Nové vylepšené kontakty v aplikaci Outlook Web App

Nové vylepšené kontakty v aplikaci Outlook Web App

V digitální éře jsou kontakty stále důležitější. Pomáhají uživatelům vytvářet nové vztahy a rozvíjet ty stávající. Microsoft přichází s výrazným vylepšením kontaktů ve webové aplikaci Microsoft Outlook.

Automatická aktualizace kontaktů (Enterprise)

Všechny kontakty, patřící do Vaší organizace jsou nyní automaticky aktualizované z centrálního adresáře, abyste měli kontakty vždy v aktuální podobě.

Uživatelé zároveň mohou ručně vybrat údaje, které se nebudou automaticky aktualizovat.

Improve contacts in OWA blog Image 1 999px

 

Organizujte kontakty jednoduše do kategorií

Microsoft se odklání od pro něj standardního třídění kontaktů do složek a přináší nový moderní a především snadný způsob organizace Vašich kontaktů. Toto členění se podobá štítkům, na které jste možná zvyklí z Gmailu a i zde můžete vybrat více kategorií najednou.

Nadefinované kategorie se zobrazují přehledně v levém sloupci.

Gargy Shekhar 1 1664777378437

 

Nový editor kontaktů

Nový editor kontaktů umožňuje vytvářet, aktualizovat a kategorizovat kontakty a spravovat je z e-mailu, kalendáře a adresáře, takže se můžete soustředit na svou hlavní práci a zároveň spravovat kontakty.

Improve contacts in OWA blog Image 3 Cropped 999px

 

Pokud používáte Microsoft Outlook Web jsou tyto změny na první pohled malé, ale zato velmi důležité. Dokáží jednoduše zefektivnit práci s Vašimi kontakty.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.