Spolehněte se na produkty ACER

Spolehněte se na produkty ACER

Stále existuje skupina zákazníků, která nedůvěřuje produktům značky Acer, přestože tento výrobce již dávno nepatří k výrobcům low-end zařízení a dnes se řadí ke světové špičce v oblasti výroby notebooků, počítačů a LCD panelů. My sami jsme s těmito produkty nadmíru spokojeni a denně je používáme v naší společnosti. Dnes Vám představíme 3 důvody, proč si vybrat produkty společnosti Acer.

1. On-site záruka

acer onsite zaruka

Společnost Acer nabízí na tzv. on-site záruku - v případě poruchy tak nebudete muset posílat své zařízení do servisu, ale naopak - servisní pracovník dorazí za Vámi a závadu odstraní na místě.

On-site záruku společnost Acer nabízí na notebooky řady TravelMate a Pro Series, na počítače Veriton a profesionální monitory.


 

2. Slib spolehlivosti

acer slib spolehlivosti

Společnost Acer si stoprocentně stojí za kvalitou svých produktů. Proto u profesionálních řad svých produktů garantuje 100% spolehlivost. V případě, že se Vám zařízení porouchá v prvním roce užívání, nejen že Vám jej opraví, ale společnost Acer Vám vrátí 100 % pořizovací ceny zařízení.


 

3. Skvělý servis v Brně

acer servis brno

Společnost Acer disponuje servisním střediskem v Brně, jež se může pyšnit tím, že 94,1 % oprav je provedeno do 5 pracovních dnů. Díky tomu si servisní centrum společnosti Acer vysloužilo v nezávislém průzkumu zákazníků 9,27 z 10 bodů. 

 

Vyzkoušejte produkty Acer

Poptáváte nový počítač či notebook? Rádi Vám nabídneme produkty Acer, se kterými budete nadmíru spokojeni. Pro nezávazné poptávky nás neváhejte kontaktovat na emailu obchod@eabm.cz či telefonicky na 777 027 509.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 20. leden 2020

Akční nabídka pro leden - únor 2020.

Václav Dobiáš | 12. leden 2020

Být osloveni americkým klientem je pro nás vždy čest. Proto jsme velice rádi, že jsme se mohli podílet na internetové prezentaci www.revoxy8.cz, na které jsou prezentovány a nabízeny jako první v ČR lehké hyperbarické komory.

Václav Dobiáš | 8. leden 2020

O ukončení podpory Windows 7 ze strany Microsoftu jsme Vás aktivně informovali již od září loňského roku. Nyní je již však nutné začít aktivně řešit, co si s Windows 7 počít, jelikož bez bezpečnostních aktualizací se vystavujete nemalým bezpečnostním hrozbám, jež Vám mohou způsobit obrovské problémy a ztráty.