Nové profesionální notebooky Acer TravelMate P249&P259

Banner TM 259

 

 

01 imm280px B

Optimální výkon

Díky 6. a 7 generaci procesorů Intel® Core™, která zajišťuje lepší výkon i odezvu, se notebooky TravelMate P249 a P259 skvěle hodí pro řešení každodenních obchodních aktivit. Navíc uživatelé díky dedikované grafické kartě NVIDIA® GeForce® 940M* a až 32 GB paměti DDR4 snadno zvládnou editaci videa i retušování fotografií. Konfigurace s SSD disky ještě více zvyšují produktivitu práce.

Díky 720p HDR webkameře kombinované s vestavěným digitálním mikrofonem a extrémně jasným a hlasitým zvukem z reproduktorů Acer TrueHarmony™ zajišťují notebooky TravelMate P249 a P259 dokonalé webové konference. To je důvodem, proč získaly certifikát Skype for Business.

Integrovaná správa a zabezpečení

Dotykový senzor otisků prstů* spolupracuje s funkcí Windows Hello a umožňuje tak uživatelům rychlý přístup k datům na notebooku, aniž by si museli vytvářet či zapamatovávat hesla.

Notebooky TravelMate P249 a P259 jsou také dodávány s užitečnými nástroji pro správu a zabezpečení, které pomáhají IT manažerům zjednodušit celkovou údržbu notebooku. Modul Trusted Platform Module (TPM) 2.0 poskytuje hardwarovou ochranu dat.

02 imm280px A

Výkonnost a produktivita

Notebooky TravelMate P249 a P259 uživatelům umožňují připojit až tři nezávislé monitory a bez námahy se pohybovat v otevřených dokumentech a aplikacích. Navíc displeje s rozlišením buď Full HD (1 920 × 1 080 px) nebo HD (1 366 × 768 px) poskytují živé barvy a optimální kontrast i venku díky technologii Acer ComfyView™.

K dispozici je také volitelná podsvícená klávesnice*, takže mohou uživatelé pracovat i ve tmavém prostředí, což přináší maximální efektivitu práce. Unikátní textilní vzor na zadní straně víka a na spodku základny nejenže pomáhá zabraňovat poškrábání povrchů, ale je také protiskluzový, díky čemuž se notebooky pohodlněji drží.
Sdílet
Štítky
#acer  #notebooky 

Autor příspěvku

Václav Dobiáš

webmaster / programátor

dobias.vaclav@eabm.cz


Webové aplikace

  Používání nejmodernějších technologií

  HTML5, CSS3, JQUERY, MOOTOOLS, AJAX

  Moderní a líbivý design

  Responsible design / mobilní weby

Informační systémy

  Informační systémy na míru

  Moderní rozhraní

  Pro malé i velké společnosti

  Modulárnost a rozšiřitelnost

Servis

  Specialisté na hardware a software

  Moderní technické zázemí

  Vzdálená správa a podpora

  Podpora 24/7