Spolehněte se na produkty ACER

Spolehněte se na produkty ACER

Stále existuje skupina zákazníků, která nedůvěřuje produktům značky Acer, přestože tento výrobce již dávno nepatří k výrobcům low-end zařízení a dnes se řadí ke světové špičce v oblasti výroby notebooků, počítačů a LCD panelů. My sami jsme s těmito produkty nadmíru spokojeni a denně je používáme v naší společnosti. Dnes Vám představíme 3 důvody, proč si vybrat produkty společnosti Acer.

1. On-site záruka

acer onsite zaruka

Společnost Acer nabízí na tzv. on-site záruku - v případě poruchy tak nebudete muset posílat své zařízení do servisu, ale naopak - servisní pracovník dorazí za Vámi a závadu odstraní na místě.

On-site záruku společnost Acer nabízí na notebooky řady TravelMate a Pro Series, na počítače Veriton a profesionální monitory.


 

2. Slib spolehlivosti

acer slib spolehlivosti

Společnost Acer si stoprocentně stojí za kvalitou svých produktů. Proto u profesionálních řad svých produktů garantuje 100% spolehlivost. V případě, že se Vám zařízení porouchá v prvním roce užívání, nejen že Vám jej opraví, ale společnost Acer Vám vrátí 100 % pořizovací ceny zařízení.


 

3. Skvělý servis v Brně

acer servis brno

Společnost Acer disponuje servisním střediskem v Brně, jež se může pyšnit tím, že 94,1 % oprav je provedeno do 5 pracovních dnů. Díky tomu si servisní centrum společnosti Acer vysloužilo v nezávislém průzkumu zákazníků 9,27 z 10 bodů. 

 

Vyzkoušejte produkty Acer

Poptáváte nový počítač či notebook? Rádi Vám nabídneme produkty Acer, se kterými budete nadmíru spokojeni. Pro nezávazné poptávky nás neváhejte kontaktovat na emailu obchod@eabm.cz či telefonicky na 777 027 509.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Marián Seltenreich | 19. září 2021

Patříte mezi hráče, kteří si chtějí vychutnat hraní v každém detailu? V dnešním článku se podíváme na technologii G-Sync, díky které se zbavíte screen tearingu.

Václav Dobiáš | 12. září 2021

Při výběru domén nejčastěji volíme ty nejznámější jako je .cz, .com, info či .eu. Přitom existuje spousta dalších zajímavých domén a vy tak můžete zvolit tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.  

Václav Dobiáš | 24. srpen 2021

Vážení zákazníci, myslete na budoucnost a prodlužte si dobu záruky na váš notebook ještě dnes! Lenovo si pro vás připravilo prodlouženou záruku na notebooky ThinkBook a ThinkPad E až na 3 roky!