34” UltraWide LCDčko získalo ocenění

34” UltraWide LCDčko získalo ocenění

Webový portál DigitálníDomácnost.cz měl možnost otestovat další z řady osvědčených monitorů Philips – 34” panoramatický model BDM3470UP. Není překvapením, že získal velmi kladné hodnocení.

Philips BDM3470UP

úhlopříčka 34”, rozlišení 3440×1440, poměr stran 21:9

„Tento monitor vás ale přitáhne už na první pohled. Podsvícení je realizováno systémem W-LED, použitý panel je H IPS LCD, rozlišení je 3440 × 1440... ...úhel sledování 178° a to v obou rovinách. A tato hodnota je skutečně super, protože i z tak šíleného úhlu totiž monitor poskytuje velmi dobré barevné podání, takže pokud je kolem monitoru namačkáno více lidí, určitě budou všichni odměněni kvalitním obrazem.

Monitor má vestavěné reproduktory 2× 3 W, poskytující věrný zvuk a velkou výhodou je i výtah, pomocí kterého si monitor můžete vyzdvihnout do libovolné výšky...“

Více se dozvíte na stránce webu www.digitalnidomacnost.cz

 BDM3470UP

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 17. duben 2025

Jednou z velice málo známých metod přihlašování uživatelů, je pomocí QR kódů, které zcela zjednodušuje práci na sdílených zařízeních. Dneska si tuto metodu představíme, její výhody i případná rizika.  

Václav Dobiáš | 10. duben 2025

V době, kdy hybridní práce přechází z dočasného řešení do standardu, přichází Microsoft s inovativní platformou Microsoft Places. Tato služba, která je součástí ekosystému Microsoft Teams, není jen dalším nástrojem pro plánování schůzek, ale promyšleným řešením pro efektivní správu sdílených pracovních prostor a týmové spolupráce. 

Václav Dobiáš | 3. duben 2025

Offboarding, neboli proces ukončení pracovního poměru se zaměstnancem, se často omezuje pouze na administrativní kroky, jako je předání svěřeného majetku, posledních dokumentů či vyrovnání dovolené. Z pohledu IT je však klíčové věnovat dostatek pozornosti také bezpečnosti firemních systémů a dat. Pokud by se odcházejícímu zaměstnanci ponechal přístup k interní síti, aplikacím a databázím, mohlo by to vést k ohrožení citlivých informací i narušení integrity systémů.