Microsoft Teams PWA pro Linux

Microsoft Teams PWA pro Linux

Microsoft zveřejnil PWA (progressive web app) verzi Microsoft Teams pro Linux jako náhradu, za ukončenou aplikaci.

Jak jsme uvedli v předchozím článku, Microsoft ukončí podporu linuxové verze Microsoft Teams v prosinci tohoto roku. Jako náhradu pak Microsoft přislíbil tzv. progresivní webovou aplikaci (PWA), kterou nyní pro Linux uvolnil.

PWA verze Microsoft Teams má umožnit rychleji dodávat nejnovější funkce a pomoci překlenout rozdíly mezi desktopovým klientem Microsoft Teams v Linuxu a Windows.

Prostředí PWA je k dispozici pro prohlížeče Edge a Chrome.

 

Neváhejte, a vyzkoušejte PWA verzi Microsoft Teams již nyní.

 

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.