Aktuální kybernetická bezpečnost

Aktuální kybernetická bezpečnost

Pokud používáte slabý nebo dokonce Ruský bezpečnostní systém vystavujte se aktuálně vysokému nebezpečí kybernetického útoku nebo zcizení dat. 

Po celu dobu vypuknutí války bedlivě sledujeme dění v kybernetickém prostoru. Pomáháme klientům s přechodem na kvalitnější zabezpečení. Situace nám není lhostejná a můžete tak i Vy, využít speciální nabídky změny zabezpečení.

Nabízíme Vám přechod na kvalitní bezpečnostní systém Bitdefender s tím, že Vaše současné řešení vykoupíme. Získáte tak jeden z nejlépe hodnocených bezpečnostních systémů. 

Pro zaslání nabídky nás kontaktujte na obchod@eabm.cz nebo 558 644 011. Spojí se s vámi následně specialista a probere s vámi možnosti zabezpečení na základě kterých obdržíte nabídku na míru Vašim potřebám.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 4. červen 2023

Akční nabídka pro červen 2023.

René Viznar | 21. květen 2023

Společnost iGET je český výrobce a prodejce elektroniky, který se specializuje na produkty v oblasti chytrých domácností, bezpečnosti a komunikace. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život lidem.

Václav Dobiáš | 14. květen 2023

Měsíc duben přináší spoustu nových funkcí do služby Microsoft Teams. Mými osobními favority jsou Automatické snížení zvednuté ruky uživatele po projevu, které pomůže prezentujícím, kteří mají nevyřešené otázky.