Aktuální kybernetická bezpečnost

Aktuální kybernetická bezpečnost

Pokud používáte slabý nebo dokonce Ruský bezpečnostní systém vystavujte se aktuálně vysokému nebezpečí kybernetického útoku nebo zcizení dat. 

Po celu dobu vypuknutí války bedlivě sledujeme dění v kybernetickém prostoru. Pomáháme klientům s přechodem na kvalitnější zabezpečení. Situace nám není lhostejná a můžete tak i Vy, využít speciální nabídky změny zabezpečení.

Nabízíme Vám přechod na kvalitní bezpečnostní systém Bitdefender s tím, že Vaše současné řešení vykoupíme. Získáte tak jeden z nejlépe hodnocených bezpečnostních systémů. 

Pro zaslání nabídky nás kontaktujte na obchod@eabm.cz nebo 558 644 011. Spojí se s vámi následně specialista a probere s vámi možnosti zabezpečení na základě kterých obdržíte nabídku na míru Vašim potřebám.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Dan Bača | 4. prosinec 2022

Mobilní telefon se stal nezbytnou součástí našeho běžného života. Bohužel si většina z nás neuvědomuje, že i mobilní telefon může být jednoduše napaden virem či jiným škodlivým kódem. Bez dostatečného zabezpečení se tak útočník může dostat ke všem datům (dokonce i firemním umístěných v cloudu), ale třeba i do mobilní banky.

Václav Dobiáš | 1. prosinec 2022

Akční nabídka pro měsíc prosinec 2022.

Václav Dobiáš | 27. listopad 2022

Občas se e-mailem posílají přílohy, které není možné v Outlooku otevřít ani stáhnout. Přitom se ale nejedná o nijak závadné soubory, ale často například ukázky kódu.