Nové barevné multifunkce i-SENSYS

Nové barevné multifunkce i-SENSYS

Společnost Canon uvádí dvě nové modelové série barevných multifunkčních tiskáren. Vedle tisku, kopírování a skenování se mohou nová zařízení i-SENSYS MF700 a i-SENSYS MF600 pochlubit také rozsáhlou podporou mobilního tisku a intuitivním designem.

i-SENSYS MF600

Jsou ideální pro malé pracovní skupiny a nabízí rychlost tisku až 14 stran za minutu. S cílem optimalizovat produktivitu pracoviště přináší série MF600 podporu vzdálené správy, díky které již nemusí IT týmy spravovat zařízení manuálně.

i-SENSYS MF700

Zařízení z modelové série i-SENSYS MF700 jsou díky rychlosti až 20 stran za minutu a oboustrannému tisku i skenování ideální pro malé pracovní skupiny, které hledají flexibilnější přístup pro řešení svých každodenních tiskových a skenovacích úloh.

Canon i Sensys MF729Cx

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 3. březen 2021

Vážení klienti, rádi bychom vás upozornili na aktuálně šířený phishing, který má za cíl získat vaše přístupové údaje k emailu.

Václav Dobiáš | 1. únor 2021

Dnešní prostředí volá po novém druhu notebooku vybaveném antimikrobiálními řešeními (konstrukce a dotykový displej s odolným povrchem Antimicrobial Corning® Gorilla® Glass).

Václav Dobiáš | 1. březen 2021

Akční nabídka pro měsíc březen