G Suite se mění na Google Workspace

G Suite se mění na Google Workspace

Způsob, jakým lidé pracují, se díky globální pandemii Covid-19 mění. Je potřeba se adaptovat na nový způsob práce na dálku. Technologie nám to naštěstí usnadňuje, i přesto si společnost Google uvědomila, že nestačí pár nových pohledů, ale je potřeba zintegrovat pracovní prostředí bez ohledu na místo, odkud pracujete. Právě proto vznikl Google Workspace.

Google Workspace nahradil G Suite a nepřináší pouze nové ikony, jež by zobrazovaly ambiciózní vizi společnosti Google, ale především přináší aplikace přizpůsobené každodennímu používání, které pomohou Vám i Vašemu týmu lépe spolupracovat.

Nové balíčky

Společně s novým názvem přichází Google s novými cenovými balíčky, které se více soustředí na individuální potřeby firem.

Google Workspace Business

Sada balíčků Business je primárně určena pro malé a střední firmy (do velikosti 300 uživatelů).

google workspace business

Google Workspace Enterprise

Sada balíčků Enterprise je určena pro firem všech velikostí, které však potřebují použít pokročilé funkce a nejvyšší možnost zabezpečení.

google workspace enterprise

 

Zaujal Vás Google Workspace?

Zaujal Vás Google Workspace a chtěli byste jej vyzkoušet? Neváhejte nás kontaktovat. Naši Google specialisté Vám pomohou nejen připravit 14denní zkušební verzi, ale i vše detailně vysvětlí a ukážou.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 20. listopad 2022

Ať už pracujete plně vzdáleně, kombinovaně vzdáleně a osobně, nebo chodíte většinu času do kanceláře - hybridní práce je součástí našeho každodenního života. Microsoft Outlook se snaží tento styl práce zjednodušit a hlavně zefektivnit.

Václav Dobiáš | 13. listopad 2022

Microsoft zveřejnil PWA (progressive web app) verzi Microsoft Teams pro Linux jako náhradu, za ukončenou aplikaci.