Welcome Czech Republic, to #FirefoxOS. Launched in the last hour at a #Press conference in Prague with T-Mobile. http://t.co/hvsAS7wkuw
— John Bernard (@thejohnbernard) August 21, 2014
Po řadě okolních zemí se telefon s Firefox OS začal oficiálně prodávat i u nás. Společnost T-Mobile do své nabídky zařadila Alcatel OneTouch Fire E za plnou cenu 3 399 Kč. Zakoupit jej lze minimálně v jejich e-shopu. Telefon pohání Firefox OS 1.3, který je pochopitelně i v češtině. Na stránkách podpory Firefoxu se pak nachází řada návodů a tipů k tomuto systému.
Welcome Czech Republic, to #FirefoxOS. Launched in the last hour at a #Press conference in Prague with T-Mobile. http://t.co/hvsAS7wkuw
— John Bernard (@thejohnbernard) August 21, 2014
Firmy dnes spravují stále větší množství zařízení — notebooky, mobilní telefony, tablety i specializované pracovní terminály. Zaměstnanci pracují z kanceláře, z domova i na cestách, a IT oddělení musí zajistit bezpečný a jednotný přístup k firemním aplikacím a datům napříč všemi zařízeními.
Organizace dnes používají více zařízení než kdy dříve — notebooky, telefony, tablety i specializované terminály. Aby tato zařízení skutečně podporovala práci, je potřeba zajistit jejich správu, bezpečnost a jednotné nastavení. Moderní správa zařízení už dávno není o manuální instalaci aplikací nebo fyzickém nastavování každého zařízení zvlášť.
Květnové novinky v Microsoft Teams přinášejí další várku vylepšení, ve kterých hraje hlavní roli umělá inteligence, agenti a nové nástroje pro vývojáře. Nejde ale jen o technologické vychytávky pro IT nadšence. Microsoft přidává také řadu praktických funkcí, které mohou zjednodušit každodenní komunikaci, zpřehlednit spolupráci a zefektivnit týmovou práci napříč firmou.