Spuštěn nový web autokempu Olešná

Spuštěn nový web autokempu Olešná

Máte chuť se během léta vypravit k vodě, ale nechce se Vám cestovat moc daleko? Prohlédněte si novou webovou prezentaci autokempu Olešná u Frýdku-Místku, kterou jsme připravili.

 

autokemp

 

Nové stránky autokempu Olešná prošly velkou aktualizací. Kromě nového designu, který zapadá do jednotného stylu společnosti Sportplex, a který je plně optimalizován pro mobilní zařízení, je hlavní změnou přechod na plně administrovatelný CMS systém Joomla. Změnil se i rozsah informací, které na webu návštěvník nalezne. Kromě pro nás standardní české verze je obsah připraven i pro zahraniční návštěvníky, pro které je web k dispozici jak v anglické tak polské verzi.

Nový web si můžete prohlédnout na adrese www.autokempolesna.cz.

Líbí se Vám naše práce a potřebujete vytvořit, upravit nebo renovovat web? Neváhejte a napište nám na obchod@abm.cz nebo volejte +420 777 027 509.

 

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 4. červen 2023

Akční nabídka pro červen 2023.

René Viznar | 21. květen 2023

Společnost iGET je český výrobce a prodejce elektroniky, který se specializuje na produkty v oblasti chytrých domácností, bezpečnosti a komunikace. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život lidem.

Václav Dobiáš | 14. květen 2023

Měsíc duben přináší spoustu nových funkcí do služby Microsoft Teams. Mými osobními favority jsou Automatické snížení zvednuté ruky uživatele po projevu, které pomůže prezentujícím, kteří mají nevyřešené otázky.