Na počítačové síti nešetřete

Na počítačové síti nešetřete

Počítačové sítě, nejsou stejné. O tom se přesvědčili mnozí naši klienti, kteří po výstavbě nové sítě nebo jen celkové rekonstrukci zaznamenali výrazné zvýšení rychlosti a stability. To vše navíc s 20-ti letou zárukou.

Málokdo si dnes uvědomuje, že počítačová síť je jedním z nejdůležitějších kamenů pro vysoce efektivní komunikaci mezi zaměstnanci a světem. Díky kvalitní počítačové síti tak můžeme v dnešním informačním světě sdílet data, komunikovat, telefonovat, sledovat videa, monitorovat atd. V našem článku Vás dnes provedeme proč je důležité při realizaci počítačové sítě nepřistoupit na věčně opakovanou mantru “co nejlevněji“.

 

Při dnešních vysokých nárocích na spolehlivost a rychlost počítačové sítě je nutné při realizaci věnovat výběru komponent sítě velkou pozornost. Není dnes vzácností, že na trhu koupíte levný kabel, který ve výsledku zjistíte, že není měděný, ale hliníkový nicméně díky kvalitnímu měděnému povrchu vypadá jako velmi kvalitní kabel. Toto se samozřejmě týká i dalších komponent jako jsou datové zásuvky, patch panely a kabely.

 sit

Dalším faktorem při výběru je realizační firma, která by měla být certifikovaná některým z renomovaných výrobců komponent počítačových sítí díky čemuž získáte garanci, že bude vše dodáno ve 100% kvalitě a provedení.

 

Naše společnost je dlouhodobým partnerem společnosti SOLARIX, díky čemuž můžeme poskytovat již základní záruku v délce 5 let. Naši technici opětovně úspěšně prošli certifikačním procesem díky čemuž je naše společnost dále certifikovaným partnerem kabelážního systému Solarix Cabling System. Díky této cerifikaci můžeme nyní poskytovat na námi realizované počítačové sítě při splnění technických a výkonových parametrů prodlouženou systémovou záruku nejméně 20 let.

 prace

Parametry jsou definovány v normách pro strukturovanou kabeláž TIA/EIA 568, EN 50173, ISO 11801 a ČSN EN 50174.

 

Nabízíme Vám základní konzultaci ZDARMA. Seznámíme Vás s riziky, problematikou a důležitostí nešetřit na projektu počítačové sítě, která pokud se neprovede správně tak Vám vaše síť bude fungovat pomalu nebo v nejhorším případě i s výpadky. V rámci konzultace Vám vypracujeme realizační plán.

 

Poskytujeme komplexní služby na klíč, od projektu až po realizaci. Vaší síť navrhneme komplexně od počítačových dat, přes telefony, kamery, optické spoje až po bezdrátové prvky. To vše minimálně s 5-ti letou zárukou nebo v případě větších projektů 20-ti let systémové záruky.

V případě, že síť máte, nabízíme Vám provedení celkového měření a následnou rekonstrukci počítačové sítě díky čemuž docílíte významného zlepšení a zrychlení sítě. Naše společnost je certifikovaná výrobcem Solarix pro komplexní montáže struktorovaných a optických sítí značky Solarix.

 

Kontaktujte nás  pro bezplatnou konzultaci na obchod@eabm.cz nebo na telefonním čísle 558 644 011. Prvních pět zájemců o konzultaci obdrží speciální nabídku na 30 let záruky.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Mynář Petr | 5. duben 2021

Přinášíme Vám ekonomicky zajímavý a chytrý systém se spoustou individuálních doplňků pro Vaše řešení zabezpečení bytu, domu, garáže, chaty, skladu, malé firmy apod. Technologie od společnosti iGET SECURITY M3B je víceúčelový bezdrátový GSM alarm, detektor na dveře a okna, detektor pohybu, siréna 110 dB. Zařízení je ovladatelné z aplikace iGET ALARM, která je v českém jazyce pro Android a iOS. Alarm při poplachu telefonuje nebo odesílá SMS.

Václav Dobiáš | 28. březen 2021

Na na 31. března připadá světový den zálohování. Už jste si zazálohovali soubory? Pokud ne, nevěšte hlavu – pomůžeme vám s tím.

Mynář Petr | 23. březen 2021

Tatam je doba, kdy vodní chlazení počítače bylo složité a finančně téměř nedostupné. Zároveň díky dnešním výkonným grafickým kartám je nutné se stále více zabývat výkonným chlazením celého systému.