G Suite se mění na Google Workspace

G Suite se mění na Google Workspace

Způsob, jakým lidé pracují, se díky globální pandemii Covid-19 mění. Je potřeba se adaptovat na nový způsob práce na dálku. Technologie nám to naštěstí usnadňuje, i přesto si společnost Google uvědomila, že nestačí pár nových pohledů, ale je potřeba zintegrovat pracovní prostředí bez ohledu na místo, odkud pracujete. Právě proto vznikl Google Workspace.

Google Workspace nahradil G Suite a nepřináší pouze nové ikony, jež by zobrazovaly ambiciózní vizi společnosti Google, ale především přináší aplikace přizpůsobené každodennímu používání, které pomohou Vám i Vašemu týmu lépe spolupracovat.

Nové balíčky

Společně s novým názvem přichází Google s novými cenovými balíčky, které se více soustředí na individuální potřeby firem.

Google Workspace Business

Sada balíčků Business je primárně určena pro malé a střední firmy (do velikosti 300 uživatelů).

google workspace business

Google Workspace Enterprise

Sada balíčků Enterprise je určena pro firem všech velikostí, které však potřebují použít pokročilé funkce a nejvyšší možnost zabezpečení.

google workspace enterprise

 

Zaujal Vás Google Workspace?

Zaujal Vás Google Workspace a chtěli byste jej vyzkoušet? Neváhejte nás kontaktovat. Naši Google specialisté Vám pomohou nejen připravit 14denní zkušební verzi, ale i vše detailně vysvětlí a ukážou.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 25. listopad 2020

Společnost Google vylepšila svou aplikaci Google Ads, pomocí které můžete spravovat své kampaně a získávat tak rychlý náskok před konkurencí. Díky novým funkcím můžete rychle sledovat a reagovat na výkon svých reklamních kampaní.

Tomáš Musil | 22. listopad 2020

Bohužel některá současná opatření v souvislosti s pandemií COVID 19 přinášejí poměrně složité požadavky pro obchody a veřejné prostory. Podívejte se, jak s námi můžete efektivně a levně vyřešit kontrolu počtu zákazníků ve vaší provozovně, případně jak automatizovaně měřit návštěvníkům teplotu.

Mynář Petr | 11. listopad 2020

Jestliže chcete svým přátelům, rodině nebo novomanželům udělat radost a hezkou vzpomínku podívejte se na krásné tiskové řešení společnosti Canon. Stačí už jen koupit fotoalbum, do kterého přímo na oslavě dáte pořízené fotografie, každý doplní ihned psané přání a krásný dárek máte na světě.