravd a „zaručených“ zkušeností z dob, kdy vypalování CD byla vrcholná technologie. Přitom moderní Linux už dávno není doménou ajťáků v tričku s tučňákem, ale stabilním, bezpečným a plnohodnotným systémem, který používají firmy, banky, vládní úřady i kosmické agentury. Pojďme si projít 10 nejčastějších mýtů a ukázat, proč už dávno neplatí. 

František Fajna | 20. říjen 2025

Vážení zákazníci, dne 28.10.2025 je naše prodejna z důvodu dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit ve středu 29.10. Dohledové a helpdeskové centrum funguje bez omezení.