Aktuální kybernetická bezpečnost

Aktuální kybernetická bezpečnost

Pokud používáte slabý nebo dokonce Ruský bezpečnostní systém vystavujte se aktuálně vysokému nebezpečí kybernetického útoku nebo zcizení dat. 

Po celu dobu vypuknutí války bedlivě sledujeme dění v kybernetickém prostoru. Pomáháme klientům s přechodem na kvalitnější zabezpečení. Situace nám není lhostejná a můžete tak i Vy, využít speciální nabídky změny zabezpečení.

Nabízíme Vám přechod na kvalitní bezpečnostní systém Bitdefender s tím, že Vaše současné řešení vykoupíme. Získáte tak jeden z nejlépe hodnocených bezpečnostních systémů. 

Pro zaslání nabídky nás kontaktujte na obchod@eabm.cz nebo 558 644 011. Spojí se s vámi následně specialista a probere s vámi možnosti zabezpečení na základě kterých obdržíte nabídku na míru Vašim potřebám.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 5. červen 2024

Akční nabídka pro květen 2024.

René Viznar | 4. červen 2024

Setkali jste se se snížením výkonu v počítačových hrách? Počítač je stále více hlučnější? Pozorujete vyšší teploty grafické karty nebo Vám dokonce zamrzá obraz? Pozorujete vyšší teploty grafické karty nebo Vám dokonce zamrzá obraz? Možná jste jenom zanedbali údržbu.

František Fajna | 22. květen 2024

Microsoft Planner je nástroj pro správu úkolů a plánování projektů vyvinutý společností Microsoft. Umí se integrovat službami jako je Microsoft Teams, Outlook a dalšími aplikacemi Microsoft 365.