Jednoduchý telefon pro hendikepované a seniory

Jednoduchý telefon pro hendikepované a seniory

Máte problém s moderním mobilním telefonem? Nevidíte na displej, tlačítka nejdou stisknout nebo nevyhovuje mobilní provedení pro seniory?

Máme pro Vás řešení, nabízí se jednoduchý telefonní přístroj v kombinací mobilní sítě GSM.

Do zařízení se vloží SIM karta jakéhokoliv mobilního operátora a můžete volat jako ze starého klasického telefonu pevná linka. Výhodou provedení je interní baterie - při výpadku proudu je zařízení stále funkční.

Do vybití baterie je přenosné na místo, kde ho dočasně potřebujete používat. Telefon má zabudovanou externí anténu, která zajišťuje signál GSM i tam, kde běžný mobilní telefon přestal mít signál. Nechybí hlasité handsfree a další funkce telefonu. Vyrábí se ve dvou variantách - bíle a černé provedení.

Náš servis Vám po zakoupení a dodání SIM karty od operátora provede základní konfiguraci a odzkouší plnou funkčnost zařízení. Umíme přístroj nastavit a polepit důležitými telefonními čísly, včetně tísňových.

Aligator T100

aligator t100 white

aligator t100 cerny

Sdílet článek:
Autor:
Mynář Petr

Vedoucí servisního oddělení

 mynar.petr@eabm.cz
 +420 777 027 500

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
František Fajna | 20. únor 2024

Pro polikliniku ve Frýdku-Místku jsme připravili nový moderní redesign webových stránek, který ještě jednodušeji zobrazí všechny potřebné informace o lékařích a zdravotnických službách, které potřebujete najít.

Václav Dobiáš | 8. únor 2024

V lednových novinkách v Microsoft Teams připravil Microsoft na 33 nových funkcí a vylepšení. My si představíme jen některé z nich, které Vám pomohou efektivněji spolupracovat, zefektivnit pracovní postupy a zůstat ve spojení s týmem.

Mynář Petr | 1. únor 2024

S technologií 3D tisku jednoduše k výrobě speciálních dílů na tiskárně BIQU B1