Chromebooky do škol jako ideální řešení

Chromebooky do škol jako ideální řešení

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

 

Chromebooky Acer baví studenty i učitele

Co oceňují studenti a učitelé na práci s Chromebooky a proč si vybrali právě tento typ zařízení? To nám prozradí studenti a učitelé z Masarykova Gymnázia v Příboře.

 

Jak vypadá škola bez sešitů a učebnic?

Když ve škole používáte Chromebooky Acer, jak s nimi pracují žáci i učitelé v prostředí Google Workspace pro vzdělávání? Na to, i mnohem více si odpovíme v následujícím videu. Základní škola Bakalovo nábřeží v Brně je ukázkovým příkladem využití technologií Google společně s Chromebooky Acer.

 

Jak notebooky Acer zlepšují výuku ve školách?

Poznejte notebooky Acer pro školy. Zjistěte, jakým způsobem tyto zařízení usnadňují nasazení v učebnách, jsou odolné vůči každodennímu používání, nabízejí celodenní výdrž na baterii, jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a mnohem více.

 

Zaujalo Vás řešení pomocí Chromebooku?

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci a to buď telefonicky 777 027 509 nebo mailem obchod@eabm.cz pro nezávaznou poptávku.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 16. květen 2024

Mnoho organizací se ptá, jak co nejlépe využít umělou inteligenci (AI) ke zvýšení produktivity aplikaci Teams. Microsoft Copilot byl přijat prvními uživateli pro svou schopnost získat přehled, rychleji aktualizovat týmy a generovat nové nápady v týmové komunikaci.

Václav Dobiáš | 7. květen 2024

Pokud hledáte způsoby, jak zvýšit svou produktivitu pomocí Microsoft Teams, jste na správném místě. V tomto příspěvku se s vámi podělíme o nejnovější dubnové funkce a vylepšení.

Václav Dobiáš | 30. duben 2024

Zálohování dat a serverů je nezbytnou činností všech firem. Při větším množství serverů ale roste i požadovaná kapacita na zálohovacích (backup) jednotkách. Dnes si ale představíme řešení, ve kterém Vám stačí 16 TB na zálohu o velikosti větší než 1 PB (1024 TB).