
Populární strategie Civilizace V vyšla pro Linux
Pátý a dosud poslední díl legendární strategické série Civilizace byl uvolněn pro Steam OS, respektive Linux, a to v podobě nativní portace. Příznivci strategií by si Civilization V neměli nechat ujít, podobně jako Crusader Kings II nebo Europa Universalis IV, další špičkové tituly pro náš oblíbený systém.

Novinky eABM
Novinky nejen ze světa IT

Poznejte první skládací počítač na světě!
Václav Dobiáš | 14. leden 2021
Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili první skládací počítač na světě ThinkPad X1 Fold, který získal 43 ocenění CES awards. Ve společnosti eD system nabízíme i ThinkPad X1 Fold s LTE (slotem na datovou SIM kartu).
celý článek

lakum.cz - s rysem v čele
Václav Dobiáš | 12. leden 2021
Tento rok jsme aktivně pracovali na nové internetové prezentaci pro strojírenskou společnost Lakum, která již nyní patří mezi jedny z nejhezčích webů, který jsme realizovali.
celý článek