LCD profík LS24E65UPL k vašim službám

LCD profík LS24E65UPL k vašim službám

Špičkový flexibilní 24” monitor LS24E65UPL posune vybavení vaší kanceláře o úroveň výš. Nabízí čistý obraz ze všech úhlů, několik úsporných funkcí a disponuje technologiemi, které eliminují vyzařování světla a blikání obrazovky.

Samsung LS24E65UPL

PLS, 1920×1080, 1000:1, 4 ms, 250 cd/m2, D-SUB, DisplayPort, HDMI, USB

  • Pyšní se stojanem HAS pro flexibilní nastavení výšky, podporou VESA a možností naklonění o 25° dopředu a o 3°dozadu a možností natočení vpravo nebo vlevo až o 45°.
  • Neunavuje oči – režim Eye Saver optimalizuje pohodlí inteligentním snižováním vyzařování modrého světla, technologie Flicker Free minimalizuje blikání obrazovky.
  • Úsporná funkce SMART upravuje jas černých částí obrazovky, navíc monitor disponuje možností ekologického vypnutí a časovačem vypnutí.
  • Rozlišení Full HD a široké pozorovací úhly v kombinaci se 4ms dobou odezvy zajišťují skvělý zážitek ze sledování. 

ls24e65upl cz

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 14. září 2020

S novým Grunexem zvládnete cokoli, na co si vzpomenete. Od běžné kancelářské práce přes úpravu fotek a sledování 4K videí až po ty nejnáročnější hry nebo práci s grafickými editory.

Václav Dobiáš | 13. září 2020

Většina s Vás pokládá za nejrozšířenější operační systém produkt společnosti Microsoft - operační systém Windows. Ve skutečnosti však je nejrozšířenějším operačním systémem Linux, který používáte každý den.

Mynář Petr | 7. září 2020

Pokud se Vám na obrazovce objeví hlášení podobné tomuto, zachovejte klid a nevolejte na zobrazené telefonní číslo. Jedná se o již známý podvod. Na druhé straně čeká „jen“ česko-rusky mluvící útočník, a díky tomu, že mu zavoláte, Vás to bude stát jen peníze.