Upozornění  - nastavení kvót u hostingu

Upozornění - nastavení kvót u hostingu

Již loni jsme informovali o připravovaném spuštění automatického systému hlídání kvót hostingových služeb. Nyní přišel okamžik spuštění dne 8. 2. 2018. Doporučujeme z Vaší strany provést některý z těchto kroků....

  

  1. rozšíření hostingových služeb - https://buff.ly/2DMcIz4
  2. pročištění dat z Vaší strany - ve většině případů jde zejména o emaily případně pak www stránky. Návod jak pročistit emailovou schránku najdete zde https://buff.ly/2DUHx0D
  3. pročištění dat našimi techniky (placená služba). Pro objednání kontaktujte 777 027 509.

 

Od 8. 2. bude náš systém každého uživatele automaticky upozorňovat na překročení nebo blížící se přečerpání datové kvóty emailové schránky. Pokud nedojde ze strany uživatele k pročištění, dojde k dočasnému pozastavení služeb, než bude provedena náprava.

 

Dosud jsme se tomuto automatizovanému systému bránili, ale vzhledem k nekázni některých uživatelů, stále narůstajícímu počtu mailů a blížícímu se GDPR není možné již takto dále hosting poskytovat.

 

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 777 027 505.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Marián Seltenreich | 19. září 2021

Patříte mezi hráče, kteří si chtějí vychutnat hraní v každém detailu? V dnešním článku se podíváme na technologii G-Sync, díky které se zbavíte screen tearingu.

Václav Dobiáš | 12. září 2021

Při výběru domén nejčastěji volíme ty nejznámější jako je .cz, .com, info či .eu. Přitom existuje spousta dalších zajímavých domén a vy tak můžete zvolit tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.  

Václav Dobiáš | 24. srpen 2021

Vážení zákazníci, myslete na budoucnost a prodlužte si dobu záruky na váš notebook ještě dnes! Lenovo si pro vás připravilo prodlouženou záruku na notebooky ThinkBook a ThinkPad E až na 3 roky!