Beta verze Skype for Web

Beta verze Skype for Web

Skype oznámil na svém blogu vydání beta verze Skype for Web, která podporuje nejrozšířenější webové prohlížeče, tzn. Internet Explorer verze 10 a vyšší, Chrome, Firefox a také Safari od verze 6. Začít chatovat a prohlížet starší konverzace je možné již nyní přes webový prohlížeč. U hovorů a videohovorů se zatím stále neobejdete bez stažení a nainstalování zásuvného modulu. S příchodem RTC (Real-Time Communications) by však měl tento krok odpadnout a vše by se mělo odehrávat přímo v prohlížeči, bez nutnosti cokoliv doinstalovat

Momentálně je služba dostupná pouze pro několik vybraných uživatelů, kteří ji otestují než se dostane ke zbytku populace, což by se mělo stát během několika následujících měsíců.

Sdílet článek:
Autor:
Václav Dobiáš

Vedoucí internetového oddělení

 dobias.vaclav@eabm.cz
 +420 777 027 504

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 17. květen 2026

Microsoft Viva Engage je firemní sociální platforma pro zaměstnance, která navazuje na dřívější Yammer a rozšiřuje tradiční komunikaci Teams o hloubku, kontext a kulturní propojení celé organizace. Je to místo, kde kolegové mohou sdílet zkušenosti, příběhy, nápady, klást otázky a společně budovat znalosti napříč odděleními, projekty i geografickými hranicemi. 

František Fajna | 11. květen 2026

Akční nabídka pro květen 2026.

Václav Dobiáš | 11. květen 2026

Na první pohled jde o úplně běžnou situaci. Do e-mailu vám přijde zpráva od Facebook. Žádné varování, žádná panika, žádná výhra ani výhružka. Jen krátká informace, že jste obdrželi žádost o partnerství v rámci Business Manageru.