Konec projektu statistiky eABM a plný přechod na GA4

Konec projektu statistiky eABM a plný přechod na GA4

Vážení klienti Rádi bychom Vás upozornili na ukončení našeho projektu statistiky.eabm.cz, kde jste přehledně mohli najít návštěvnost Vašich stránek, a který Vám zasílal pravidelné reporty a notifikace. Systém čerpal data z Google Analytics a jelikož Google ohlásil ukončení této služby, my nové řešení na Google Analytics 4 již realizovat nebudeme.

Nemusíte ale zoufat

Tím, že my již Vám nebudeme posílat reporty a notifikace, nemusíte o ně přijít. Pomůžeme Vám nasadit a nakonfigurovat Google Analytics 4 zcela dle Vašich potřeb.

Online přehled

Naše původní rozhraní statistik Vám můžou nahradit nové Google Analytics. Ty jsou sice poněkud složitější, ale najdete tam úplně vše co potřebujete vědět. A pokud ne, není problém nastavit další sledovací prvky.

Naši Google Analytics specialisté Vám rádi udělají školení, které Vás seznámí nejen s novou logikou Google Analytics 4, novým prostředím, ale seznámí Vás i s tím, jak vytvářet vlastní reporty.

E-mailové reporty

Google Analytics 4 již neumí samostatně posílat reporty. Je to především z důvody komplexní změny vnitřní logiky. Google si je ale vědom, že i v případě statistik je potřeba co nejvíce automatizovat a nabízí další nástroje, pomocí kterých lze tyto reporty připravit a automaticky posílat.

Naši Google specialisté Vám toto pomohou připravit zcela dle Vašich představ.

Ještě nemáte Google Analytics 4 nasazen?

Na nic nečekejte, Google ukončuje předchozí verzi Google Universal Analytics k 30. 6.! Pokud nebudete mít Google Analytics 4 do té doby nasazeny, přijdete o tyto důležité statistiky.

 

Kontaktujte nás pro nasazení Google Analytics 4.

A to buď telefonicky na 777 027 509 nebo e-mailem na hellpdesk@eabm.cz Naši specialisté jsou připraveni Vám pomoci. 

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 5. červen 2024

Akční nabídka pro květen 2024.

René Viznar | 4. červen 2024

Setkali jste se se snížením výkonu v počítačových hrách? Počítač je stále více hlučnější? Pozorujete vyšší teploty grafické karty nebo Vám dokonce zamrzá obraz? Pozorujete vyšší teploty grafické karty nebo Vám dokonce zamrzá obraz? Možná jste jenom zanedbali údržbu.

František Fajna | 22. květen 2024

Microsoft Planner je nástroj pro správu úkolů a plánování projektů vyvinutý společností Microsoft. Umí se integrovat službami jako je Microsoft Teams, Outlook a dalšími aplikacemi Microsoft 365.