Na počítačové síti nešetřete

Na počítačové síti nešetřete

Počítačové sítě, nejsou stejné. O tom se přesvědčili mnozí naši klienti, kteří po výstavbě nové sítě nebo jen celkové rekonstrukci zaznamenali výrazné zvýšení rychlosti a stability. To vše navíc s 20-ti letou zárukou.

Málokdo si dnes uvědomuje, že počítačová síť je jedním z nejdůležitějších kamenů pro vysoce efektivní komunikaci mezi zaměstnanci a světem. Díky kvalitní počítačové síti tak můžeme v dnešním informačním světě sdílet data, komunikovat, telefonovat, sledovat videa, monitorovat atd. V našem článku Vás dnes provedeme proč je důležité při realizaci počítačové sítě nepřistoupit na věčně opakovanou mantru “co nejlevněji“.

 

Při dnešních vysokých nárocích na spolehlivost a rychlost počítačové sítě je nutné při realizaci věnovat výběru komponent sítě velkou pozornost. Není dnes vzácností, že na trhu koupíte levný kabel, který ve výsledku zjistíte, že není měděný, ale hliníkový nicméně díky kvalitnímu měděnému povrchu vypadá jako velmi kvalitní kabel. Toto se samozřejmě týká i dalších komponent jako jsou datové zásuvky, patch panely a kabely.

 sit

Dalším faktorem při výběru je realizační firma, která by měla být certifikovaná některým z renomovaných výrobců komponent počítačových sítí díky čemuž získáte garanci, že bude vše dodáno ve 100% kvalitě a provedení.

 

Naše společnost je dlouhodobým partnerem společnosti SOLARIX, díky čemuž můžeme poskytovat již základní záruku v délce 5 let. Naši technici opětovně úspěšně prošli certifikačním procesem díky čemuž je naše společnost dále certifikovaným partnerem kabelážního systému Solarix Cabling System. Díky této cerifikaci můžeme nyní poskytovat na námi realizované počítačové sítě při splnění technických a výkonových parametrů prodlouženou systémovou záruku nejméně 20 let.

 prace

Parametry jsou definovány v normách pro strukturovanou kabeláž TIA/EIA 568, EN 50173, ISO 11801 a ČSN EN 50174.

 

Nabízíme Vám základní konzultaci ZDARMA. Seznámíme Vás s riziky, problematikou a důležitostí nešetřit na projektu počítačové sítě, která pokud se neprovede správně tak Vám vaše síť bude fungovat pomalu nebo v nejhorším případě i s výpadky. V rámci konzultace Vám vypracujeme realizační plán.

 

Poskytujeme komplexní služby na klíč, od projektu až po realizaci. Vaší síť navrhneme komplexně od počítačových dat, přes telefony, kamery, optické spoje až po bezdrátové prvky. To vše minimálně s 5-ti letou zárukou nebo v případě větších projektů 20-ti let systémové záruky.

V případě, že síť máte, nabízíme Vám provedení celkového měření a následnou rekonstrukci počítačové sítě díky čemuž docílíte významného zlepšení a zrychlení sítě. Naše společnost je certifikovaná výrobcem Solarix pro komplexní montáže struktorovaných a optických sítí značky Solarix.

 

Kontaktujte nás  pro bezplatnou konzultaci na obchod@eabm.cz nebo na telefonním čísle 558 644 011. Prvních pět zájemců o konzultaci obdrží speciální nabídku na 30 let záruky.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 30. listopad 2021

Akční nabídka pro měsíc prosinec 2021.

Václav Dobiáš | 21. listopad 2021

Vysoké ceny energií začínají děsit většinu z nás, a proto jsme pro Vás připravili pár tipů, jak zoptimalizovat Vaši spotřebu energie s ohledem na počítače.

Marián Seltenreich | 7. listopad 2021

V minulém článku jsme se podívali na technologii G-Sync. Dneska si něco řekneme o stejné technologii, kterou vyvinula společnost AMD.