Výhody Microsoft 365 oproti ostatním balíčkům office

Výhody Microsoft 365 oproti ostatním balíčkům office

Microsoft 365, dříve známý jako Office 365, je oblíbeným balíčkem produktivity pro mnoho firem a jednotlivců po celém světě. Zde je 5 důvodů, proč je Microsoft 365 lepší volbou pro práci než jiné balíčky office.

Přístupnost a flexibilita

Jednou z hlavních výhod Microsoft 365 je jeho dostupnost. Je k dispozici na mnoha zařízeních, včetně desktopů, notebooků, tabletů a chytrých telefonů, a je k dispozici prostřednictvím cloudového uložiště, což umožňuje uživatelům přístup ke svým souborům kdykoli a kdekoli. To znamená, že uživatelé mohou pracovat na svých dokumentech nebo prezentacích na cestách nebo z domova.

Aktualizace a vylepšení

Microsoft pravidelně aktualizuje balíček M365 a přináší mnohé vylepšení, které pomáhají uživatelům být produktivnější a úspěšnější v jejich práci. Tyto aktualizace jsou automaticky instalovány a uživatelé tak nemusí řešit složité postupy pro instalaci nových verzí.

Škálovatelnost a přizpůsobitelnost

Microsoft 365 nabízí různé plány a licence, což umožňuje uživatelům přizpůsobit si svůj balíček podle svých potřeb. Firmy mohou také využít různé možnosti pro správu uživatelů a nastavení přístupových práv, což je užitečné pro týmy s různými úrovněmi přístupu k citlivým informacím a datům.

Integrace a spolupráce

M365 se snadno integruje s dalšími aplikacemi a službami, jako jsou Teams, SharePoint, OneDrive, Outlook a další. To umožňuje uživatelům snadnou spolupráci a sdílení souborů s ostatními v týmu nebo celkově v práci.

Bezpečnost a ochrana dat

M365 nabízí řadu bezpečnostních funkcí a ochrany dat, které pomáhají uživatelům chránit své soubory a citlivé informace před neoprávněným přístupem. To je obvzláště důležité v dnešní kybernetické době.

 

Chcete vyzkoušet Microsoft 365?

Naši specialisté na Microsoft 365 Vám rádi vše ukážou a vysvětlí. Kontaktujete nás na info@eabm.cz nebo telefonicky na 558 644 011.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 6. prosinec 2023

Společnost Microsoft oficiálně představuje nový Microsoft Outlook pro Windows, který naši technici používají delší dobu a mohou jej jedině doporučit.

Václav Dobiáš | 30. listopad 2023

Akční nabídka pro Prosinec 2023.

Václav Dobiáš | 29. listopad 2023

Dnes si představíme funkci Microsoft Teams, kterou moc lidí nezná a ani se moc nerozšířila. Přitom dokáže pro malé i střední firmy efektivně nahradit docházkový systém včetně plánovače směn. Nejen že ušetříte náklady, ale i značně zefektivníte plánování směn.