Plánovaný upgrade páteřní sítě

Plánovaný upgrade páteřní sítě

Dne 1.1.2014, proběhne upgrade páteřních prvků, a to v noci ze dne 5.2.2014 na 6.2.2014 v následujících časech:

02:00h až 02:10h - upgrade kapacity a optického páteřního okruhu mezi datovými centry. Tento úkon se obejde bez vlivu na provoz datových toků či serverů.

03:00h až 04:00h - výměna páteřních switchů v datovém centru za zařízení Cisco nové generace z hi-end třídy s podporou nových bezpečnostních funkcí, násobně větší přenosovou kapacitou a odolnosti vůči novým typům útoků. Tento upgrade si vyžádá nedostupnost v řádu jednotek minut při přepojování provozu. Všechny práce budou realizovány s maximálním úsilím tak, abychom jakékoliv nedostupnosti v ideálním případě úplně eliminovali, pro všechny případy jsme ale zvolili raději tuto noční dobu, kdy je datový tok nejmenší.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 13. březen 2025

Měsíc únor je sice nejkratší, ale o nové aktualizace pro Microsoft Teams i tak není nouze! Tento měsíc Microsoft připravili několik opravdu inteligentních a časově úsporných funkcí. Zůstaňte v teple a projděte si všechny nové funkce!

Václav Dobiáš | 4. březen 2025

Rok 2025 se ponese nejen v ukončení podpory pro Windows 10, ale i pro další produkty jako například některé stále používané verze Microsoft Office. 

Václav Dobiáš | 26. únor 2025

Rok 2025 teprve začal a Microsoft Teams přináší řadu užitečných funkcí, které vám ušetří čas a pomohou vám efektivněji komunikovat s vašim týmem.