Jak píše Google, chyba s kódovým označením CVE-2012-0160 postihuje pouze verzi 4.1.1. O kolik zařízení se jedná Google neuvádí a ani internet moc nepomohl. Poslední statistiky mluví pouze o verzi 4.1.x, a takových zařízení je více než třetina (přesně 34,4%). Pokud vezmeme v úvahu, že celkový počet zařízení s Androidem je okolo miliardy, vychází nám velmi zajímavé číslo. Google samozřejmě už poslal výrobcům opravný balíček, kdy ale dojde k jeho uvolnění je jen v rukou konkrétního výrobce či distributora.

Android HeartBleed
Bezpečnostní chyba HeartBleed, které se věnovala i "mainstreamová" média po celém světě, se netýká pouze OpenSSL na počítačích, ale jak přiznal Google ve svém blogu, také oblíbeného operačního systému Android.

Novinky eABM
Novinky nejen ze světa IT

Konec podpory produktů Microsoft v roce 2025
Václav Dobiáš
| 4. březen 2025
Rok 2025 se ponese nejen v ukončení podpory pro Windows 10, ale i pro další produkty jako například některé stále používané verze Microsoft Office.
celý článek
![Novinky v Microsoft Teams [leden 2025] Novinky v Microsoft Teams [leden 2025]](/images/novinky/2024/01/ms-teams_5.jpg#joomlaImage://local-images/novinky/2024/01/ms-teams_5.jpg?width=1200&height=600)
Novinky v Microsoft Teams [leden 2025]
Václav Dobiáš
| 26. únor 2025
Rok 2025 teprve začal a Microsoft Teams přináší řadu užitečných funkcí, které vám ušetří čas a pomohou vám efektivněji komunikovat s vašim týmem.
celý článek