Spuštěn nový projekt - gobeskydy.cz

Spuštěn nový projekt - gobeskydy.cz

Beskydy budou díky GoPro kamerám od léta vypadat úplně jinak Uvažujete často nad tím, jak vypadá trasa vámi naplánovaného výletu? Snažíte se orientovat v mapách, luštíte malé fotografie v tištěných průvodcích nebo se nevyznáte v záplavě snímků na internetu? Tomu je od letoška konec. Beskydy budou totiž internetovému portálu s videi pořízenými na GoPro kamery vypadat úplně jinak. A vy si uděláte přesnou představu, jak vypadá trasa vašeho beskydského výletu!

„Na jaře jsme vyzvali čtyři páry, aby nám natáčeli své beskydské výlety na akční GoPro kamery. Musím říci, že jsme byli obrovsky překvapeni, jaká skvělá díla se jim povedla. Celkem se vydali na 22 výletů do různých koutů české a slovenské části Euroregionu Beskydy“, uvedla Dagmar Valášková ze sdružení Region Beskydy a dodala: „Natočili spoustu atraktivních tras na kole, pěšky, některé úseky dokonce proběhli nebo projeli na in-line bruslích. Asi nejatraktivnější je však video jednoho páru, který zaznamenal tandemový let na paraglidu ze Skalky na Prašivou.“  

Všechna videa budou během června postupně zpracována a umístěna na speciální internetovou stránku www.gobeskydy.cz. Od letošního léta tedy turisté nebudou muset hledat tipy na výlety v tištěných průvodcích. Stačí zajít na internet, spustit si video a během tří minut proletět jednu z dvaadvaceti tras. Videovýlety budou umístěny na přehledné interaktivní mapě a označeny ikonkami podle toho, zda jsou vhodné například pro cyklisty nebo pro pěší turisty.  

Natočte svůj beskydský výlet a vyhrajte v letní soutěži!

Do rozšíření internetových stránek www.gobeskydy.cz se může zapojit úplně každý. Stačí vložit video prostřednictvím jednoduchého formuláře umístěném na těchto stránkách. Navíc každý, kdo vloží své video na stránky www.gobeskydy.cz, může vyhrát jednu z mnoha atraktivních turistických cen a voucherů. Stačí do konce prázdnin natočit svou beskydskou výletní trasu podobně jako naše páry a zpracovat záznam do krátkého videa. Takže nejen, že si užijete skvělý výlet a zapojíte se do soutěže, ale navíc bude vaše video umístěno na oficiální turistickém portálu www.gobeskydy.cz a ve všech informačních kioscích v celých Beskydech.

Co musí splňovat video:

  • Zaznamenán musí být výlet v české nebo slovenské části Euroregionu Beskydy
  • Délka videa musí být od 2 do 3 minut
  • Video nesmí obsahovat vulgarity
  • Video musí být uvedeno titulkem s popisem trasy (např. Ostravice – Lysá Hora)
  • Natočený výlet musí být pěší, na kole, paraglidu, inline bruslích, na vodě nebo na koni
  • Video nesmí obsahovat pasáže natočené autem nebo jinými motorizovanými prostředky

Úplná pravidla pro vkládání videí a pravidla soutěže najdete
na internetových stránkách www.gobeskydy.cz

Sdílet článek:

Novinky eABM

Novinky nejen ze světa IT
Václav Dobiáš | 16. únor 2020

Pro známý Beskydský pivovárek jsme dodali online prodejní systém pro prodej pivního merche a vstupenek nejen na kulturní akce. 

Tomáš Musil | 14. únor 2020

V reakci na zvýšený počet útoků na počítačové systémy nabízíme nově kurz “Kybernetické bezpečnosti” určený pro všechny uživatele počítačů. I přesto, že se neustále zvyšuje technické zabezpečení, největším rizikem zůstává uživatel, který z důvodu neznalosti problematiky může například spustit nebezpečný script, díky kterému budou vaše data odcizeny nebo zašifrovány. I proto dle statistik je 80% bezpečnostních incidentů způsobeno lidskou chybou. 

Václav Dobiáš | 9. únor 2020

Reklamní agentura informovala klienta, u zcela nového webu, že ukončuje webové služby a web je třeba převést pod jinou společnost. To vše za 30 dní. I přes spoustu problémů se nám to však podařilo a web massag.com nyní běží na našem redakčním systému