Představujeme Microsoft Teams Premium

Představujeme Microsoft Teams Premium

Microsoft zpřístupňuje Microsoft Teams Premium pro komerční zákazníky prostřednictvím centra správy Microsoft 365. Funkce v rámci této nabídky se začaly zavádět letos v prosinci a budou nadále pokračovat.

Služba Microsoft Teams Premium umožňuje, aby každá schůzka, od individuálních schůzek přes velké schůzky až po virtuální schůzky a webináře, byla personalizovanější, inteligentnější a bezpečnější. S aplikací Microsoft Teams Premium můžete:

  • Rozšířit značku a firemní kulturu vaší organizace napříč schůzkami pomocí značek, pozadí organizace a scén pro společný režim organizace.
  • Využívat umělou inteligenci k tomu, aby schůzky, kterých se účastníte (a které zmeškáte), byly produktivnější a působivější díky živému překladu titulků k odstranění jazykových bariér a inteligentním funkcím rekapitulace, které nabízejí inteligentnější záznamy s automaticky generovanými kapitolami, akčními body navrženými umělou inteligencí a poznatky k rychlému dohnání zmeškaných schůzek, kde bylo zmíněno vaše jméno.
  • Použijte pokročilou ochranu schůzek, jako je vodoznak, šifrování schůzek od konce ke konci a štítky citlivosti pro schůzky s prevencí kopírování/vkládání chatu schůzek, abyste lépe ochránili své virtuální schůzky.
  • Zajistěte vysoce kvalitní zážitek z webinářů prostřednictvím pokročilých funkcí pro zefektivnění pracovních postupů události s čekací listinou registrací a ručním schvalováním, usnadněte zákulisní akce prostřednictvím virtuální zelené místnosti pro prezentující (oddělené od účastníků) před zahájením události a spravujte zážitek účastníků, aby viděli pouze sdílený obsah a účastníky přivedené na obrazovku.
  • Spravujte komplexní zkušenosti s virtuálními schůzkami pomocí pokročilých funkcí, jako jsou textová připomenutí, vlastní značkové virtuální schůzky a centralizovaný řídicí panel virtuálních schůzek pro rychlý přehled o plánech, frontách a analytických nástrojích, které umožňují sledovat klíčové informace o využití, jako jsou informace o neúčasti a čekací době na schůzku.

 

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.