G Suite se mění na Google Workspace

G Suite se mění na Google Workspace

Způsob, jakým lidé pracují, se díky globální pandemii Covid-19 mění. Je potřeba se adaptovat na nový způsob práce na dálku. Technologie nám to naštěstí usnadňuje, i přesto si společnost Google uvědomila, že nestačí pár nových pohledů, ale je potřeba zintegrovat pracovní prostředí bez ohledu na místo, odkud pracujete. Právě proto vznikl Google Workspace.

Google Workspace nahradil G Suite a nepřináší pouze nové ikony, jež by zobrazovaly ambiciózní vizi společnosti Google, ale především přináší aplikace přizpůsobené každodennímu používání, které pomohou Vám i Vašemu týmu lépe spolupracovat.

Nové balíčky

Společně s novým názvem přichází Google s novými cenovými balíčky, které se více soustředí na individuální potřeby firem.

Google Workspace Business

Sada balíčků Business je primárně určena pro malé a střední firmy (do velikosti 300 uživatelů).

google workspace business

Google Workspace Enterprise

Sada balíčků Enterprise je určena pro firem všech velikostí, které však potřebují použít pokročilé funkce a nejvyšší možnost zabezpečení.

google workspace enterprise

 

Zaujal Vás Google Workspace?

Zaujal Vás Google Workspace a chtěli byste jej vyzkoušet? Neváhejte nás kontaktovat. Naši Google specialisté Vám pomohou nejen připravit 14denní zkušební verzi, ale i vše detailně vysvětlí a ukážou.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Tomáš Musil | 26. březen 2023

Poměrně často řešíme u uživatelů hlášení v PDF dokumentu o neplatnosti elektronického podpisu. Ve skutečnosti se však jedná o chybu, kterou lze snadno vyřešit.

Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Tento měsíc se Microsoft věnoval více Microsoft Teams Premium, který přináší nové funkce umělé inteligence zabudované přímo do aplikace Teams. Kromě Teams Premium bylo vydáno několik dalších skvělých aktualizací, o tom se však dočtete v samostatném článku.

Václav Dobiáš | 12. březen 2023

Microsoft se v únoru věnoval primárně vylepšení Microsoft Teams Premium, do kterého přidal spoustu nových funkcí. Nezapomněl samozřejmě i na klasickou verzi Microsoft Teams. Podívejte se na novinky, které si pro nás Microsoft připravil.