Upozornění  - nastavení kvót u hostingu

Upozornění - nastavení kvót u hostingu

Již loni jsme informovali o připravovaném spuštění automatického systému hlídání kvót hostingových služeb. Nyní přišel okamžik spuštění dne 8. 2. 2018. Doporučujeme z Vaší strany provést některý z těchto kroků....

  

  1. rozšíření hostingových služeb - https://buff.ly/2DMcIz4
  2. pročištění dat z Vaší strany - ve většině případů jde zejména o emaily případně pak www stránky. Návod jak pročistit emailovou schránku najdete zde https://buff.ly/2DUHx0D
  3. pročištění dat našimi techniky (placená služba). Pro objednání kontaktujte 777 027 509.

 

Od 8. 2. bude náš systém každého uživatele automaticky upozorňovat na překročení nebo blížící se přečerpání datové kvóty emailové schránky. Pokud nedojde ze strany uživatele k pročištění, dojde k dočasnému pozastavení služeb, než bude provedena náprava.

 

Dosud jsme se tomuto automatizovanému systému bránili, ale vzhledem k nekázni některých uživatelů, stále narůstajícímu počtu mailů a blížícímu se GDPR není možné již takto dále hosting poskytovat.

 

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 777 027 505.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Petra Pachová | 5. únor 2023

Hledáte notebook na práci, pro děti do školy či počítač pro celou rodinu? U nás si rozhodně vyberete z širokého sortimentu kvalitního a ověřeného zboží za super ceny.

René Viznar | 29. leden 2023

Prosákly specifikace 4nm grafik Ada, které Nvidia chystá pro herní notebooky. Přes pokroky v efektivitě budou zase o něco hřejivější a žravější.

Tomáš Musil | 22. leden 2023

Platnost vaší zkušební verze končí – Microsoft Teams Exploratory Trial