Eset chybně zablokoval některé www stránky

Eset chybně zablokoval některé www stránky

Společnost Eset vydala aktualizaci 13103, která opravuje neopodstatněné blokování některých webových stránek.

Dnes krátce před polednem byly nesprávně vyhodnocovány některé části kódu webových stránek, což částečně limitovalo uživatele při práci s internetem. Aktualizace, která tento nedostatek řeší, je uvolněna a bude stažena automaticky, případně ji lze stáhnout i ručně. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

zdroj: ESET software spol. s r.o.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 19. duben 2026

Microsoft právě zveřejnil významnou aktualizaci funkcí událostí v Microsoft Teams, která přináší zcela nový, sjednocený zážitek pro organizátory i účastníky. Tato novinka je nyní v public preview a zaměřuje se na to, aby události byly přístupnější, lépe přehledné a jednodušší na přípravu i řízení. 

Václav Dobiáš | 12. duben 2026

V novinkách měsíce března si přijde na své opravdu každý. Nová aplikace Workflows využívající umělou inteligenci vám umožňuje automatizovat každodenní úkoly pomocí Copilotu – bez nutnosti programování. Aplikace Teams nyní nabízí možnost prohlížet a spravovat aktivitu v jiných účtech a organizacích, takže můžete spolupracovat s kolegy a odpovídat na zprávy, aniž byste museli přepínat mezi účty.  

Václav Dobiáš | 7. duben 2026

V posledních dnech se šíří nebezpečná phishingová kampaň, která cílí na sektor sociálních služeb a veřejnou správu. Podle dostupných informací se útok aktivně šíří napříč organizacemi. Nejde přitom o běžný spam – útočníci zneužívají reálné e-mailové účty napadených organizací, což výrazně zvyšuje důvěryhodnost těchto zpráv.