2 vlna EET - nabízíme funkční řešení bez paušálu

2 vlna EET - nabízíme funkční řešení bez paušálu

Kvapem se blíží druhá vlna EET, která se týká všech maloobchodních a velkoobchodních provozoven. Povinnost je pro všechny skupiny NACE 45, 46 a 47 od 1. března 2017. Máme pro Vás komplexní nabídku registračních pokladen pro všechny druhy provozoven od malého stánkového prodeje až po síťové komplexní pokladní systémy. Zde jsou nejprodávanější řešení

 

LYNX Mini EET pokladna, Wi-Fi , 57mm tiskárna, USB, zákaznický display, baterie

616751 0a

 Toto levné pokladní zařízení využijí menší i středně velcí podnikatelé jak v restauraci, tak na prodejně. Pokladna s integrovanou tiskárnou je plně mobilní, takže ji lze využít i v terénu při doručování zboží nebo při stánkovém prodeji bez přístupu k elektrické síti. Podporuje připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Účtovat můžete až 15 000 položek rozdělených do skupin a oddělení, navíc jednoduše zjistíte aktuální stav zásob na vašem skladě.


Cena bez DPH: 5.490,- Kč
 
Basic EET pokladna , 58mm tiskárna, USB, EET modulqmp18 diagonal links bg

Ekonomicky výhodné ale plně funkční řešení ve formě registrační pokladny, která obsahuje všechny potřebné funkce pro provoz menšího obchodu, popřípadě stánku. Má integrovanou tiskárnou účtů, možnost připojení počítače, scanneru, šuplíku, váhy (dle varianty). Klávesnice je plně programovatelná s možností definice nejprodávanějších položek skupin atd.
Software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi. Moderní design, progresivní modulární systém, příznivá cena, špičková německá kvalita a jednoduché programování dávají těmto pokladnám vynikající předpoklady stát se Vaším spolehlivým partnerem v podnikání.

Cena bez DPH: 8.990,- Kč včetně modulu EET (možnost přikoupení šuplíku za 1110,- Kč bez DPH)

 

qmp2044 la bg4

Standard EET pokladna , 57mm tiskárna, USB, LAN, plně programovatelné, pokladní šuplík, EET modul

Set pokladny QMP 2000 a EET boxu. Pokladna série QMP 2000 je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Vyberte si tiskárnu a zvolte sami ty vlastnosti, které vyhovují zrovna Vám. Nový software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi.

Cena bez DPH: 17.990,- Kč včetně modulu EET

 

Profi EET Lynx , počítač, tiskárna, dotykový monior, program Conto dle specifikace

eet

Dotykový AllInOne POS systém s dotykovým displejem, tiskárnou účtenek EPSON, operačním systémem Windows 10 a moderním výkonným pokladním software Conto Moderní, výkonný pokladní software Conto pro restaurace a obchody připravený pro evidenci tržeb (EET). Vhodný pro malé obchody, bistra a služby s jedním pokladním místem, bez nutnosti evidovat sklad (skladový modul lze dokoupit).

Kompletní popis a nabídka EET Lynx

 

Naší konzultanti Vás navštíví a vypracují bezplatný návrh řešení včetně cenové nabídky.
Pro dohodnutí termínu volejte 558 644 011

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 26. září 2023

Hezké fotky prodávají. Při realizaci www projektů. často řešíme, že klient nemá pěkné fotky nebo jsou v naprosto špatné kvalitě. Samozřejmě, můžeme šáhnout do různých placených i neplacených fotobank, ale nejvíce nás potěší, když dostanete naprosto skvělé fotky. I díky tomu mohl vzniknout další miniweb, který se opravdu povedl právě díky fotkám.

Václav Dobiáš | 3. září 2023

Acer, ve spolupráci s českými školami, pro vás natočil videa ilustrující nasazení Acer Chromebooků ve výuce. Jak se s nimi pracuje studentům i učitelům? Jaká zařízení se osvědčila a proč si vybrali právě Chromebooky Acer? To vše dozvíte z následujících videí.

Václav Dobiáš | 30. srpen 2023

TravelMate řady P je tenký a lehký pracovní notebook pro profesionály na cestách. Je vybaven technologií Intel vPro® s platformou Intel® Evo™, díky čemuž zajišťuje rychlý výkon s nízkou spotřebou energie za účelem delší výdrže baterie, takže vám poskytne možnost bezproblémové a bezpečné hybridní práce, ať už jste kdekoli.