Návrat do budoucnosti

Návrat do budoucnosti

Také Vás oslovila tato skvělá filmová série, kde Michael J. Fox využíval hoverboard jako dopravní prostředek?

Vznášedlo zatím pro Vás nemáme, ale cenově dostupný hoverboard GOCLEVER zaručit určitě můžeme.

 

Jak funguje? Jednoduše!

Podívejte se na video:

 

Přístroj využívá samovyvažující gyroskopický senzor. Způsob jízdy je založen na intuitivním vyvažování těla, bez jakéhokoliv úsilí a dlouhodobé přípravy. Uživatel může ovládat vozidlo – zrychlovat, zpomalovat, brzdit, otáčet, atd. – jen tím, že zapojí nohy a bude se naklánět dopředu a dozadu. Je také možné se otočit o 360°. Vzdálenost s plně nabitými bateriemi může dosáhnout až 20ti km. Maximální úhel náklonu je 30°.

 hovercraft 2

 

 Zábava a bezpečí

 Toto inteligentní mobilní zařízení přináší prvek zábavy do vašeho každodenního dojíždění. Konstrukce zaručuje bezpečnost a zajišťuje dynamický a plynulý pohyb. Barevné LED lampy blikají, když je zařízení v pohybu.

hovercraft 3

 

 Ekologický produkt

CITY BOARD PLUS je ekologický výrobek, který neznečišťuje životní prostředí. Můžete jej velice snadno přepravovat v autobuse, tramvají nebo metrem, díky praktické tašce, která je součástí balení.

hovercraft 4

 

Zajímavý design

CITY BOARD PLUS je dostupný ve dvou barevných variantách, černé a bílé. Protiskluzové plochy zaručují bezpečnost a zvyšují komfort používání. Blikající LED světla přitahují pozornost kolemjdoucích.

hovercraft 5

 

Radost z jízdy

CITY BOARD PLUS je rychlý a velmi pohodlný způsob přepravy. Jednoduché ovládání a velká kapacita baterie jsou zdrojem jezdecké zábavy. Zvukový a světelný signál Vás upozorní na nízký stav baterie. Plné nabití netrvá déle než 2 hodiny.

hovercraft 6

 

Technické parametry:

Rychlost: max. 15 km/h, provozní rychlost 12 km/h
Dojezd: až 20 kmNáklon: 15° - 30°(závisí na hmotnosti jezdce)
Nosnost: až 120 kgBaterie: 36V x 4.4AH (158WH) lithium
Doba nabíjení: 60 - 120 min (za 30 minut až 80%)
Velikost pneumatik: nafukovací 10"
Rozměry: 60 x 19 x 27 cm
Materiál: Hliník

 

Obsah balení:

City Board Plus, nabíječka, přepravní vak, dokumentace

 

Pokud budete tuto naší speciální nabídku sdílet na Facebooku a pošlete nám odkaz Vašeho profilu na info@eabm.cz můžete tuto skvělou mašinku koupit za skvělou cenu 7.650Kč.

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Petra Pachová | 5. únor 2023

Hledáte notebook na práci, pro děti do školy či počítač pro celou rodinu? U nás si rozhodně vyberete z širokého sortimentu kvalitního a ověřeného zboží za super ceny.

René Viznar | 29. leden 2023

Prosákly specifikace 4nm grafik Ada, které Nvidia chystá pro herní notebooky. Přes pokroky v efektivitě budou zase o něco hřejivější a žravější.

Tomáš Musil | 22. leden 2023

Platnost vaší zkušební verze končí – Microsoft Teams Exploratory Trial