Dobrý den,
V posledních hodinách jsme zaznamenali podvodnou aktivitu neznámého pachatele, který rozesílá hromadný e-mail s nabídkou 50% slevy na kredit na Heurece při nabití na konkrétní účet. Přestože je jako odesílatel zprávy uveden e-mail heureka@heureka.cz, NEJEDNÁ SE ZPRÁVU OD HEUREKY.
Chtěli bychom vás upozornit, že se jedná o PODVOD, Heureka žádnou podobnou akci nepořádá.
Na e-mailovou zprávu proto určitě NEREAGUJTE.
Situaci již řešíme s Policií ČR.
S úctou,
Heureka.cz
Upozornění na podvodný email
Srovnávací server Heureka upozorňuje na podvodný email nabízející slevu 50% na nákup kreditu.
Novinky eABM
Jste Připraveni na Phishingové útoky?
Jednou z největších kybernetických hrozeb pro firmy zůstávají phishingové útoky zaměřené na zaměstnance. Stačí jediný napadený uživatel a firmě může vzniknout značná škoda – finanční i reputační. Obrana proti těmto útokům je ve skutečnosti jednodušší, než se může zdát. Klíčové je mít uživatele, kteří umí phishing rozpoznat – nebo alespoň včas upozornit IT oddělení na podezřelé e-maily či chování.
Nové webové stránky pro Heliodent
Pro zubní ordinaci Heliodent, která se specializuje na moderní stomatologické služby, jsme vytvořili nové, přehledné a uživatelsky přívětivé webové stránky.
Novinky v Microsoft Teams [leden 2026]
Microsoft pokračuje v postupném vylepšování aplikace Teams a leden 2026 přináší řadu praktických novinek, které zjednodušují práci se soubory, komunikaci i online schůzky. Podívejme se na nejdůležitější změny, které ovlivní každodenní používání Teams v pracovním prostředí.