1. Turistický výlet eABM

1. Turistický výlet eABM

Během školního roku celý tým pravidelně chodil sportovat a naše sportovní úsilí jsme zakončili velkolepým turnajem. Ani přes léto však nechceme zůstat pozadu, a tak jsme se společně vydali za krásami Beskyd.

turisticky vylet eabm

Bez aut, ale vlakem

Když do Beskyd, tak rozhodně bez aut. Ideálně vlakem, který nás doveze přímo pod úpatí beskydských hor. Ajťáci však necestují vlakem jako obyčejní cestující, ale vždy moderně vybaveni. Ve vlaku nás tedy potkáte se smartphony v ruce a online jízdenkami.

Pro cestování vlakem využíváme aplikaci ČD “Můj vlak”. Doporučujeme vyzkoušet.

Vycházková trasa pro děti

Na náš turistický výlet jsme vyrazili i s ratolestmi našich pracovníků ve věku od 1 do 14 let. Museli jsme tak vymyslet trasu, kterou zvládnou i nejmenší. Žádnou beskydskou velehoru jsme tedy k výletu nezvolili, místo toho jsme se vydali na příjemnou procházku z Kunčic pod Ondřejníkem až na Ostravici.

mapa vylet 1

Jednalo se o příjemných 11 kilometrů, kdy nás především ti nejmenší velice překvapili. První kopec doslova vyběhli a ostatní měli problém jejich tempu vystačit.

Zábava pro děti

Abychom naše ratolesti motivovali k pochodu, připravili jsme pro ně pár her a zábavných činností, které je měly zabavit. Prvním soutěžním úkolem bylo hledání šišek Pod Stolovou. Rychlá zábavná soutěž byla až příliš rychlá a každé dítě si svou odměnu zasloužilo.

Další soutěží, od které jsem osobně čekal největší úspěch, bylo selfie s hastrmany. Na naší trase jsou k vidění dřevění hastrmani, se kterými je možné se vyfotit.

Poslední zábavou pak byla adrenalinová zábava hlavně pro rodiče. Hra se jmenovala “Suchou nohou přes potůček”, což zvládli s přehledem téměř všichni. Dospělí však s mnohem většími problémy. Děti to však tak začalo bavit, že sundaly boty a začaly se v potoce čvachtat. Hra se najednou změnila v hru “Chyť si své dítě”. Žádné dítě však z vody nechtělo ven.

Doufáme, že si děti celý den maximálně užily.

Závěr

První turistická trasa je za námi. Všichni účastníci příjemně unaveni a děti snad totálně vyřáděné. Fotogalerii opět naleznete na našem Facebooku. Již nyní plánujeme další trasy, včetně túry na Lysou horu.

Pokud byste se chtěli vydat na túru s námi, napište nám email info@eabm.cz a my Vás budeme informovat o našich turistických výletech a plánech.

Fotogalerie

1 vylet fotky

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Mynář Petr | 5. duben 2021

Přinášíme Vám ekonomicky zajímavý a chytrý systém se spoustou individuálních doplňků pro Vaše řešení zabezpečení bytu, domu, garáže, chaty, skladu, malé firmy apod. Technologie od společnosti iGET SECURITY M3B je víceúčelový bezdrátový GSM alarm, detektor na dveře a okna, detektor pohybu, siréna 110 dB. Zařízení je ovladatelné z aplikace iGET ALARM, která je v českém jazyce pro Android a iOS. Alarm při poplachu telefonuje nebo odesílá SMS.

Václav Dobiáš | 28. březen 2021

Na na 31. března připadá světový den zálohování. Už jste si zazálohovali soubory? Pokud ne, nevěšte hlavu – pomůžeme vám s tím.

Mynář Petr | 23. březen 2021

Tatam je doba, kdy vodní chlazení počítače bylo složité a finančně téměř nedostupné. Zároveň díky dnešním výkonným grafickým kartám je nutné se stále více zabývat výkonným chlazením celého systému.